• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

34 батальйон фільм 2018 трейлер, дата

«34-й батальйон — це австралійський фільм в жанрі військового кіно, вихід якого запланований на 2018 рік. В даний час ведуться підготовчі роботи до швидкого початку знімального процесу. Акторський склад майбутньої стрічки вже укомплектований, і варто сказати, він примітний. Із зірками світового кінематографа доведеться попрацювати режисера Люка Спарку, за плечима якого вже є бойовик «Червоний затока», прем'єра якого відбулася в кінці стрічка 2016 року. Судячи з усього, юного таланту помітили і довірили йому зйомки більш масштабної роботи.

Про що буде «34-й батальйон»?


Слоган «34-ого батальйону», який, втім, запросто може змінитися до моменту релізу, говорить: «Найбільші битви Першої світової війни. Один батальйон. З їх слів».
До того ж до нього, синопсис проекту повідомляє глядачеві про наступне: група друзів, на яких дуже сильно вплинули борошна Дарданелльской операції, також відомої як Галлиполийское бій, несе смертельну втрату. Тепер перед ними стоїть нелегкий вибір: або залишитися мирно жити у себе вдома в Австралії і зганьбити себе, або вирушити у Францію, де в них мають потребу інші хлопці, які стали на захист миру, щоб проявити всю свою мужність. Так вийшло, що головні герої стали центральною фігурою в одному з кривавих битв в світової історії. З їх слів.
Яку інформацію дає нам слоган і синопсис? По-перше, це схоже на кіно в дусі «Братів по зброї» і «Порятунок рядового Райана», по-друге, фільм спробує розповісти ставлення австралійців до військового конфлікту, вся дія якого відбувається в районі Туреччини.
34 батальйон фільм 2018 трейлер, дата

Галліполі як основа всього


Дія картини починається в 1916 році в Австралії. Дарданелльская операція завершилася 9 січня 1916 року. До речі, вона тривала майже рік: її початок було 19 лютого 1915 а головним ініціатором став Уїнстон Черчілль. Метою битви при Чанаккале було захоплення Константинополя, що дозволило б Британської імперії змусити Туреччину вийти з війни і відкрити морський шлях в Росію.
Напевно це буде коротко розказано у вступних титрах. До речі, Пітер Уїр, піставив у свій час такі стрічки, як «Пікнік у Висячої скелі» і «Шоу Трумена», в 1981 році випустив фільм під назвою «Галліполі». Принаймні, його перегляд допоможе зрозуміти передісторію.
«34-й батальйон» ж, як видно з опису, піде іншим шляхом. Він розповість про те, що було після Дарданелл. Перша світова війна до того часу була ще тільки на своєму екваторі. І якщо вірити тому факту, що за сюжетом головні герої відправляються воювати у Францію, то це може бути битва при Вердені. Знову ж таки, опис свідчить, що вони будуть залучені в одне з найкривавіших битв в історії. Ця битва згодом отримала назву Верденська м'ясорубка.
34 батальйон фільм 2018 трейлер, дата

Битва при Вердені відноситься до Західного фронту ПМВ. До речі, тут відразу згадується знаменитий роман Еріха Марії Ремарка «На Західному фронті без змін». Книга просто розповідала про покоління, яке погубила війна. Дуже багато віддали життя, воюючи проти німців в районі Вердена, відображаючи їх наступ у бік Парижа. Загальна кількість убитих під час операції складає близько 1 мільйона осіб. Верденскую м'ясорубку також можна назвати переломним моменту в ПМВ, так як після неї і після завершення битви при Соммі Німецька імперія була сильно виснажена.
Хочеться ще відзначити таку деталь. В ході битви при Вердені німецькі солдати масово використовували вогнемети, хоча саме це зброя з'явилося задовго до М'ясорубки. Чи буде це використано у фільмі як елемент підвищеного впливу на реакцію глядача від побаченого, невідомо. На пістері ми можемо спістерігати солдата, позаду якого утворилося багато вогню, що, звичайно ж, ніяк не пов'язано лише з огнеметчиками, але тим не менш. Всього лише припущення.
34 батальйон фільм 2018 трейлер, дата

Актори для австралійського військового кіно


Режисер Люк Спарк в процесі виробництва своєї другої за рахунком картини попрацює з Вінні Джонсом, Стівеном Ленгом і Люком Хемсворт. Мабуть, усі ці актори відомі в першу чергу завдяки своїй неповторною харизмою.
Люка Хемсворт, брата Кріса Хемсворта (він же виконавець ролі Тора в «Месниках») і Ліама Хемсворт (він же Гейл Хоторн з «Голодних ігор») багато хто пам'ятає по недавньому серіалу «Світ Дикого Заходу», де він грав начальника безпеки парку Ешлі Стаббса. Можливо, він робот, як думаєте?
Вінні Джонс — колишній футболіст, який перекваліфіковувався в актора. Його знають як Великого Кріса з дебютної роботи Гая Річі «Карти, гроші, два стволи», як Тоні на прізвисько «Куля в зубах» з «Великого куша» все того ж Гая Річі, як Денні Михэн із «Костолома» і по іншим неординарним ролями.
Стівен Ленг — це нещадний полковник Майлз Кворич з «Аватара» Джеймса Кемерона. До речі, його поява очікується і в продовження історії, що оповідає про світ Пандори. Також Стівен Ленг не так давно засвітився у фільмі жахів Федеріко Альвареса «Не дихай», який вийшов в кінці літа 2016 року, де він зіграв сліпого господаря будинку, якого мають намір пограбувати троє грабіжників. Думаєте, все так просто, як здається?
Інші ролі в проекті закріплені за Чарльзом Межером, Клер ван дер Бом, Вінсом Колосимо, Ешлі Цукерманом, Кханом Читтенденом, Ендрю Лиизом, Лісом Хіллом та ін. Як бачите, задіяні переважно чоловіки серед акторів, що зайвий раз підтверджує теорію про те, що глядачів чекає бойовик в кращих традиціях «Братів по зброї» і «Врятувати рядового Райана».
34 батальйон фільм 2018 трейлер, дата

Австралійський військовий фільм 2018 року: «34-й батальйон»


«34-й батальйон» міг би зняти і Мел Гібсон, австралієць до мозку кісток, нехай і народився він в США, якщо б захотів. Втім, його військове кіно під назвою «З міркувань совісті», цілком можливо, візьме кілька «Оскарів» на церемонії, яка пройде в кінці лютого 2017 року. Чекає подібний успіх роботу Люка Спарка? Можливо, в майбутньому, коли він наб'є руку, як це зробив режисер «Страстей Христових». Втім, хто його знає, як підуть справи у цього юного дарування.
загрузка...
34 батальйон фільм 2018 трейлер, дата
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають