• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Російські комедії 2017-2018 року. Новинки російських комедій. Дата виходу

Російські комедії 2017-2018 року також є однією з найбільш обговорюваних тем, так як в даний час наш глядач віддає перевагу саме це жанром. Погодьтеся хороша можливість розслабитися і відпочити, отримати море позитиву і позитивних емоцій. Головною особливістю списку картин цього року є те, що він доповнений такими ж оригінальними і захоплюючими мультфільмами, які відмінно підійдуть для простору всієї родини. Запитаєте для чого це потрібно? Перш за все, щоб ви не засумували і у вас був великий і різноманітний вибір. У всі часи, комедія вважалася тим самим жанром, головною метою і завданням якого є розвага, тому абсолютно неважливо, намальовані це чи живі персонажі. Отже, якими новинками порадує наш вітчизняний кінематограф?

Новинки російських комедій і дата виходу.


Якщо уважно вивчити картини, можна назвати наступні. Найбільш яскраві і вже затребувані.

Це «Риба мрія», «Ура! Канікули», «Любов не за горами», «Три богатирі і морський цар», «Лавсторі», «Кухня у Шанхаї», «Урфін Джюс і його дерев'яні солдати», «Садко», «Останній богатир», «Риса», «Мій супер тато», «Життя попереду», «Супер Боброви. Пора додому», «Напарник» і багато інших чудових стрічок.
Ну, а тепер докладніше.

 • По-перше, «Напарник», з жанру комедії і пригодницькі за сценарієм Олександра Андрющенка. У акторський склад увійшли
  Російські комедії 2017-2018 року. Новинки російських комедій. Дата виходу
  Сергій Гармаш, Андрій Назімов, Ліза Азамасова, Ксенія Лаврова-Глінка, Ян Цапнік, Філіп Яїцьке, Андрій Золотарьов, Сахат Дурсунов, Євген Коряковський, Юнчен Жуань. У цьому фільмі буде поведана історія майора поліції Хромова, який за збігом обставин змушений працювати разом зі своїм батьком. Обидва з них мріють знайти і знешкодити ватажка мафії. При цьому мати абсолютно ні про що не підозрює. Корму ж першому вдасться досягти цієї заповітної мети?

 • По-друге, «Супер Боброви. Пора додому» від режисера Дмитра Дяченка. Картина виконана в жанрі сімейна комедія і фантастика. Ця стрічка є логічним продовженням картини про простих супергероїв з Росії, які вже полюбилися багатьом глядачам. Але в цей раз їх чекає чергове захоплюючу подорож і пригоди, метою якого стане повернення додому в цілості й неушкодженості.

 • По-третє, «Життя попереду». Це комедія від Карена Оганесяна. Головні ролі дісталися Світлани Ходченкової, Олександру Паль, Павлу Прилучному, Артуру Смольянинову, Денису Шведову, Єгору Корешкову, Ользі Мединич, Максим Віторган і Валерії Кожевнікової. Суть полягає в тому, що випускники школи зустрічаються після декількох років розлуки на поминках у одного з своїх однокласників. Як виявилося, це був лише привід. Але привід для чого? Відповідь проста, для вирішення проблем, які тягнуться ще з минулого. Варто сказати, що в результаті виходить дуже захоплююче, природно і смішно.

 • По-четверте, «Мій супер тато», комедія в жанрі мультфільму, пригоди і фантастика від Віктора Глухушина і Станіслава Шахова. Головні ролі виконують і озвучують Дарина Мельникова, Олексій Колган, Тимур Родрігез і Костянтин Хабенський. У цьому фільмі режисер розповість про Алісу Селезньову і її тата. Іншими словами, більшою мірою історія буде зосереджена на персонажі папи. Він намагається знайти і встановити дружній контакт зі своєю дочкою, адже за його власним завереньям, колись давно він його втратив. Але не все так легко і просто як здається на перший погляд, адже на шляху професора зустрічається безліч труднощів, пригод і випробувань. Але попереду заповітна мета – міцна дружба з дочкою.

 • По-п'яте, «Кухня у Шанхаї» від Дмитра Дяченка. Цей серіал вже давно полюбився багатьом, тому в цьому році глядачів і шанувальників очікує довгоочікуване продовження, якого вони чекають з великим нетерпінням. Щодо акторського складу, то він залишився тим самим, що дуже радує, так як це хороша можливість знову зустрітися з улюбленими персонажами і їх
  Російські комедії 2017-2018 року. Новинки російських комедій. Дата виходу
  виконавцями. Це Дмитро Нагієв, Дмиорий Назаров, Василина Нємцова. В цей раз герої кухні всі разом вирушають в Шанхай. Саме туди Віктор Баринов, який є шеф-кухарем ресторану «Клод Моне» вирушає на конкурс разом зі своєю командою, на визначення самого кращого кулінара в світі. А ось у Дмитра Нагієва накопичилося дуже багато проблем, як з'ясовується їм обом потрібна допомога і підтримка.

 • По-шосте, «Чорта» — комедія, драма і мелодрама від режисера Дар'ї Лебедєвої. Суть сюжету полягає в тому, що у кожної людини є можливість змінити світ в кращу сторону, головне, правильно і вміло нею скористатися. А, що стосується всіх перешкод, які зустрічаються на шляху, то їм можна легко протистояти, головне бажання і прагнення йти і рухатися до чітко піставленої мети.


 • Це найбільш потенційно успішні картини, які будуть користуватися успіхом, швидше за все не тільки в нашій країні. Але і за її межами. Адже погодьтеся, картини заслуговують високої оцінки.
  загрузка...
  Російські комедії 2017-2018 року. Новинки російських комедій. Дата виходу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають