• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018

Багато жінок, які йдуть в салон краси, не замислюються — підходящий день для манікюру сьогодні за місячним календарем чи ні. Та не всі знають, що манікюр, зроблений в сприятливі дні згідно з цим календарем, може принести в будинок успіх, грошові надходження і навіть любовну пристрасть.

Астрологи складають його відповідно до змін місячних фаз і розташуванню небесного тіла. Адже від того, в якому сузір'ї знаходиться Місяць, може змінюватися не тільки емоційний стан людини, а ще й везіння у справах. Далі розглянемо, як фази Місяця, її місцезнаходження впливають на наведення краси, зокрема — процедури з нігтями.

Сприятливі дні манікюру за місячним календарем


Сам по собі ця таблиця складається з сприятливих і негативних днів для здійснення тієї чи іншої процедури. Як говорилося вище — нас цікавить календар для манікюру на 2018-й рік. Завдяки наданій інформації, вам вже не треба буде самостійно розраховувати розташування, фазу Місяця, щоб дізнатися: чи можна приводити в порядок нігтьові пластини або немає в той чи інший день.


Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на січень


Є чотири фази стану Місяця: молодий місяць, молодий Місяць (або перша чверть), повний місяць, третя чверть. Ці чотири стани повторюються кожні 29 діб. Ще наші далекі пращури помітили, що існують невідповідні дні для догляду за нігтями.


Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Не варто робити манікюр в повню й молодик. А по можливості не стрижіть ваші нігтики ще за троє діб до настання цих фаз і три дні після них. До того ж у січні є сприятливі для дизайну нігтів дні і невдалі. Далі розглянемо детальніше.


Благополучні дні для створення нейл-арту:

8 січня — у даний період Місяць перемістилася в зодіакальне сузір'я Ваги. Зміцнюючі маски для ваших нігтів в цю добу будуть дуже корисними. Якщо ви зважитеся трохи підрівняти нігтьові пластини, то позбавитеся від апатії, переживань. Для залучення корисних знайомств, сприятливої енергетики пофарбуйте ваші нігті у світлі тони і застосуєте для прикраси самоклеящуюся стрічку з металевим блиском.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018

16 січня — планета змінила своє місце розташування, і тепер вона знаходиться в сузір'ї Козерога. При позитивному настрої у вас все виходить. Якщо ви робите манікюр в салоні або в домашніх умовах, то він вийде ідеальним, довго буде радувати око. Всі процедури, спрямовані на зміцнення нігтьових пластин, пройдуть вдало.


Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018

18 січня — Місяць росте (сузір'я зірок — Водолій). В цей вдалий день можете сміливо змінювати довжину ваших нігтиків — це прихилить до вас благополуччя. Експерименти з нігтями будуть позитивними. Якщо задумали зробити щось споруду (досі неиспробованное), то сміливо робіть.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018

20 січня — планета перемістилася у Риби. Світлий, ніжний дизайн нігтів, зроблений сьогодні, звільнить вас від одноманітності, самотності. Після якоїсь невдачі у вас настане біла смуга.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018

22 січня — Місяць росте (сузір'я — Овен). Сьогоднішній день хороший для фарбування нігтів, але стригти їх не рекомендується. Тим, хто задумає зробити манікюр саме сьогодні, зірки обіцяють хороший емоційний заряд.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018

27 січня — зростаючий Місяць перейшла в знак Близнюки. День сприятливий для будь-яких експериментів з нігтями. Проводячи приємні процедури в косметичному салоні, пов'язані з красою ваших ногтіков, ви приманите собі здоров'я, звільнитеся від негативу.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Невдалі дні для створення манікюру :

12 січня — Місяць щербатий в зоряному знаку — Стрілець. Не варто в ці добу вчиняти будь-які процедури з нігтями. Ризикуєте отримати негатив, порушити настрій і навіть захворіти.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на лютий


Астрономи радять зайнятися дизайном нігтів:

3 лютого — Місяць зупинилася в зоряному знаку Діви. Спокійний дизайн манікюру притягне у ваш дім благополуччя, умиротворення. Ви забудете про тривоги, які доставляли багато неприємних моментів.
12 лютого — планета перемістилася в сузір'я Козеріг. Радикальні зміни зовнішнього вигляду нігтів благотворно позначиться на здоров'ї, достатку, кар'єрному питанні.
17 лютого, 19 лютого — Місяць росте буде в Рибах і Овні (відповідно). Яскраво пофарбовані нігті, як не дивно, приманят до вас просування по кар'єрних сходах, грошову нагороду. Якщо ви вирішите вкоротити нігтьові пластини, то поліпшите стан здоров'я.
21 лютого — зростаюча Місяць у знаку (сузір'ї) Тілець. Домашні ванночки для нігтів зміцнять їх і закріплять здоров'я надовго. Нейл-дизайн в пастельних тонах подіє заспокійливо на ваше психоемоційний стан.
27-28 лютого — Місяць росте (сузір'я — Лева). Відмінні дні для візиту до майстра з манікюру. У вас буде гарний настрій і все вдасться. Ви приворожіть до себе загальну увагу, блискучу удачу, гроші.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Небажано йти до майстра з манікюру в ці дні лютого:

4 лютого — зростаючий Місяць у сузір'ї Терези. Стригти нігті, фарбувати їх не рекомендується. Це може призвести до збитків, поганого настрою, сварок.
9 лютого — фаза — Місяць щербатий, сузір'я — Стрілець. Всі дії по створенню манікюру можуть вас засмутити. Ще поганого настрою в ці добу піддаються багато знаки зодіаку.
16-18 лютого — Місяць у фазі — Нова Місяць, сузір'я Риби. Погані дні для манікюру. Застосування різних покриттів нігтів можуть призвести до загального погіршення їх стану. Ризикуєте втратити грошові кошти, нажити нового ворога.
25 лютого — зростаючий Місяць — Рак. Не міняйте нічого ні в дизайні нігтів і ні в якому разі їх не стрижіть. Це може призвести до грошових втрат і великим сварок з рідними.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на березень


Практично весь березень сприятливий для догляду за нігтями, створення манікюру. І все ж астрологи вважають, що найкращі дні для дизайну нігтів в цьому місяці — це:

1 березня — Місяць росте (у сузір'ї Діва). Зробивши гарний манікюр, у вас буде шанс поліпшити матеріальне становище, укласти вигідні для вас угоди з партнерами або банками.
21 березня — перша фаза Місяця. Знак — Тілець. У вас в цей день всі буде ладитися. Похід у косметичний салон принесе задоволення. Мало того, що у вас вийде шикарний манікюр, ви ще знайдете подруг і підніміть настрій.
28 березня — зростаючий Місяць. Сузір'я — Лев. Якщо ви нарешті бажаєте скинути з себе тягар невдач, то укоротіть в цей день ваші нігті. Цим ви залучите собі позитив на довгий час.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Несприятливі дні :

4 березня — зростаючий Місяць (сузір'я Ваги). Дайте в цей день своїм нігтям відпочинок, не робіть манікюр, краще зробіть загальнозміцнюючі косметичні процедури.
9 березня — Місяць у третій чверті, сузір'я Стрілець. Через уповільнення біохімічних процесів в організмі, всякі процедури з нігтями не дадуть очікуваного ефекту.
16 березня — Місяць щербатий (сузір'я — Риби). Вас чекає багато рутинної роботи, похід в манікюрний салон навряд чи принесе вам очікувану радість — все буде вдаватися.


Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на квітень


Весь квітень за місячним календарем в першу чергу вплине на ріст і здоров'я нігтьових пластин. Щоб не нашкодити вашим нігтикам, відвідуйте майстра з манікюру в сприятливі дні:

7 квітня — зростаючий Місяць (сузір'я — Козеріг). Для позбавлення від апатії трохи скоротити нігті, так ви привернете здоров'я. Манікюр можна робити будь (сміливий) — зміни в цей день вітаються.
17 квітня — зростаючий Місяць (сузір'я — Тілець). Якщо ви зробите короткий манікюр, то удача вам забезпечена не тільки на особистому фронті, а й у грошах.
26 квітня — зростаючий Місяць (знак — Діва). За все, що ви сьогодні не візьметеся вийде. Можете сміливо робити манікюр у нового майстра. У цей день можна експериментувати.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Дні у квітні 2018 року, коли небажано робити манікюр:

1 квітня — фаза Місяць щербатий (знак Терези). Якщо підстригти нігті в цей день, то можна залучити неприємності зі здоров'ям.
6 квітня — Місяць щербатий (сузір'я — Стрілець). Із-за негативної енергетики цього дня у багатьох не виходить зробити все добре до кінця, в тому числі і у майстрів з нейл-арту.
15 квітня — Місяць щербатий (Овен). При створенні манікюру можливі ушкодження нігтьових пластин та інші невдачі. Відмовтеся від салонних процедур.
22 квітня — Місяць росте (сузір'я — Рак). Будь-який вплив на ваші нігтики несприятливо позначиться на психоемоційному стані. Ні в якому разі не стрижіть, не підпилюйте нігті.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на травень


Якщо ви не часто відвідуєте майстра з манікюру, то намагайтеся відвідувати його тільки в сприятливі дні:

16-17 травня — Місяць росте (знак — Близнюки). У ці дні можна наводити свої нігтики в порядку, робити сміливий, неповторний нейл-арт. В нагороду за це природа подарує вам позитивну енергетику.
21 травня — Місяць росте (сузір'я — Лев). Можна робити нові малюнки на нігтьових пластинах, творчий потенціал високий. Навколишні оцінять красу дизайну манікюру. Вам буде приємно спілкуватися з новими знайомими.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


У ці дні краще почекати з манікюром:

11 травня — Місяць щербатий (сузір'я — Риби). Не робіть ніяких процедур з нігтями, в тому числі і манікюр. Можете отримати неприємні звістки здалеку від рідних.
13 травня — Місяць щербатий (сузір'я — Овен). Стригти нігті, обрізати кутикулу не можна — до збитків. А зробити простий манікюр будинку рекомендується. Така процедура підвищить настрій, не дасть впасти вам духом, позбавить від неприємних звісток.
18 травня — Місяць росте (сузір'я — Рак). Відвідувати фахівців з манікюру не бажано, а зробити приємні, оздоровчі ванни для ваших нігтів — в самий раз. Це принесе заряд бадьорості духу.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на червень


Хороші для догляду за нігтями дні в червні:

11 червня — зростаючий Місяць (сузір'я — Тілець). Астрологи рекомендують робити в цей день зміцнюють нігтьову пластину процедури. У цей день дівчата дізнаються хороші новини здалеку крім того, підвищиться матеріальний достаток , зміцниться похитнулося здоров'я.
18-19 червня — Місяць росте (сузір'я Діва). Корисні масаж, ванночки для нігтів. Яскравий літній нейл-арт може стати передвісником цікавого знайомства з чоловіком. Очікуйте надходжень фінансів.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Несприятливі дні:

3 червня — Місяць щербатий (сузір'я Водолій). До фахівців з манікюру сьогодні ходити не варто. Можуть з'явитися проблеми зі здоров'ям, якщо ви надумаєте підпиляти нігті або зрізати їх. Енергетика цього дня залишає бажати кращого.
8 червня — Місяць щербатий (знак Овен). Якщо ви вирішили лише пофарбувати ваші нігті, то сміливо займіться цією справою. А стригти їх, обробляти кутикули не потрібно — накличеш на себе депресію, духовний дисбаланс.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на липень


Вдалими для нейл-арту будуть такі дні:

14 липня — Місяць росте (знак зодіаку — Лев). Легкий, хороший день для будь-яких косметичних процедур. Сміливо робіть нейл-арт у вашого майстра з манікюру.
17 липня — Місяць місяць знаходиться в сузір'ї Діви. Щоб залучити грошову енергію, робіть манікюр з дзеркальним блиском.
25-26 липня — Місяць росте (знак — Козеріг). Вам ніщо в ці дні не зіпсує настрій, та й приводів для цього немає. Жіночний оригінальний дизайн нігтів зміцнить впевненість у собі.


Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


У ці дні астрологи не рекомендують робити манікюр:

6 липня — Місяць у третій чверті (сузір'я — Овен). Щоб уникнути різного роду неприємностей, негараздів, відмовтеся від манікюру в цей день.
13 липня Місяць нова, знаходиться в сузір'ї Раку. Відкладіть всі процедури з нігтями. За старим повір'ям, хто буде стригти нігті в цей день, у того коротшатиме життя.
29 липня — Місяць щербатий (знак Водолій). Не найкращий день для будь-якого догляду за нігтями. Хто вирішить піти до майстра манікюру сьогодні чекають великі грошові витрати на непередбачені обставини.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на серпень


Вдалими для манікюру в цьому місяці будуть:

13 серпня — Місяць росте розташована в сузір'ї Діви. Хочете залишити в минулому погані спогади, сходіть до майстра з манікюру, зробіть незвичайний арт-дизайн нігтів.
15 серпня — Місяць росте (знак зодіаку — Терези). Позитивно позначаються домашні маски, ванночки на стані ваших нігтиків. До того ж день обіцяє багато приємних подій.
22-23 серпня — Місяць росте (сузір'я Козоріг). Якщо раніше у вас не вистачало коштів, то в ці дні очікуються великі надходження. Щоб залучити гроші, зробіть яскравий манікюр.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Дні серпня місяця, які не підходять для манікюру:

19 серпня — Місяць росте (сузір'я — Стрілець). Поганий день для походів до лікарів і догляду за нігтями. Пістарайтеся тримати себе в руках. Цей день насичений негативом.
26 серпня — Місяць повна (знак — Риби). Якщо надумаєте підстригти нігті або підпиляти, то порушите свій енергетичний баланс і зменшите свій імунітет. Не порушуйте цим гармонію з космосом.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на вересень


Сприятливі дні для створення манікюру на перший місяць осені:

1 вересня — Місяць щербатий, знаходиться в сузір'ї Тельця. Красивий манікюр з металевими елементами дуже хороший для цього дня. Завдяки йому у вас з'явиться внутрішня сила, спокій, ви зможете переробити багато корисних справ.
10-11 вересня — Місяць росте. Вона змінює своє місце розташування з сузір'я Діви в сузір'я Ваги. Гарним захистом від неприємностей буде нейл-дизайн нігтів з градієнтом. Якщо ви в ці дні надумаєте стригти нігті, то позбавитеся від накопиченого негативу.
20 вересня — Місяць росте (сузір'я — Водолій). Все, що ви задумаєте в цей день — збудеться. Астрологи не радять робити яскравий дизайн нігтів у цей день. Строгий, класичний манікюр принесе вам успіх.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Несприятливих днів у вересні для манікюру немає


Місячний календар манікюру на жовтень


Щоб вам супроводжувало везіння, відвідуйте фахівця з манікюру в такі дні:

6 жовтня — Місяць щербатий (сузір'я — Діва). Коли планета перебуває в цьому сузір'ї, всі дії з нігтями будуть відбуватися успішно. До того ж ви привернете до себе загальну увагу, будете в центрі подій. Можливе підвищення по кар'єрних сходах.
15 жовтня — Місяць росте, знак зодіаку — Козеріг. День гарний для домашнього догляду за нігтями. Яскраві помітні лаки в вашому манікюрі можуть спровокувати сімейний скандал. Робіть арт-дизайн в спокійних тонах.
16 жовтня — фаза Місяця — перша чверть. Планета знаходиться в сузір'ї Козерога. Якщо у вас досі нічого не вдавалося, в цей день ви отримаєте підйом у всіх справах. Сміливо займайтеся своїми нігтиками. Будь манікюр вийде вдалим.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Дні жовтня, які несприятливі для догляду за нігтьовими пластинами:

12 жовтня — Місяць росте (сузір'я — Скорпіон). В цілому невдалий день за місячним календарем. Якщо підстригти нігті, то вони будуть довго рости. Цією дією ви можете накликати на себе неприємності і послабити імунітет.
28 жовтня — Місяць щербатий (сузір'я — Близнюки). Щоб не стати самотньою в цей день відмовтеся від походу в салон.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Місячний календар манікюру на листопад


Успішні для манікюру дні в листопаді:

12-13 листопада — Місяць росте (сузір'я — Козеріг). Дні підходять для всіх видів діяльності, в тому числі і для наведення краси.
14 листопада — Місяць росте (знак зодіаку — Водолій). Самотні дами візьміть на замітку — якщо ви бажаєте знайти супутника життя, то зробіть нейл-арт в ніжних тонах.
21 листопада — Місяць росте (сузір'я — Тілець). Якщо ви з кимось посварилися і бажаєте помиритися, то пістрижіть свої нігтики і образи будуть забуті.
28 листопада — Місяць росте (знак — Лев). Стильний, класичний манікюр приверне ділових партнерів, завдяки яким ваші справи підуть вгору.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


У листопаді всього лише одна дата, яка не сприятлива для дизайну манікюру. 25-го листопада утримайтеся від відвідування косметичних салонів. Якщо навести красу сильно хочеться, то зробіть будинку ванночки для ваших нігтиків, нехай вони відновляться від лакових покриттів.


Місячний календар манікюру на грудень


Зверніть увагу, що в грудні є багато днів, в які астрологи не рекомендують створювати нейл-дизайн. І звичайно ж, є і сприятливі дні:

11-12 грудня — Місяць росте (знак — Водолій). Всі ваші креативні ідеї будуть підтримані, якщо ви зробите непомітний нейл-арт. У ці дні вітається манікюр в стилі френч.
19-20 грудня — Місяць росте (сузір'я — Тілець). Сміливо стрижіть ваші нігтики, від цього вони не пістраждають і у вас вирішаться проблеми зі здоров'ям.
25 грудня — Місяць щербатий (знак зодіаку — Лев). Не витрачайте ваш час на складний дизайн нігтів. У цей день люди будуть тягнутися до вас, так і справ у вас накопичиться багато.
27 грудня — Місяць щербатий (сузір'я — Діва). Якщо бажаєте відпочити в хорошій компанії подруг з косметичного салону, то сьогодні вам туди й дорога. Своєї зовнішності ви можете приділити багато часу і трохи поспілкуватися.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Несприятливі дні :

2 грудня — Місяць щербатий (знак Терези). Не плануйте в своїх планах на цей день похід в салон. У вас все одно нічого не вийде. Гряде напружений, вимотуючих день. Бережіть здоров'я.
7 грудня — Місяць нова (сузір'я — Стрілець). Дотримуйтесь нейтралітет у майбутні добу, щоб не пересваритися з давніми друзями. Не проводьте ніяких процедур зі своїми нігтями.
23 грудня — Місяць щербатий (знак зодіаку — Рак). Несприятливий день у всіх відносинах. Якщо є можливість — просто відпочиньте, почитайте цікаву книгу.
30 грудня — Місяць щербатий (сузір'я — Терези). Утримайтесь до наступних діб — не робіть ніяких процедур з нігтями. Це зашкодить вашому матеріальному і духовному стану. Якщо пістригти нігті, то ризикуєте серйозно посвариться з близькою людиною.Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018


Манікюр 2017 за місячним календарем


У 2017 році, як і в будь-якому іншому, нас чекає безліч святкових урочистостей, важливих подій. Дівчата до таких днів готуються особливо ретельно. Крім підбору красивих нарядів вони багато часу приділяють своїй красі, зокрема манікюру. Щоб нейл-арт нігтів вийшов ідеальним, і вас переслідувала низка успішних подій, наводьте красу своїх нігтиків в сприятливі для цього дні.


Місячний календар догляду за нігтями на 2017-й рік позбавить вас від зіпсованого настрою, проблем зі здоров'ям, фінансової нестабільності. Дотримуйтесь порад астрологів, намагайтеся бути позитивно налаштованими і удача не покине вас.


Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018

загрузка...
Місячний календар манікюру 2018. Сприятливі дні манікюру за місячним календарем 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають