• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Кіно новинки 2017-2018 року. Нові фільми в 2018 році

Які новинки кіно 2017-2018 року на сьогоднішній день вважаються найбільш яскравими і очікуваними? Як визначитися з тим, що краще всього подивитися в цьому році? Погодьтеся, відповіді на всі ці питання можна дізнатися лише уважно ознайомившись зі списком тих стрічок, яких чекають з великим нетерпінням.

Варто відразу сказати, що, швидше за все, велика частина з них є логічним продовженням вже відомих стрічок, а деякі, навпаки, стануть справжнім відкриттям, які здивують своїм виходом світову громадськість.
Отже, про яких стрічках вже у всю говорять?

Нові фільми в 2018 році.1.«Шазам» і «Диво-жінка».
2.«Аквамен» і «Аллигент 2».
3.«Годзілла 2» і «Грінч — викрадач Різдва».
4.«Аватар 3» і «4 Аватар» в 2019 році.
5.«Зоряні війни: Епізод 8» у 2018 році.
6.«Зоряні війни: Епізод 9» в 2019 році.
7.«Зелений ліхтар».
8.«Як приручити Дракона 3».
9.«Месники: Війна нескінченності. Частина 1 « 2018 рік.
10.«Месник: Війна нескінченності. Частина 2» 2019 рік.
11.«Нелюди».
12.«Фантастичні звірі і місця їх проживання 2» 2018 рік.
13.«Чорна пантера».
14.«Росамаха 3».
15.«Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казки».
16.«Новий людина-павук 3».
17.«Ліга справедливості. Частина 2».
18.«Лего. Фільм 3».

Погодьтеся цей список можна продовжувати до нескінченності. Але, про деяких фільмах, а, точніше, про їх сюжетної лінії хочеться дізнатися вже зараз.

Кіно новинки 2017-2018 року. Нові фільми в 2018 році


 • По-перше, «Зоряні війни. Епізод 8». Режисер картини Райан Джонсон. Сценаристи – Райан Джонсон, Джорож Лукас. Фільм відноситься до жанру фентезі і бойовик. Сама по собі картина представляють частина кіноепопеї про пригоди в Галактиці, яка знову обіцяє бути дуже цікавим і захоплюючим. Картина, як і завжди, створюється в найкращих традиціях цієї саги, з безліччю найрізноманітніших спецеффектах, які ніби переносять в цей вигаданий світ. У цій частині з'являється зовсім новий персонаж на ім'я Ташу. Саме він приносить звістку про те, що Лорди Ситхи володіють дивовижною здатністю витягувати всі сили зі своїх жертв для підтримання і збереження своєї могутності. Що це означає? Все просто, з кожним разом їх зв'язок з темними силами стає міцніше і сильніше. Але в картині виникає інше питання – якщо вони так легко позбавляють людину життя, значить, вони з такою ж легкістю можуть повернути йому її? Але як? Саме це завдання і проблему і доведеться вирішити.

 • По-друге, «Аллигент 2» від сценариста Вероніки Рот. Картина відноситься до жанру мелодрам, пригод і фантастики. Головними героями стають Шейлін Вудлі, Наомі Уоттс і Тео Джеймс. Сюжетна лінія полягає в роботі генетичного бюро досліджень, які весь час прагнули створити по-справжньому унікального людини, абсолютно чистого в генетичному плані. Ті люди, у яких в ході досліджень були виявлені помилки в ДНК, підлягали повному знищенню, так як використовувалися тільки як витратний матеріал, адже їх головне завдання – це розведення нового потомства. Але два головних героя Тобіас і Трис були категорично не згодні з таким ставленням і станом речей, тому ведуть боротьбу з встановленими правилами і законами. Попереду їх чекає маса важких і важких випробувань, з якими потрібно впоратися за будь-яку ціну, заради знищення цього бюро.

 • По-третє, «Кінг-Конг: Острів черепа», режисера Джордана Вогт-Робертса, за сценарієм Макса Боренштейна, Джона Тейтинса. Фільм повністю відноситься до жанру фентезі, бойовики і пригоди. Як відомо, батьківщиною прославленого Кінг-Конга був острів Черепа, куди і вирушає головний герой картини, щоб, нарешті, дізнатися всю правду про цю могутньої мавпи. Дія картини акуратно переносить глядача в далекі 70-ті роки минулого століття. Але варто відзначити, що не тільки бажання якомога більше дізнатися про цих тварин рухає головним героєм, вся основна суть полягає в тому, що в цих краях таємничим і загадковим чином зникає його брат, на пошуки якого він і відправляється. На шляху до своєї мети головний герой зіткнеться з безліччю живих істот, абсолютно незрозумілого походження. Але, багато можуть розчаруватися в цій картині, так як основна мета цієї стрічки не повернути персонаж Кінг-Конга назад, а. навпаки, просто розповісти всьому світу звідки вони беруться, історію їх походження.

 • Кіно новинки 2017-2018 року. Нові фільми в 2018 році

 • По-четверте, «Книга джунглів: Початок» від Эндри Сэркиса. Саме цього режисерові знову прийшла в голову чудова ідея знову відкрити перед глядачами книги Кіплінга, але тільки в більш реалістичній манері. Простіше кажучи, в цей раз кожен з нас зможе спістерігати за діями головних героїв безпосередньо з самого серця джунглів. Для чого це потрібно запитаєте ви? Все просто, це допоможе глядачеві більшою мірою перенестися в цей світ і відчути його атмосферу, настрій і дух. Маленький хлопчик на ім'я Мауглі, який втратив свій рідний дім, стикається віч-на-віч з умовами та справжньою реальністю життя дикої природи. На шляху до дорослішання його чекає довгий і небезпечний шлях, повний страждань, тяг і негараздів. Але вовча зграя, до якої він прибився, прищепила йому найсильніші якості. Саме тому, Мауглі зможе витримати всі випробування, які випадуть на його долю.


 • Як видно, сюжетна лінія усіх картин багато в чому схожа, але при цьому в кожній стрічці розкривається своя певна проблема і суть, що, якщо придивитися ніж, нагадують реальний, справжній світ. Саме поетом, про картинах вже зараз говорять і обговорюють, а, значить це успіх.
  загрузка...
  Кіно новинки 2017-2018 року. Нові фільми в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають