• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли почнеться рік Собаки 2018 за східним календарем

2018 - рік Земляної Собаки, та ще й Жовтої, незвичайне поєднання!

Цей рік починається в лютому, на відміну від попереднього 2017 (рік Червоного Вогняного Півня розпочався 28 січня). Точна дата - 16 лютого 2018 року, у цей день за східним календарем святкують початок року.
Коли почнеться рік Собаки 2018 за східним календарем

Жовта Земляна Собака вважається символом мудрості та стабільності. Народжені в цей рік люди - за характером консерватори, не схильні до авантюр і надмірного ризику. Хороші друзі, здатні подбати про близьких, віддані й обережні. Відрізняються затятістю й терплячістю. 2018 рік стане успішним і щасливим для представників року Собаки.

Початок року Земляної Собаки в 2018-му році - шістнадцяте лютого.


По всім гороскопам, цей рік не буде занадто легким і простим. Адже недарма кажуть - "життя, як у собаки". Таке життя може бути щасливим в любові, турботі, теплі, затишку. А може бути бездомним, голодним, з нереалізованою любов'ю і талантами.

Але в цілому Собака буде поважати людей авторитетних, професіоналів високого рівня, спокійних і витриманих. Людям такого плану рік Земляної Собаки буде сприяти у всьому.

Цей рік є покровителем тих, хто вірний родині та друзям.

Хто ставить цілі і досягає їх. Хто проявляє терпимість до недоліків близьких людей, хто турботливий. Але і покровитель тих, хто може захистити себе і своїх рідних, хто може "показати зуби" в потрібній обстановці. Собака цінує прагнення людини до самовдосконалення.

Стихія цього року - Земля.

Собака за характером дуже вірна, сумлінна, шанує вищий сан, послужлива і невибаглива. Разом з тим - це професіонали в тій області, в якій вони працюють. Серед них багато військових і поліцейських.

Рік Собаки не з легких, доведеться підтягнути поясок, але й не зовсім вже поганий. Працювати треба буде багато і винагорода буде чекати того, хто підійде до справи грунтовно, застосовуючи в роботі всю свою кмітливість і професіоналізм.

Рік буде протегувати чесним, порядним і цілеспрямованим людям.

Рік обіцяє бути дуже хорошим у всіх планах. Можна справляти весілля, з народжених у рік Собак дітей виростуть відмінні лідери та керівники. В країні передбачають, що устаканиться економіка. Рік буде найкращим хто народжений під заступництвом зодіакального знака Собаки. Ще собака дуже бережлива і практична, так що зайве не дасть розтрачувати багатьом.
загрузка...
Коли почнеться рік Собаки 2018 за східним календарем
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають