• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Календар місячних фаз на 2018 рік

Здавна люди пов'язували процеси, що відбуваються в їх житті з природою, змінами місяця, вважаючи, що цей небесний об'єкт робить величезний вплив на всю земну кулю і біоритми кожної людини. Саме тому, більше шести тисяч років тому, давні єгиптяни склали місячний календар, від якого ведуть своє початку всі сучасні місячні календарі. У цій статті ми детально розглянемо місячний календар із зазначенням фаз місяця на 2018 рік.

Що потрібно знати про місячному календарі?


Місячний календар складається з 29-30 місячних днів. Кількість днів залежить від тривалості одного світлового дня і від близькості розташування місяця по відношенню до горизонту в період молодого місяця.


Календар місячних фаз на 2018 рік


Від цього буде залежати місцезнаходження місяця в якійсь певній фазі, а їх всього вісім:Молодик – фаза, в яку Місяця ще не видно

Як правило, дні молодого місяця відбиваються на самопочутті людини негативно – він стає дратівливим, агресивним, до всіх справах він відчуває апатію. Саме тому астрологи не рекомендують нам в період молодого місяця починати які-небудь справи або що-небудь планувати. Виняток становить лише той випадок, якщо ви хочете кинути якусь шкідливу звичку і віддати перевагу здоровому способу життя. Молодий місяць для цієї мети – найбільш сприятливий період.Перша місячна фаза – Місяць проявляється на небі у вигляді тонкого серпа

Це найкращий час для будь-яких починань. Астрологи стверджують, що вони однозначно увінчаються успіхом. Однак вони попереджають, що якщо людина буде направляти свою енергію в неправильне русло, то він буде агресивним і нервовим. В першу фазу Місяця рекомендується активно займатися спортом, домашніми справами, будувати бізнес і вкладати інвестиції в будь-який проект.


Крім того, це сприятливий період для створення сім'ї. Є думка, що пари, які укладають шлюби в цей період місяця, живуть довго і щасливо разом.


Календар місячних фаз на 2018 рікПерша чверть місяця (друга фаза) – ми вже бачимо половину Місяця на небі

Згідно з даними астрологів в цей період часу людина може бути схильний до виникнення багатьох захворювань. Саме тому рекомендується у період другої фази Місяця трохи зменшувати свої темпи на роботі, в навчанні, але не припиняти працювати повністю, оскільки ви все ще можете претендувати на успішну реалізацію себе. Набагато правильніше зайнятися фізіотерапією і очищенням організму від шлаків і токсинів.Повний місяць – Місяць знаходиться на піку свого зростання

В цей період свого зростання вона найсильніше впливає на людину і природні процеси. Людина в дні повного місяця відчуває прилив сил, він сповнений бадьорості та ентузіазму. Разом з тим ми може стати занадто емоційні, що може не тільки позитивно позначатися на нашому настрої, але і негативно. Виявиться це в конфлікти на роботі, в сім'ї.


Якщо вміти себе стримувати і контролювати, то період повного місяця можна використовувати з користю для свого подружнього життя. Астрологи вважають, що це найсприятливіший час для налагодження інтимного життя і відновлення дружніх відносин з ким-небудь. А ось зі сном у цей період розвитку Місяця можуть виникнути проблеми, наприклад, безсоння. Є повір'я, що саме в повний місяць людині сняться віщі сни.


Календар місячних фаз на 2018 рікТретя фаза Місяця – Місяць починає йти на спад

У цей період ви повністю відчуєте на собі вплив небесного світила. Якщо в першу половину Місяця розвитку ви все робили правильно – накопичували енергію, займалися роботою, спортом, то у другій половині її розвитку ви будете почувати себе добре, побачите позитивні результати своєї роботи. В іншому випадку вас чекає гряда суцільних розчарувань і сварок.Щербатий Місяць

У бізнесі в цей період часу настав час зробити паузу – не укладати жодних важливих договорів. Те ж саме стосується і навчання. Астрологи радять на убуваючу Місяць зайнятися своїм здоров'ям і зовнішнім виглядом – відвідати фахівців, до допомоги яких ви потребуєте, салони краси.


Календар місячних фаз на 2018 рік


Четверта фаза Місяця – ми знову бачимо небесне світило лише у вигляді тонкого серпа

Це час, коли людині хочеться поміркувати, зайнятися самоаналізом. Остання чверть Місяця – це відмінний привід, щоб позбутися від старих і непотрібних речей, подумати про перспективи, нові плани. Ні в якому разі в цей період часу не можна критикувати себе, так як ви ризикуєте впасти в тривалу депресію, з якої дуже важко вибратися.Старий Місяць

Цей період можна охарактеризувати пістійними перепадами настрою, апатією. Людині потрібно намагатися в цей час контролювати свої емоції, можливо, зайнятися медитацією, більше відпочивати.


А тепер детально розглянемо, у який день кожного місяця в 2018 році ми зможемо собі дозволити розслабитися і навпаки.


Календар місячних фаз на січень 2018З 2 по 8 січня очікується повний місяць! А це означає, що новий рік ви почнете повними енергії і сил! Не розтратьте даремно свій ентузіазм, щоб добитися своїх цілей і виконати найзаповітніші мрії!

А ось з 9 по 16 січня настане період, у який можна дозволити собі трохи відпочити і розпланувати новий робочий графік.

З 17 по 23 січня – час виконувати задумане, молодик вам буде в цьому допомагати, наповнюючи вас потрібними силами!

Кінець місяця – також порадує вас хорошими результатами в роботі та навчанні, адже Місяць досягне піку свого зростання!

Календар місячних фаз на 2018 рікКалендар місячних фаз на лютий 2018


Лютий – місяць короткий, а відповідно і місячних фаз в ньому менше. Їх буде всього три: третя фаза, молодик і перша чверть. Все це досить сприятливі періоди для реалізації своїх планів та піставлених завдань.


Календар місячних фаз на 2018 рік


Календар місячних фаз на березень 2018


У березні Місяць пройде через усі фази. Будьте готові до різких змін настрою, кардинальних змін у житті, які можуть повністю перевернути світогляд. Однак весь місяць буде сприятливим, щоб покращити своє фінансове становище і соціальний статус.


Календар місячних фаз на 2018 рікКалендар місячних фаз на квітень 2018Початок квітня 2018 року не можна назвати вдалим для багатьох людей! Залежно від того, в якому зодіакальному знаку буде знаходитися Місяць, з вами будуть відбуватися зміни. Намагайтеся протягом усього квітня бути піступальними у своїх діях.


Календар місячних фаз на 2018 рік


Календар місячних фаз на травень 2018


Початок травня – найкращий час, щоб зробити великі покупки або грошові вкладення у будь-якого з проектів – будь-то ваша особиста захід або, можливо, благодійна акція. Починаючи з 16 травня, присвятіть свій час роботі. Будь-яку справу, за яке ви вирішите взятися, завершиться для вас успішно.


Календар місячних фаз на 2018 рік


Календар місячних фаз на червень 2018


На початку червня ви зможете добре відпочити — цього якраз сприятиме Місяць. А от з середини першого літнього місяця можна знову повернутися до роботи. Це не обов'язково повинна бути робота, пов'язана з вашою професією. Мова йде про домашні клопоти. Саме час навести порядок там, де ви давно хотіли це зробити, але ніяк не встигали до цього дістатися.


Календар місячних фаз на 2018 рікКалендар місячних фаз на липень 2018


Початок липня може бути складним для тих, хто неправильно спланував свою діяльність у червні! Пістарайтеся в перші дні спекотного літнього місяця зайнятися собою – робіть ранкові пробіжки, киньте шкідливу звичку, яка у вас є, сядьте на дієту. А з 13 липня поверніться до свого кар'єрного зростання. Навіть якщо на цей час у вас випадає відпустку, пістарайтеся присвятити себе самоосвіти.


Календар місячних фаз на 2018 рікКалендар місячних фаз на серпень 2018


Серпень буде для вас багато в чому схожим на липень. Але основний пік вашої енергії настане ближче до кінця місяця, як раз в той час, коли починаються нові проекти, відновлюється навчальний процес. Для сімейних пар – це найсприятливіший час подумати про поповнення.


Календар місячних фаз на 2018 рікКалендар місячних фаз на вересень 2018


На початку вересня ви відчуєте невелику втому. Місяць буде знаходитися у фазі спаду, що восени особливо сильно позначається на самопочутті людей. Уважно в цей період піставтеся до свого здоров'я, щоб не захворіти. А з 9 вересня можете знову присвятити себе робочого процесу.


Календар місячних фаз на 2018 рікКалендар місячних фаз на жовтень 2018


У жовтні Місяць пройде через всі фази свого розвитку, отже, місяць у вас вийде досить насиченим. Якщо ви зумієте направити свою енергію ще на початку жовтня в правильне русло, то для вас місяць пролетить непомітно і продуктивно.


Календар місячних фаз на 2018 рікКалендар місячних фаз на листопад 2018


Листопад – час для нових знайомств та відкриттів. Якщо ви давно збиралися в подорож, то саме час відправитися туди! Молодик, з якого почнеться листопад, посприяє вам у цьому. А от до кінця місяця сили трохи іссякнут. Пістарайтеся це час приділити релаксації.


Календар місячних фаз на 2018 рікКалендар місячних фаз на грудень 2018


Грудень можна почати з великих придбань і важливих покупок. Астрологи радять на початку грудня 2018 року особливу увагу приділити сімейним клопотам і турботам. В кінці місяця присвятіть час друзям та новим знайомствам.


Календар місячних фаз на 2018 рікВідео: Як жити за місячним циклам?


У цьому відео психолог дає рекомендації жіночій половині населення планети з приводу того, як правильно планувати свій час, виходячи з даних місячного календаря.


загрузка...
Календар місячних фаз на 2018 рік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають