• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар садівника 2018. Городника

Місячний календар садівника 2018. Городника


Вже з першими теплими промінчиками сонця і до самих морозів щосили починають працювати городники, звичайно ж, якщо вони хочуть отримати дійсно хороший урожай, щоб було чим пишатися. Місячний календар садівника 2018 року стане гарним помічником того, як і чим зайнятися, в який час і що найкраще робити. Погодьтеся, такі поради та рекомендації дійсно для багатьох справжня знахідка і подарунок, особливо, якщо дійсно вміло ними користуватися.

Рекомендації для городника.


Для багатьох господинь найбільш значущим є питання, коли краще сіяти, висаджувати різні культури. Адже потрібно підібрати правильний день, адже кожен характеризується і має своїми особливостями. Астрологи вже склали докладний посівний календар на 2018 рік, який обов'язково слід взяти на замітку. Але, давайте детальніше зупинимося на важливих моментах.

 • По-перше, на зростаючий Місяць завжди і краще всього висаджувати рослини, що ростуть догори і при цьому формують плід на поверхні землі. У список таких рослин входять баклажани, огірки, томати, квасоля, баштанні, дерева, чагарники.

 • По-друге, щербатий Місяць. У цю фазу Місяця краще всього висаджувати рослини, що утворюють коренеплоди. Наприклад, моркву, буряк, картоплю.

 • Місячний календар садівника 2018. Городника

 • По-третє, молодик і повний місяць. Це оптимальний час для посадки насіння та їх пересаджування.


 • Місячний календар по місяцях.


  Якщо уважно вивчити місячний календар городника, то в кожному місяці можна назвати окремі важливі моменти, кожен з яких має своє певне значення.

  1.Лютий. Саме з цього місяця починається підготовка до сезону. Астрологи радять в середині і в кінці місяця рекомендують посів томатів, солодкого перцю, корінь селери, для подальшої пересадки у теплицю. 6,8,12 13,21 – хороші дні посіву та висіву насіння. Несприятливі дні– 2,3,14 15,19,20.
  2.Березень. Саме час з льоху дістати і винести картоплю, щоб швидше стали проростати паростки. Саме час зайнятися вирощуванням розсади, удобрюємо садові культури деревною золою, оприскиваем яблуні, груші та сливи від шкідників ближче до кінця місяця. Вперше дні місяця найкраще зробити пікіровку розсади. Сприятливі дні: 6,8,17 18. Несприятливі– 2,4,13 14,16.
  3.Квітень. Саме час зайнятися висадкою саджанців фруктових дерев та ягідних культур. Також можна зайнятися обприскуванням листя і зав'язі від жучків і грибкових хвороб. Сприятливі дні – 3 який відмінно підійде для висаджування коренеплодів, 17 і 18 пересаджування розсади в парники, посів на грядки пряних і овочевих культур.
  4.Травень. Найважчий місяць, адже як попрацюєш, то і виростеш. З 16 по 18 вважається сприятливий період для висадки баштанних культур, таких як квасоля і горох. А ось 13 травня стане хорошим рішенням для роботи в саду. Несприятливі дні– 1,2,6 14,21,30 31. У цьому місяці потрібно пістаратися досадити все те, що ще не встигли.
  5.Червень. Час, коли вже пора закінчити всі посадкові роботи, причому пістаратися все це зробити до свята Петра і Павла. Хоча все ж можна висаджувати насіння зелені. Найголовніше тепер все вчасно поливати, розпушувати і мульчувати грунт. Не забудьте, що огірки обов'язково потрібно підв'язати на сітку, томати пасинкувати, високорослі насіння закріпити на опору. Сприятливі дні– 2,11,14 15,23 – посів однорічників, пересадка рослин, полив, розпушування і удобрення ґрунту. А ось 14 – час висаджувати пряну зелень, різні види капусти, баштанні, бобові. Несприятливі – 4,19,20 30.
  6.Липень. Вся основна робота на городі і дачній ділянці полягає в поливі і розпушуванні, підживленні, у боротьбі з шкідниками. Пістарайтеся під час піставити і встановити підпори, щоб не зіпсувати зав'язі. Вдалі дні – 8,10,22 – садимо зелень, тобто цибуля на перо, салат, кріп, шпинат. Погані дні– 1,2,5 7,28,29.
  Місячний календар садівника 2018. Городника

  7.Серпень. Головна робота в цьому місяці полягає в зборі фруктів, ягід і овочів, а також вже можна зайнятися консервацією, заготовляти сушку, заморожувати ягоди. Сприятливі дні – 4. саме час зайнятися розсаджуємо суницею, 21 щеплення та пересадка дерев. Несприятливі дні– 2. 3,24,25 29,30.
  8.Вересень. Розсаджуємо ягідні кущі, тобто малину, ожину, чорну смородину. Займаємося прибиранням картоплі. У більш північних регіонах вже можна висадити озимий часник. Вдалі дні – 19,27 і 28 коли можна обрізати садові рослини. Погані дні– 9,20,21 23,24,25. 26.
  9.Жовтень. Час зайнятися висадкою під зиму таких культур, як морква, щавель, петрушку. Грунт обов'язково на зимовий час слід удобрювати гноєм, золою, торфом і все гарненько перекапать.

  Якщо вірити місячним календарем городника, то всю свою роботу та діяльність на присадибній ділянці найкраще спланувати саме таким чином, при цьому обов'язково звертаючи уваги на сприятливі і несприятливі дні. Можливо, вже в цьому році ваш урожай стане справжньою вашою гордістю.
  загрузка...
  Місячний календар садівника 2018. Городника
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають