• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на травень 2018 року по знаках зодіаку

На щастя для більшості знаків, травень буде кардинально відрізнятися від квітня енергетичними проявами. Сонце змінить своє положення на небосхилі, що призведе до потужного сплеску позитивної енергії. Подальший розвиток ситуації буде залежати від планет, які надають вплив на певні знаки зодіакального кола. Найбільше пощастить представникам водної стихії – їх шанси поліпшити в травні матеріальне становище, зміцнити здоров'я і налагодити особисте життя істотно зростуть.
Позитивний вплив Венери виразиться у більшості жителів зодіакального спільноти через загострення інтуїції, що допоможе уникнути нещасних випадків і шахрайських схем. Еманації Юпітера самим сприятливим чином позначаться на життя тих, хто професійно займається спортом, так що сміливо плануйте на травень участь у змаганнях і чемпіонатах. Основним планетарним антагоністом травня є Марс, який внесе свою частку негативу в сферу особистих стосунків і соціальних комунікацій.
Гороскоп на травень 2018 року по знаках зодіаку
Дізнайтеся, які сюрпризи підкине вам енергетично насичений травень!
Особи, які насилу вміють стримувати емоції, з легкістю будуть вступати в конфлікти і кидатися образами направо і наліво. Не менш складними виявляться родинні стосунки – сварки на ґрунті спадщини торкнуться безлічі знаків зодіаку. Ситуація ускладнюється впливом Плутона, з-за якого навіть найпростіше справа буде виглядати глобальним, а ситуація, не варта виїденого яйця, стане приводом для конфлікту.
Що стосується здоров'я, то тут більшості знаків не про що хвилюватися. Виняток — особи з хронічними захворюваннями. В період весняного авітамінозу організм може давати збої. Не нехтуйте профілактичними заходами, щоб не провести літню відпустку в лікарні. Решті знаків астрологи рекомендують користуватися всіма дарами травня – свіжа редиска і зелень повинні стати пістійними компонентами вашого раціону.

Гороскоп на травень 2018 для Овна


Овнам доведеться сприятливий період, адже Сатурн, який зазвичай шкодить починанням даного знаку, на цей раз надасть йому заступництво. Таке положення справ буде дуже до речі, оскільки Венера спробує зіпсувати Овнам життя, ускладнивши взаємини із протилежною підлогою. Одинакам так і не вдасться налагодити особисте життя. Всі цікаві особистості, що зустрілися Овнам у травні, будуть переслідувати лише одну мету – витягнути з Овна побільше грошей або скористатися його зв'язками. У професійній сфері вам відкриються нові можливості для кар'єрного зростання, але не варто чекати, що вони реалізуються самі собою. Підвищення буде можливо лише в разі, якщо Овен зуміє налагодити стосунки з колегами. З кожним підлеглим ви повинні спілкуватися максимально терпляче, адже далеко не всі вміють схоплювати інформацію на льоту.
Здоров'я Овна буде залежати від нього самого – самопочуття покращиться чи погіршиться пропорційно витраченим зусиллям. Представники цього зодіакального знака, зуміли нарешті відмовитися від поганих звичок, опиняться на коні – будь-яка недуга обійде дисциплінованих Овнів стороною. Ну а тим, хто звик заїдати стрес солодощами, або, що ще гірше, запивати алкоголем, скоро доведеться розсьорбувати наслідки такого способу життя.

Гороскоп на травень 2018 для Тельця


Непоганий місяць для представників цього знака — позитивний вплив Венери, Місяця і Сатурна обов'язково позначиться на якості життя Тельців. У травні їм буде везти в питаннях, пов'язаних з фінансами – несподівані грошові надходження поповнять гаманець настільки, що при помірній економії ви дуже скоро зможете дозволити собі велике придбання. Професійна сфера в травні порадує вас масою змін, так що сміливо відкидайте властивий вам консерватизм і хапайте удачу за хвіст. Період підходить для тих, хто давно подумував про зміну місця або сфери діяльності – хтось із знайомих зробить привабливу пропозицію, за яке Тельцям варто вхопитися. Не нехтуйте можливістю поїхати в тривале відрядження – нові знайомства можуть стати не тільки діловими, але і романтичними.
Основною проблемою Тельців будуть взаємини з родичами – пора вирішити проблему, яка почала формуватися ще кілька років тому. Не виключено, що у відносини між Тельцем і його партнером пістійно намагається влізти хтось із далеких родичем старшого віку. Прийшов час розставити всі крапки і показати, що ви самі хозяйничаете у власному будинку. В іншому випадку у вас ще довго будуть продовжуватися сварки і конфлікти, призвідник яких просто любить сіяти розбрат, заважаючи чужого щастя.

Гороскоп на травень 2018 для Близнюків


Травень 2018 року стане для Близнюків ідеальним періодом, коли вони будуть практично повністю захищені від негативного планетарного впливу. Свою ложку дьогтю внесе негативно налаштований Юпітер. Він не дозволить розслабитися тим представникам знака, які зайняті в сфері комерційної діяльності і бізнесу. Сатурн пістарається мінімізувати негативні наслідки, проте Близнюкам варто з обережністю укладати нові угоди і ретельно перевіряти будь-які комерційні документи. Не виключено, що вас спробують втягнути у шахрайську схему – Близнюки, які працюють за наймом, не повинні повестися на обіцянки солідного відкату.
У сфері особистого життя Близнюкам пощастить – Венера допоможе вирішити всі проблемні питання. Єдине застереження стосується дітей старшого віку: придивіться до своєму чаду, звертаючи увагу на можливі зміни в поведінці дитини. Цілком можливо, що в школі у нього виник конфлікт, який він не здатний вирішити самостійно. У питаннях здоров'я повністю довіртеся загостреної інтуїції – вона підкаже вам, як можна поліпшити свій фізичний і психічний стан.

Гороскоп на травень 2018 для Раку


Неоднозначний період для представників цього знака. Сили Раків будуть підтримуватися позитивним впливом Місяця – традиційної для нього планети-покровителя. Інші небесні тіла також сприяють Раку – йому світять нові знайомства, покращення матеріального становища та безліч шансів на те, щоб реалізувати себе в професійній сфері. Єдину ложку дьогтю внесе Марс, який може негативним чином вплинути на психологічну стабільність даного знака. Раки і так гостро переживають будь-які складні ситуації, вважаючи за краще йти в тінь, поки буря не вщухне. У травні 2018 року їм неодноразово захочеться піти у себе. Однак зірки наполягають на зворотному – у вас є стільки нереалізованих здібностей, що нерозумно приховувати їх від начальства. Обмірковуйте кожне рішення швидко, але з усією можливою ретельністю, відстоюйте свою думку і не відмовляйтеся від допомоги колег, щоб просунутися на шляху до нової кар'єрній сходинці.
У сфері романтичних почуттів травень знову порадує Раків – інтуїція дозволить вам згладити конфлікт з партнером. Астрологи рекомендують частіше бувати наодинці з коханою людиною, так що плануйте відпустку на двох. Щодо здоров'я Ракам варто бути насторожі. Займаючись активними видами спорту, не нехтуйте захисної екіпіровкою — навіть у тому випадку, якщо ви просто катаєтеся на велосипеді або гироскутере.

Гороскоп на травень 2018 для Лева


Левам належить проблемний місяць. На вашому життєвому шляху раз у раз будуть виникати бар'єри, що перешкоджають досягненню піставлених цілей. З одного боку, Сонце робить виключно позитивний вплив на Львів, але його сил буде недостатньо, щоб переломити негативне вплив Плутона, Меркурія і Урану. Ці планети, немов змовившись, вносять дисонанс у бізнес-відносини, сферу романтичних почуттів та соціальних комунікацій. В області підприємництва варто проявити обережність – вам не вдасться зірвати великий куш. Навіть не намагайтеся стрибнути вище голови, ганяючись за ілюзорними баришами. Особливо обережними потрібно бути Левам, зайнятим у біржовій торгівлі і сфері IT – вам потрібно розраховувати на власну інтуїцію, щоб не втратити велику суму грошей. Відносини з колегами вибудовуйте з максимальною делікатністю – іноді ви дозволяєте собі занадто різко висловлюватися з приводу чужого розуму та здібностей.
Одинаки в травні могли б легко налагодити особисте життя, якщо зробили б невеликий крок у бік симпатичної особи. Однак Лев занадто зайнятий самомилуванням, щоб напружуватися для перемог на любовному фронті. Сімейні Леви повинні перестати витати в хмарах, думаючи, що всі проблеми вирішаться самі собою. Астрологи рекомендують вам знайти нові точки дотику з другою половинкою – заняття спільним хобі буде як не можна до речі. Тільки пам'ятаєте, що таке заняття має бути спокійним, оскільки екстрім вам у травні категорично протипоказаний.

Гороскоп на травень 2018 для Діви


Травень не забезпечить даного знака ні вагомих бонусів, ні суттєвих проблем. Меркурій, відповідальний за сферу торгівлі та переговорів, допоможе Дівам , організовують власний бізнес. Не виключено, що ви зважитеся на розширення справи або займетеся фрілансом, щоб поповнити гаманець. Наймані працівники повинні вибрати відповідну тактику поведінки — рух напролом і хитромудрі плани не будуть забезпечені зоряної підтримкою. Будь-який обман чи спроба підняти себе за рахунок завідомо брехливої інформації будуть миттєво розкриті. Прислухайтеся до інтуїції і спробуйте діяти максимально відкрито – не соромтеся визнаватися у власному безсиллі, стикаючись зі складними робочими завданнями. Будь-які проекти принесуть плоди тільки в тому випадку, якщо ви знайдете згуртовану команду однодумців. А ось сфера, відповідальна за романтичні почуття і міжособистісні комунікації, серйозно ускладниться. Стосунки з коханим зажадають від вас делікатного підходу.


Якщо прямолінійна Діва зуміє обережно просунути свої інтереси, зірки допоможуть їй провести місяць у любові та гармонії. Головне – не брехати собі і партнеру, роблячи вигляд, що все добре. Будь-які проблеми повинні вирішуватися по мірі їх надходження. Тривалий колапс рано чи пізно спровокує болісний розрив. Астрологи рекомендують Дівам не нехтувати походами в спортзал і переглянути режим харчування. Замініть солодощі сухофруктами, якщо не хочете сором'язливо прикривати на пляжі накопичився жирок.

Гороскоп на травень 2018 для Ваг


Марс щосили намагатиметься внести дисонанс в життя Терезів, однак на його шляху встануть Сатурн і Венеру. Накопичені енергетичні запаси повідомлять Терезам небувалий прилив сил, які варто направити на зміцнення кар'єрних позицій та покращення матеріального становища. Декому вдасться зробити велику покупку, так що не розкидайтеся грошиками направо і наліво, щоб доставити собі сьогохвилинне задоволення. Накопичення, зроблені в травні, стануть подушкою фінансової безпеки на весь прийдешній рік. Ваги можуть ризикнути і вкласти в проекти з швидкою оборотністю коштів. Тільки перевірте, щоб привабливу пропозицію було забезпечено продуманим бізнес-планом. Юристам астрологи радять придивитися до області фріланса – в період кризи багато фірм воліють звертатися за разовими послугами, щоб не тримати в штаті пістійно працівника. Ну а на любовному фронті одиначкам чекають кілька великих битв за особисте щастя.


Швидше за все, на серце симпатичної особи претендують відразу кілька осіб, проте ваш природний шарм і чарівність дозволять вийти з сутички безумовним переможцем. У відносинах з пістійним партнером, слід пам'ятати, що егоїзм не принесе гармонію у спільне життя. Подумайте: чиє щастя для вас важливіше? Пістарайтеся хоча б інколи відступати від власних інтересів на користь бажань коханої людини, а він тут же віддасть сторицею за такі жертви. До речі, здоров'я Терезів не піддається ризикам. Головне – не запускати хронічні хвороби, підтримуючи хороше самопочуття профілактичними заходами.

Гороскоп на травень 2018 для Скорпіона


Для Скорпіонів настає період, наповнений позитивними небесними еманаціями. Перш все, цього знаку буде допомагати Сатурн, який у травні настільки сильний, що приверне на свій бік Місяць і Венеру. Це позитивно позначиться на особисте життя Скорпіона – відносини з дорогим вам людиною не будуть затьмарені недовірою або низинними бажаннями. Одинакам варто уважніше оглядітися по сторонах – хтось із давніх знайомих давно кидає у бік Скорпіона недвозначні погляди, сподіваючись відправитися з ним на романтичне побачення. Не пропустіть цього людини, адже вам важлива не тільки зовнішня привабливість, а й уміння підтримати бесіду, високий рівень інтелекту та наявності точок дотику. Невелика негативний вплив на життя Скорпіона надасть Марс, який спробує вставити палиці в колеса вашої стрімко розвивається кар'єри.
Тим не менш, у представників даного знаку вистачить сил, щоб поборотися з обставинами. Відмінні відносини з партнерами і співробітниками підсилять вашу професійну позицію. Якщо ваша діяльність пов'язана з комунікаціями, покладайтеся на природне красномовство – вміння переконувати в своїй правоті завжди виручить Скорпіона в скрутну хвилину. Астрологи радять не надто захоплюватися силовими навантаженнями в залі, щоб не травмувати суглоби. У травні вам більше показані аеробні навантаження, плавання і розслаблююча йога.

Гороскоп на травень 2018 для Стрільця


Вірним і сильним союзником цього знаку стане могутній Юпітер, який допоможе Стрільцям налагодити особисте життя. На жаль, це відбудеться на шкоду професійній сфері — незважаючи на всю позитивну енергію головної планети-покровителя, підступний Меркурій зробить так, щоб життя не здалася вам малиною в цукрі. Проблеми в області бізнесу активізуються з початку травня. Не намагайтеся взяти їх рішення виключно на себе – астрологи рекомендують частіше звертатися до колег або партнерам за порадами. Категорично не рекомендовано займатися новими проектами чи творчою діяльністю. Єдине, в чому ви дійсно зможете проявити себе, так це старі перевірені напрацювання, які вже вкладена маса інтелектуальної праці. Зате сфера любові знаходиться під високим захистом Венери. Не бійтеся мріяти! Одинаки-Стрільці будуть мати кілька шансів на те, щоб завоювати симпатію вподобаного людини. Головне — пам'ятати, що кожен ваш крок, зроблений в травні, може вплинути на все майбутнє життя.
Не вступайте у відносини, які ви розцінюєте як безперспективні. Скороминуща зв'язок закінчиться вже до кінця місяця, а її наслідки будуть відгукуватися на протязі декількох років. Сімейним Стрільцям потрібно відмовитися від п'ятничних посиденьок з друзями та подругами на користь спільного проведення часу з другою половинкою. Кілька романтичних пікніків, а також походи в кіно та кафе, в яких ви проводили перші побачення, допоможуть вам повернути до життя почуття цукерково-букетного періоду.

Гороскоп на травень 2018 для Козерога


Найпотужніший позитивний вплив з боку Місяця і Сатурна забезпечить Козерогам вдалий місяць. Крім того, помічницею в усіх справах стане Місяць, яка зазвичай не шанує Козерога позитивним впливом. Численні перемоги на професійному терені призведуть до того, що деякі члени цієї зодіакальної сім'ї задерут ніс. Не поспішайте хвалитися успіхами – помітивши, що Козероги без зусиль справляються з безліччю справ, керівництво завалить їх новими проектами. Тоді-то вам і знадобиться допомога співробітників відділу. Власники власного бізнесу повинні укладати нові договори з обережністю – астрологи не рекомендують набирати багато замовлень, так як є ризик, що ви не впораєтеся з такими масштабами діяльності, а це негативно позначиться на вашій репутації.
Романтична сфера порадує стабільністю – сімейні представники цього знаку можуть цілком і повністю розраховувати на підтримку коханої людини. Побачивши вашу зайнятість, він візьме на себе більшу частину побутових проблем. Самотні Козероги не будуть відчувати романтичних спокус. Воно й на краще – все одно у травні вам не судилося зустріти свою половинку. Краще приділіть вільний час літнім родичам. Їм знадобиться допомога при ремонтах, переїздах і вирішенні питань, пов'язаних зі здоров'ям.

Гороскоп на травень 2018 для Водолія


Стабільний період життя, гарантований позитивними еманаціями з боку Сатурна і Меркурія. Проте всі перемоги і успіхи доведеться заслужити – Марс буде намагатися збити вас з істинного шляху, змушуючи приймати не зовсім правильні рішення в області бізнесу. Для підприємців, юристів, економістів і фінансистів місяць обіцяє бути цікавим та насиченим новими проектами, які принесуть не тільки підвищену зайнятість, але і винагороду за докладені зусилля. Пістарайтеся уважно піставитися до будь-якої документації та звітності – хтось з колег може допустити прикру помилку, яка перекреслить зусилля цілого відділу. Керівництво зможе розібратися і виявити винуватця, але саме вам доведеться переробляти всю роботу, забувши про сон і перервах на їжу.
На любовному фронті Водолії можуть не чекати гучних перемог. Астрологи рекомендують вам пам'ятати, що кохана людина має право допускати помилки – не робіть з мухи слона, щоб уникнути гучного скандалу з незначного приводу. А ось імунна система в травні може дати збій – пістійні переробки і неврози негативно позначаться на вашому сні і зовнішньому вигляді. Зірки рекомендують відсипатися за вихідним, вживати в їжу свіжі овочі і періодично приймати розслаблюючу ванну з маслами.

Гороскоп на травень 2018 для Риб


Рибам зірки приготували ряд випробувань, які можуть призвести як до позитивних, так і негативних наслідків. Не переживайте – планети налаштовані до вас позитивно. Вони просто вирішили підштовхнути Риб до нових звершень. Ті представники знаку, які зуміють вийти зі стресової ситуації переможцем, у травні 2018 року відчують справжнє переродження. Не виключено, що вже до кінця місяця ви приймете кілька кардинальних рішень щодо роботи і взаємовідносин з коханою людиною. Пістарайтеся підійти до цих питань з розумом – імпульсивні вчинки не доведуть до добра. Якщо вирішите змінити сферу професійної діяльності, то спочатку поговоріть зі знайомими і додайте резюме на сайтах – астрологи не рекомендують вам іти «в нікуди». Зоряної підтримкою буде користуватися рішення відкрити свою справу, але і тут вам потрібно розраховувати лише на власні сили – не беріть великих кредитів, щоб не позбавити себе згодом всій прибутку. Сфера романтичних почуттів буде неоднозначним – з одного боку, Рибам дуже комфортно жити з поточним партнером, адже він підлаштовується під їх капризи і зміни настрою.
З іншого боку, Рибам може захотітися більше «перцю». Дехто з них навіть почне поглядати в бік привабливих знайомих. Астрологи радять сто раз зважити всі за і проти, аби не залишитися в підсумку біля розбитого корита. Повернути романтичні почуття до нинішньої половинці вам допоможе подорож удвох, в якому ви реалізуєте кілька сміливих бажань – тандемний стрибок з парашутом або підводні занурення в глибини розвіє нудьгу і внесе різноманітність в буденність і обридлий побут.
загрузка...
Гороскоп на травень 2018 року по знаках зодіаку
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають