• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

2018 рік для весілля: сприятливі дати і календар найкращих місячних днів

Весілля – одна з найбільш важливих і значущих подій в житті людей. І звичайно всі мріють, щоб шлюб був щасливим і на все життя, а любов тривала вічно. І, якщо чоловіки не дуже звертають увагу на деталі, то жінки підходять до особливої події з усією, властивою їм педантичністю. Це стосується всього: сукня, фата, зачіска, а також, де, як, в якому році, в який день. Список таких деталей нескінченний.
2018 рік Собаки для весілля підходить як не можна краще. Собаці властива вірність і відданість. Ця тварина вважається добрим, сімейним, люблячим, надійним. І за запевненнями астрологів рік теж отримає ці якості. Земляна Жовта Собака принесе із собою світ — на Землі припиняться війни, почнеться відновлення і процвітання.
Людей, які вступили в шлюб в цьому році, чекає довге і щасливе сімейне життя в достатку і благополуччя. Сім'я буде дружною, міцною, в ній пануватиме мир, взаєморозуміння й любов.
Щоб отримати від господині року додаткові бонуси, варто вибрати і найбільш сприятливий день для вінчання і весілля за місячним календарем на 2018 рік.

Сприятливі дні у січні


1 січня (понеділок)


У цей день Місяць у Раку, а це значить, що утворилася сім'я буде міцною. Дуже хороший цей день для наречених не в перший раз. Тому як перший день нового року – символ оновлення і нового життя. А союзи, які полягають в понеділок найбільш емоційні та чуттєві.

21 січня (неділя)


2018 рік для весілля: сприятливі дати і календар найкращих місячних днів

Зростаюча Місяць у знаку Риби. Вас чекає духовний союз, наповнений ніжністю, творенням, довірою, готовністю жертвувати один для одного. В сім'ї пануватимуть радість, затишок, спокій. І головне, що подарує цей день вашого союзу – це мудрість. А значить, ви зможете мудро будувати ваші відносини і уникати, небезпечні для нього, конфлікти і непорозуміння.

26 січня (п'ятниця)


Місяць у Тельці – це вже гарантує ідеальний союз. Та ще й п'ятниця, яка знаходиться під заступництвом Венери. А остання прихильна до закоханих і у всьому їм допомагає. Сім'я буде наповнене любов'ю, щастям, благополуччям, взаєморозумінням і гармонією.

Сприятливі дні у лютому9 лютого (п'ятниця)


Місяць у Стрільці – це гарантує міцні надійні довірчі відносини. Ви разом будете прагнути до вдосконалення ваших відносин і з кожним роком будете ставати лише ближче і дорожче один одному. Зберегти любов на довгі і щасливі роки, допоможе планета Венера, покровителька п'ятниці.
Тільки Місяць перебуває у фазі спаду, що може послабити все вищеописане. Тому, якщо є можливість, перенесіть розпис на інший день. Цей день добре підходить людям, які вступають у шлюб повторно і вже переступили за сорокарічний вік.

17 лютого (субота)


Прекрасний день – Місяць у Рибі і росте. У союзі запанує ніжність, гармонія і духовний зв'язок. Але є кілька «але» Третій день зростаючої Місяця не дуже хороший для шлюбу, а посилює його Юпітер, захищаючий суботи. У результаті в сім'ї може з'явиться жорстокість і навіть ненависть. Однак, якщо цей шлюб за розрахунком, він буде вдалим.

25 лютого (неділя)


Місяць у Раку, а це означає, що сім'я буде дружною, міцною, надійною. В ній не буде брехні і зрад, а тільки довіра і взаєморозуміння. Десятий день Місяця, що зростає також благоволить для укладення союзу. Він вважається одним з кращих днів для шлюбу. Неділі покровительствує Сонце, яке додасть в сім'ю яскравих фарб, тепла і веселощів.

Сприятливі дні у березні


2018 рік для весілля: сприятливі дати і календар найкращих місячних днів

4 березня (неділя)


Місяць у Терезах, і означає союз, який народився в цей день буде романтичним, піднесеним, неординарним. Навіть після багатьох років разом, подружжя збережуть любов і романтику у стосунках. З кожним роком відносини будуть тільки зміцнюватися, і ви не будете представляти життя один без одного.
Сонце, яке супроводжує неділі, і принесе у ваше життя радість, тепло, особливе взаєморозуміння і яскраві почуття. Але Місяць у цей день щербатий, що не дуже добре для такої події, як весілля. Тому в цей день краще розписатися тихо, в тісному колі, не влаштовуючи шумного веселого і грандіозного торжества.

9 березня (п'ятниця)


Місяць у Стрільці, що говорить про те, що шлюб буде міцним і головною його сильною стороною буде довіра. У подружжя буде багато спільних інтересів і велику частину часу вони проведуть разом. П'ятниця прекрасний день для створення сім'ї. Їй протегує Венера, яка протегує і люблячим серцям. Занепокоєння викликає тільки третя фаза спадною Місяця. В цей час краще завершувати почате, а не створювати нове.

23 березня (п'ятниця)


Найкращий день у березні, щоб створити сім'ю. Все сприяє цієї важливої події: і зростаюча Місяць у Близнюках і п'ятниця під заступництвом Венери. Всі, хто з'єднає себе узами в цей день – приречені на щасливу, не нудну і яскраву сімейне життя.

Сприятливі дні у квітні


20 квітня (п'ятниця)


Місяць у знаку Близнюків, а це значить, що союз буде міцним, довгим, щасливою, активним, насиченим подіями. П'ятниця відмінний день! Венера подарує любов на все життя і буде всіляко їй допомагати і оберігати. А шостий день зростаючої Місяця обдарує мудрістю.

27 квітня (п'ятниця)


Місяць у Терезах, і шлюбу гарантована екстравагантність і височина. Романтики і пригод вистачить на всю довгу і щасливе життя. Пара, яка уклала союз в цей день буде купатися в океані любові.

29 квітня (неділя)


Місяць у Скорпіоні, а він ревнивий. В цей день варто укладати союз тим парам, які повністю щирі один з одним і довіряють своєму партнерові, як самому собі. Всі інші фактори ідеальні для вступу в шлюб в цей день.

Сприятливі дні в травні


2018 рік для весілля: сприятливі дати і календар найкращих місячних днів

20 травня (неділя)


Якщо ви творчі, амбітні, стрімкі, щирі – поспішайте в ЗАГС! Місяць у знаку Лев і цей вогненний знак неодмінно надасть вашій неординарною родині свою підтримку. Вас чекає довге, насичене життя і будинок повний любові, радості і вірних друзів.

25 травня (п'ятниця)


Місяць у Терезах і вас чекає врівноважена, затишна, щасливе сімейне життя, повна любові, довіри, процвітання і всіх благ. У цей день все цьому сприяє: і Місяць, і інші планети.

27 травня (неділя)


Місяць у Скорпіоні і, якщо вам вдасться уникнути ревнощів, яку він приносить у відносини, вас чекає міцний шлюб, особлива довірча атмосфера в ньому. А також, сонячна, яскрава, весела погода в домі.

Сприятливі дні в червні15 червня (п'ятниця)


Місяць у знаку Рака. Розписавшись у цей день, вас чекають свята без значних приводів, ви його самі придумаєте. Ваша яскрава, міцна, дружна, активна сім'я стане прикладом для багатьох друзів і знайомих. А ваша любов, укріплена Венерою, стане сюжетом для книги про вічне і щасливе кохання.

17 червня (неділя)


Місяць у Стрільці, а значить, ваша родина – незламна фортеця. Її не здолати недоброзичливцям, тому що, довіру, любов і взаєморозуміння, подаровані планетами в цей день, сильніше будь-яких хитрощів.

25 червня (понеділок)


Друга фаза зростаючої Місяця у Стрільці – прекрасний день, щоб узаконити стосунки. Союзи, укладені в цей день, вкрай рідко розпадаються. А життя пари буде наповнена взаєморозумінням, любов'ю, чуттєвістю, спільним духовним зростанням і процвітанням.

Сприятливі дні у липні


2018 рік для весілля: сприятливі дати і календар найкращих місячних днів

15 липня (неділя)


Місяць у вогненному знаку Лева. Розписалися в цей день чекає життя, наповнена любов'ю, пристрастю, неординарними подіями. Дім буде повною чашею, де будуть панувати гармонія і взаєморозуміння.

20 липня (п'ятниця)


Місяць у Скорпіоні, але поруч Венера, покровительствують п'ятниці. А тому, якщо в парі немає скритності і недовіри, то сміливо варто розписуватися у цей день. Довге і щасливе сімейне життя вам гарантована. А також, настільки сильна і міцна взаємозв'язок, що ви зможете спілкуватися без слів і відчувати один одного навіть на великій відстані.

23 липня (понеділок)


Місяць у Стрільці, а її 10 день зростання, один з найбільш сприятливих, щоб запланувати весілля саме на цей день. Міцні, емоційні, щасливі, вдалі відносини між подружжям триватимуть всю їх довге, насичене, яскраве життя.

Сприятливі дні в серпні


17 серпня (п'ятниця)


Місяць у Скорпіоні, але не варто боятися, що цей ревнивий знак зруйнує ваші стосунки, адже ви повністю довіряєте один одному. А планета Венера зміцнить вашу довіру і любов. Тому шлюб в цей день буде надійним, міцним і дружним, радісним, щасливим. Дім буде наповнений дитячим сміхом, веселощами, а ви пронесете трепетні почуття крізь роки.

24 серпня (п'ятниця)


Місяць у Козерозі, а значить, в особі чоловіка ви отримаєте ще й вірного, надійного друга. Зростаюча Місяць обіцяє сім'ї творення і процвітання. А Венера, покровителька п'ятниці, — любов на довгі і щасливі роки.

26 серпня (неділя)


Місяць у Рибі, а в Неділю Сонце, і найкращий день для одруження важко знайти. Ніжність, взаєморозуміння, тепло – ось ваш девіз вашої народженої сім'ї. Гості з вашого будинку будуть не поспішати йти, тому що у вашого тепла вистачить і на них. Найяскравіші і незабутні події чекають на вас в щасливе сімейне життя, що почалася в цей день.

Сприятливі дні у вересні


2018 рік для весілля: сприятливі дати і календар найкращих місячних днів

16 вересня (неділя)


Чудова осіння пора Ну і що, що Місяць у Скорпіоні, адже ревнощі – це зовсім не про вас. А значить цей день ідеально підійде для одного з найважливіших подій у вашому житті і подарує вам міцне, стрімкі, пристрасні стосунки. І будьте впевнені, в старості вам буде що згадати.

21 вересня (п'ятниця)


Місяць у фазі зростання, ще й у Водолії, та ще й Венера протегує цього дня. Сміливо вибирайте його для весілля. Це буде прекрасний день і не менш чудова сімейна життя. Ви все будете робити разом: будувати будинок, ростити дітей, озеленювати місто, подорожувати і навіть виносити сміття. Вашу пару не розклеїти нічим, ви будете міцно пов'язані невидимою ниткою і, звичайно, любов'ю.

Сприятливі дні у жовтні


14 жовтня (неділя)


П'ятий місячний день у Стрільці, обіцяє союз, побудований на любові й довірі. У ньому знайдеться місце для спільного спорту, подорожей, освіти, загальної справи. Проте, тим, хто зважиться з'єднати себе узами шлюбу в цей день, треба бути готовим до пістійних змін: роботи, місця проживання, професії і т. п. Зате буде що розповісти онукам.

19 жовтня (п'ятниця)


Відмінний день для весілля! Сміливо вступайте в шлюб – Місяць і Венера у Водолії будуть підтримувати і допомагати вашій сім'ї. У ній буде все: довіра, взаєморозуміння, любов, чарівність один одним, ніжність, які залишаться назавжди.

21 жовтня (неділя)


Місяць у Рибі. І шлюб, укладений у цей день буде гармонійним, спокійним, затишним, трепетним, наповненим особливої духовної зв'язком і довірою.

Сприятливі дні у листопаді


2018 рік для весілля: сприятливі дати і календар найкращих місячних днів

9 листопада (п'ятниця)


Стрілець і Венера, покровительствующие цього дня, обдарують, укладені в нього шлюби вірністю, процвітанням, довірою, взаєморозумінням. А бонусом від Стрільця стане цікава, захоплююча, неповторна сімейне життя з розряду «є що згадати, але мало що можна розповісти онукам».

18 листопада (неділя)


Якщо у вашій парі є лідер, то 11 день місячних діб у Рибах ідеальний варіант для вашої пари, щоб узаконити стосунки. Незважаючи на лідерські якості партнера, він не буде перетягувати ковдру на себе, а, навпаки, стане ніжно укутувати вас. В шлюбі буде взаєморозуміння, любов та гармонія.

Сприятливі дні у грудні


14 грудня (п'ятниця)


7 місячний день у знаку Риб, прекрасний день, щоб вступити в шлюб творчим натурам. Сімейне життя буде яскравою, неординарною і навіть екстравагантного. Але супроводжувати її любов, творчість, тепло, затишок і ніжність.

21 грудня (п'ятниця)


Місяць у Близнюках, і значить, теплі розмови двох люблячих сердець біля каміна не набриднуть ніколи. Вас чекає весела життя, повне радісних подій і незабутніх моментів. А в рідкісні дні розлуки ви будете шалено нудьгувати один за одним і розуміти, наскільки ви одне ціле у всьому.
В який би день ви не вирішили зміцнити ваші відносини шлюбним союзом, найголовніше, щоб ваші почуття одне до одного, були щирими. І тоді всі планети і весь Всесвіт буде за вас. А сімейне життя буде довгим і щасливим.
Любові, процвітання і довгих років вашої новонародженої родині!

Відео


загрузка...
2018 рік для весілля: сприятливі дати і календар найкращих місячних днів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають