• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар Євтушенко 2018

Місячний календар Євтушенко 2018


У всі часи місяць був незмінним помічником людини, так як у всіх своїх починаннях ми завжди спираємося на те, в якій фазі вона знаходиться. Запитаєте чому? Все просто, адже вже встановлено і перевірено той факт, що кожна з восьми існуючих фаз Місяця має свій певний вплив на людину. Місячний календар Євтушенко 2018 року являє собою різновид досить популярного календаря, з якого можна дізнатися багато цікавої та корисної інформації. Особливо календар незамінний у різних починаннях, є джерелом корисної інформації для садівників і городників, допоможе визначитися з часом походу в перукарню.
По своїй суті місячний календар заснований безпосередньо на русі місяця навколо Землі, а, отже, з нього можна абсолютно без праці прорахувати і вирахувати день для нових справ, для зміни місця роботи, для здійснення різних грошових операцій. Також завдяки правильно і грамотно складеного календаря без праці можна підібрати підходящий день для спілкування, нових знайомств, налагодження якихось дружніх відносин. Також в календарі відображено сприятливі і несприятливі дні.

Іншими словами, при правильному використання місячного календаря завжди можна абсолютно без клопоту спланувати свій день таким чином, щоб він працював тільки вам на користь, але, ні в якому разі не на шкоду.

Сприятливі дні за календарем.


Якщо уважно вивчити весь місячний календар на рік, то можна обчислити і назвати сприятливі дні, а, точніше, періоди часу, які будуть працювати вам на користь.

1.Це такі місячні доби, як 2,6,7 8,10,14 20,21,24 27,28 кожного місяця.
2.Зростаюча Місяць, що знаходиться в 1 і 2 фазі.
3.Щербатий Місяць, що знаходиться в 3 фазі.
4.Місяць у Тельці, Стрільці і Водолії.

Місячний календар Євтушенко 2018

Несприятливі дні.


У кожному місяці є такі дні, коли краще всього відмовитися від будь-яку справу і починань, пістаратися залишити все як є, при цьому не надто витрачати свою енергетику і сили. Що ж це за дні?

1.Це місячні добу– 1,3,5 9,12,15 18,19,25 26 і 29 числа кожного місяця.
2.Молодик, повний місяць, щербатий Місяць, що знаходиться в 4 фази.
3.Місяць в Овні і скорпіоні.
4.Неділя.

Місячний календар для городника.


Напевно, кожен погодиться з тим фактом, що місячний календар є незмінним помічником садівника, городника, тому він завжди знаходиться у нього під рукою. Саме з такого календаря можна дізнатися, коли і що найкраще сіяти, садити і висаджувати, які роботи виконувати на своїй садовій ділянці. Також з місячного календаря можна дізнатися який із знаків зодіаку вважається найбільш підходящим для садових робіт. Якщо вас зацікавила ця інформація, то давайте подивимося, які з зодіакальних знаків вважаються більш сприятливими для робіт.

 • По-перше, Овни. Цей знак вважається неродючим, навіть, незважаючи на те, що саме з нього починається весь зодіакальний цикл. Хоча, все ж багато радять в цей час висаджувати такі культури, як редиска, зелень і помідори.

 • По-друге, Телець. Досить родючий знак Зодіаку. Ці рослини мають досить потужною кореневою системою, а. значить, будуть досить добре переносити будь-які зміни і температурні коливання.

 • По-третє, Близнюки. Це посередній знак у лані ефективності землеробства. Хоча в цей час краще не займатися абсолютно ніякими посівами і посадками. Найбільш правильним стане зайнятися боротьбою з бур'янами або ж, наприклад, стрижка газонів.

 • По-четверте, Рак. Хороший знак для висадки низькорослих культур. Також це найкращий час для посадки малини, ожини та винограду. А ось заготівлею насіння у цей час краще не займатися.

 • По-п'яте, Лев. Це не дуже хороший знак для садівників, тому всі роботи на ділянці повинні зводитися тільки до прополки і боротьби з бур'янами.

 • По-шосте, Діва. Цей знак являє собою земну стихію, а, значить, найбільше підійде для робіт на городі. Коли Місяць перебувати в цьому зодіакальному сузір'ї можна сміливо займатися будь-якими садовими роботами.

 • В-сьомих, Ваги. Час, коли будь-яка робота принесе непоганий, можна навіть сказати хороший результат.

 • Місячний календар Євтушенко 2018

 • В-восьмих, Скорпіон. Час оптимальне для висадки різних насіння, пересадки і посадки.

 • В-дев'ятих, Стрілець. За своєю природою знак вважається досить сухим, тому не рекомендується займатися посадкою і висадкою різноманітних культур. Але ось робота з бульбовими рослинами, перцем, часником і редисом цілком можлива і доцільна.

 • По-десяте, Козеріг. Повністю неродючий знак. Як правило, у такі дні рекомендується частіше доглядати за рослинами і культурами або ж зайнятися доглядом за бульбовими овочами.

 • По-одинадцяте, Водолій. Сприятливий знак для роботи з городніми культурами. Варто зазначити, що робота з культурами в цей час принесе в подальшому свою істотну користь.

 • По-дванадцяте, Риба. Це знак, на якому завершується цикл усього зодіакального кола. Родючість у цей час вважається однією з найвищих, при цьому будь-які роботи на землі принесуть свою істотну користь і результати.


 • Як видно, місячний календар може стати помічником абсолютно скрізь і в будь-якій галузі і сфері. Якщо ви не вірите, то саме час обзавестися таким помічником і пістаратися максимально використовувати всю інформацію.
  загрузка...
  Місячний календар Євтушенко 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають