• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Найбільш очікувані фільми в 2018 році. Список фільмів

Найбільш очікувані фільми в 2018 році представлені великим списком захоплюючих картин, які навряд чи залишать когось байдужим і обов'язково привернуть до себе увагу. Якщо уважно переглянути всі стрічки, які знаходяться на стадії розробки і зйомок, то, мабуть, стежить сказати про такі картинах, чия сюжетна лінія досить цікава, захоплююча і актуальна як ніколи.

Це «Красуня і чудовисько», «Монстр-траки», «Лицарі круглого столу: король Артур», «Трансформери-5», «Привид в обладунках», «Частинка Бога», «Чорна пантера», «Флеш», «Месники: Війна Нескінченності», «Бойовий ангел», «Першому гравцеві приготуватися» і багато інших прекрасних картин, які в більшій своїй мірі відносяться до жанру фантастики.
Погодьтеся, саме цей жанр в даний час знаходиться на піку популярності. Ну, а тепер давайте докладніше познайомимося з сюжетною лінією деяких картин.

Список фільмів.


Найбільш очікувані фільми в 2018 році. Список фільмів


 • По-перше, «Привид в обладунках». Жанр картини – фантастика, бойовик, драма. Дія картини розгортається в 2029 році, коли комп'ютерні мережі повністю охопили весь світ і стали невід'ємною частиною життя кожної людини. Нововведенням цього світу є те, що у кожної людини в голові впроваджений та встановлено спеціальний імплант, завдяки яким він завжди знаходиться в мережі. Але хакери не дремляти завжди знаходяться на чеку, так як кожен мріє про те, щоб зламати людський мозок і тим самим змусить людей виконувати їх накази. При цьому сама людина абсолютно і абсолютно нічого не розуміє, а тому всі свої дії вважає цілком обґрунтованими і нормальними. Ось одним з таких хакерів ляльководи вдалося реалізувати свій страшний задум, так як зламав імплант провідного політичного діяча, а, значить, може сміливо вплинути на життя всієї країни. Але на пошуки цього Ляльковода кинуті всі сили елітного дев'ятого відділу. Хто ж переможе в цій боротьбі?

 • По-друге, «Красуня і чудовисько». Ця стрічка, що відноситься до жанру мюзикл, фентезі, мелодрама. Ще мн6ого років, навіть століть тому, зла чарівниця покарала принца Адама за його егоїзм і перетворила його в жахливого і страшного монстра. Разом з ним вона зачарувала двох його найвідданіших і вірних слуг. Але, все-таки є один перевірений спосіб, який допоможе зняти закляття і знову зробить принца добрим і улюбленим. Для цього йому необхідно покохати і стати улюбленою до того, як з рожі впаде останній пелюстка, і це його останній шанс на повернення до нормального і звичного життя. Після довгих роздумів, принц викрадає батька прекрасної дівчини Белль, яка жила неподалік у селі. Дівчина, недовго думаючи відправляється рятувати свого улюбленого батька, тим самим потрапляючи в пастку. Як далі складуться події? Чи стане принц колишнім? Що станеться з Белль?

 • По-третє, «Чорна пантера» з жанру фантастика, бойовик, драма. Прем'єра фільму намічена і запланована на 15 лютого 2018 року. Всі основні дії і сюжетна лінія розгортаються в невеликій країні Ваканда, яка розташована на території Африки. Це місце більше відома своїми великими покладами вибраниума. Вибраниум – це така речовина, яка є самим рідкісним металом на Землі, особливістю якого є можливість поглинати будь-які вібрації. Багато країни посилали армію, щоб захопити цю країну, знищуючи і спалюючи все на своєму шляху. Але, незважаючи на такі потужні і сильні протистояння країна все-таки змогла вистояти і все завдяки використанню і застосуванню висококласної військової техніки. Невразливий дух чорної пантери нищив і протистояв усім загарбникам, не даючи абсолютно нікому наблизитися до цих покладів. У черговій атаці вороги застосували одне з найновіших зброї, які не піступалися розробкам вчених Ваканди. Саме тому на плечі принца лягати завдання розправитися противниками раз і назавжди, але для цього йому необхідно одягти костюм чорної пантери.

 • Найбільш очікувані фільми в 2018 році. Список фільмів

 • По-четверте, «Месники: Війна нескінченності» частина 1. Стрічка відноситься до жанру фантастики і бойовика. Прем'єра призначена на 3 травня 2018 року. Сильний і суперпотужний лиходій Танос добув всі Камені Нескінченності і готовий кинути виклик всім Землянам. Головне його завдання зробити те, що ще абсолютно нікому не вдавалося, тобто захопити Землю і підпорядкувати собі всіх її жителів. Після закінчення Громадянської війни найбільші герої розбрелися по всій планеті, і тільки глобальна загроза здатна їх знову об'єднати. Чи зможуть Месники забути про всі свої образи і розбіжності?


 • Погодьтеся, незважаючи на те, що велика частина картин відноситься до жанру фантастики, сюжет кожної стрічки досить захоплюючий, захоплюючий та цікавий, а головне повністю поглинає, і ти ніби переносишся в цей вигаданий світ і разом з героями намагаєшся врятувати планету, і все людство.
  загрузка...
  Найбільш очікувані фільми в 2018 році. Список фільмів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають