• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Який колір буде модним у 2018 році? Палітра

Який колір буде модним у 2018 році? Палітра


Який колір буде модним у 2018 році? Ось одне з питань, яке зараз щосили обговорюють модниці, прагнуть завжди виглядати стильно й ефектно. Згідно зі східним календарем, наступний 2018 рік пройде під владою Жовтої Земляний Собаки, отже, відповідь щодо того, на які відтінки варто звернути увагу в першу чергу, вирішено – звичайно ж, жовтий і коричневі, а також всі можливі близькі до них тони і забарвлення. Але, ні в якому разі не варто обмежувати свій гардероб або ж новорічний наряд тільки цими двома відтінками, так як фахівці рекомендують ще масу привабливих відтінків, головне, правильно визначитися і рухатися в потрібному напрямку.

Уся палітра кольорів.


Серед заявлених відтінків на 2018 року, варто відзначити наступні найбільш популярні і оригінальні.

Хоча, звичайно, на перше місце виходить жовтий, світло-коричневий, червоний, помаранчевий, рожевий, золотий і сріблястий.
Але, про все детальніше, так як кожен з модних і перелічених кольорів має свій певний вплив на людини, його образ, імідж і внутрішній світ.

1.Жовтий колір. Цей відтінок символізує потребу в захисті від стресу, тобто вам просто необхідна додаткова енергія для відновлення внутрішньої енергії. Ті, хто віддає перевагу саме цей відтінок до одягу, головним чином намагаються показати і продемонструвати себе з абсолютно іншого боку. Вся колірна гамма, пов'язана з цим відтінком служить свого роду розвантаженням, адже допомагає зняти і позбутися від внутрішньої напруги і досягти піставленої мети.
Який колір буде модним у 2018 році? Палітра

2.Коричневий колір. Цей відтінок також можна легко поділити на дві групи – це світлі і темні тони, для кожного з яких характерні і властиві свої особливості, тобто одні темні, а інші, навпаки, теплі. В цю палітру можна також включити кремові, бежеві та близькі до них відтінки і тони. Особливістю цього кольору служить те, що ви зможете відчути себе більш активної і впевненою в своїх силах. Що стосується макіяжу, то тут перевага теж варто віддавати світло-коричневим тонам. Наприклад, це може бути кава з молоком, бежевий тон, мідно-коричневий, горіховий, сіро-коричневий.
3.Червоний колір, який представляє собою жіночність, загадковість і таємничість. На думку багатьох дизайнерів, саме це стане чудовим доповненням до жовтого і коричневого кольору. Також в 2018 році дуже доречним стане поєднання червоного з чорним.
4.Рожевий колір. Цей відтінок можна сміливо віднести до категорії легких. Варто відзначити, що на відміну від минулого року, в новому сезоні йому присвоєна, здійснена інша роль і місце, тобто він може легко виступати в якості ведучого відтінку. Дуже незвично і оригінально виглядатимуть літні вбрання такого кольору, а також моделі вовняним пальто.
5.Помаранчевий колір, який являє собою поєднання яскраво-святкового та вогняного вибуху і настрою. Цей відтінок у 2018 році актуальне як ніколи. Хоча дизайнери ще в минулому році намагалися активно його використовувати у всіх колекціях. Дуже незвично, на думку дизайнерів, будуть виглядати пальто, ділові костюми, кофти і сукні, а також вироби з хутра, виконані в цій палітрі. Причому варто сказати, що навіть повсякденний одяг в цьому тоні і забарвленні буде виглядати дуже ефектно.
6.Золотий і сріблястий колір. Особливо модною в майбутньому сезоні 2018 року стане одяг, яка буде включати в себе ці відтінки, які завжди привертають увагу з боку. Варто відзначити, що дизайнери і стилісти активно використовують цю палітру не тільки в одязі, але і аксесуарах.

Який колір буде модним у 2018 році? Палітра


Це, мабуть, основні варіанти і відтінки, на які варто звернути увагу. Погодьтеся, завдяки такій палітрі ви навряд чи залишитеся непоміченими і ваш образ дійсно, по достоїнству оцінять. Що стосується безпосередньо новорічної ночі 2018 року, то астрологи разом з дизайнерами прийшли до єдиної думки, що найбільш правильною колірною палітрою вбрання стане червоний і жовтий колір, при цьому кожен з цих двох відтінків має свій опис, тому найбільш правильним і доречним стане їх правильна комбінація. Не бійтеся виглядати незвично і яскраво, навіть, якщо це абсолютно невластиво вашому образу.
загрузка...
Який колір буде модним у 2018 році? Палітра
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають