• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Якою буде зима 2017-2018 на Україні? Прогноз синоптиків

Ще зовсім недавно зима в Україні славилася своїми рясними снігопадами, сильними морозами і метровими заметами, про які розказано і описано в оповіданнях. В даний час ситуація складається зовсім іншим чином все кардинально змінилось і змінилось. Зима в Україні стала набагато більш м'яка, спокійна, місцями дощова замість снігу, де сніг відразу ж перетворюється в бруд, тобто тепла. Хоча бувають моменти, коли зима у всій своїй красі показує весь свій норов і жителі країни знову згадують колишні часи. Якою буде зима 2017-2018 на Україні, є на сьогоднішній день досить цікавим питанням, відповідь на яке можна знайти, але ніхто не дає 100% гарантій його точності і правдивості.

Загальний прогноз синоптиків.


Якщо в цілому сказати і розповісти про те, якою буде цьогорічна зима для українського народу, то відразу варто сказати, що ситуація не буде надто відрізнятися від минулих років, тому очікувати занадто якихось кардинальних і різких змін в погоді просто-напросто не варто.
Бо яка ж буде зима?

1.Перший сніг вже випаде в листопаді, причому до новорічних свят земля буде знаходитися в пелені
Якою буде зима 2017-2018 на Україні? Прогноз синоптиків
прекрасного, повітряного і пухнастого білого ковдри. Саме така погода припаде до душі і дорослим, і дітям, так як з'явиться не погана можливість і шанс згадати про вже забутих зимових розвагах.
2.Напередодні Різдва слід очікувати сильних водохресних морозів.
3.Решту зиму погода знову буде тепла та спокійна, без різких температурних перепадів і стрибків.

Для того щоб отримати і мати більш детальне і точне уявлення про зиму, слід детально розібратися в тому, що нас очікує в кожному місяці.

Грудень.


Погода в початку першого зимового місяця істотно порадує і здивує своїми сюрпризами. До чого саме варто готуватися?

 • про-перше, сильні снігопади, які захоплять всю країну вже в перші дні місяця. Саме завдяки цим снігопадом багато згадають про те, які раніше були зими, а все навколо буде, немов потопати в білій пелені. Хоча, вся ця краса абсолютно ненадовго, адже без морозів сніг дуже швидко тане, а, отже, знову бруд і калюжі.

 • По-друге, ближче до кінця місяця, а, точніше, до новорічних свят, в повітрі витатиме справжній аромат зими. Іншими словами, прийшли самі, що ні на є зимові морози, які врятують весь сніг. А що це означає? Правильно, на новий рік буде найбільша снігова і справжня зимова погода, як і належить.

 • По-третє, температура. Щодо температурного стовпчика можна сміливо стверджувати, що в різних регіонах вона буде протилежна, тобто варіювати в межах від +5 до -15 градусів.


 • Синоптики все-таки рекомендують жителям України не прибирати в дальній ящик непромокальну взуття, так як в цьому місяці вона їм ще дуже стати в нагоді.

  Січень.


  З приходом цього місяця нового року ситуація трохи зміниться, хоча в окремих районах країни ці зміни будуть набагато відчутніше і кардинальніше, ніж в інших. До чого ж варто готуватися?

  1.У першій половині місяця буде спістерігатися сильний і міцний мороз, який протримається достатньо довго. Але піступово така погода буде переростати в туманну.
  2.Високий коефіцієнт вологості, що стане наслідком туманної погоди, а також в результаті рясного і великої кількості талого снігу.
  3.В кінці місяця знову прийдуть сильні морози, яким рекомендується гарненько підготуватися, щоб не замерзнути. Синоптики навіть радять без потреби зайвий раз не виходити на вулицю.
  4.Стовпчики термометра у деяких регіонах будуть досягати позначки в -25 градусів морозу. Причому така холодна погода найбільше характерна для західної частини країни. Що стосується південних регіонів, то тут температурний стовпчик буде досягати позначки -15.

  Як видно, січень вирішив нагадати жителям України, що саме цей місяць, як і годиться, за законами природи повинен бути, і вважається одним із самих холодних.

  Лютий.


  Якою буде зима 2017-2018 на Україні? Прогноз синоптиків


  Останній місяць зими також не дуже порадує українців, так як погода буде досить нестабільною і дуже мінливою. У чому це буде виражатися?

 • По-перше, на початку місяця прийде довгоочікуване потепління абсолютно на всю територію країни. Хоча радість не буде занадто довгою, адже вже через кілька днів розпочнуться снігопади, а, отже, стовпчик термометра знову опуститься до своєї звичної для зими позначки.

 • По-друге, опади. Дуже скоро на зміну хурделиць і снігам прийде сильний зимовий вітер, який буде пробирать до самих кісток.

 • По-третє, в середині місяця погода стане відносно спокійною і буде спістерігатися невелике затишшя. Але, навряд чи таке затишшя з мокрою погодою кому-небудь доведеться до душі.

 • По-четверте, кінець місяця, саме в цей час природа подарує на прощання багато снігу. Причому це будуть не сніжні завірюхи, які вже набридли за зимовий час, а, навпаки, спокійний і тихий сніжок, милуватися яким можна цілими годинами сидячи біля вікна. Саме таке природне явище стане фінальним завершенням зими в Україні.


 • Так, незважаючи на те, що погода взимку буде супроводжуватися великим сильними снігопадами і морозами, все одно це зима, і вона повинна бути саме такою, замість дощів і калюж, які нічого крім хвороби не принесуть.
  загрузка...
  Якою буде зима 2017-2018 на Україні? Прогноз синоптиків
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають