• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Стрижка дитини по Місяцю 2018. Календар

Стрижка дитини по Місяцю 2018. Календар


Напевно, кожна мама хоче, щоб її дитина завжди виглядав модно, стильно, а головне красиво і елегантно. А, як відомо, правильно підібрана зачіска і стрижка є гарантією і запорукою успіху. Стрижка дитини по Місяцю 2018 року цьому випадку є справжньою знахідкою, так як дозволить правильно вибрати день і час, адже погодьтеся, якщо ми хочемо, щоб результат нас дійсно порадував необхідно правильно вибрати день.
В залежності від того, як розташована Місяць у місячний календар стрижок волосся, буде залежати яке вона має вплив, іншими словами, чи буде це благотворний вплив на всю вашу долю і життя, фінансову стабільність, здоров'я і привабливість, або ж, навпаки, негативне, тобто здатна пошкодити життєвій силі дитини, зіпсувати йому ауру і навіть накликати біду.
Саме тому на допомогу приходить місячний календар стрижок, де детально описана інформація по кожному окремо взятому місяця.

Місячний календар в січні і лютому. • По-перше, січень. Якщо ви правильно виберете день, то зможете зберегти позитивні сили свого малюка, і позбудетеся від усього негативного і негативного, а також ваш малюк буде виглядати просто бездоганно. Сприятливі дні.

  Стрижка дитини по Місяцю 2018. Календар


  1. Зростаючий Місяць в знаку Водолій – 18 січня.

  2. Зростаючий місяць у знаку Близнюки – 27 січня.

  3. Щербатий Місяць у знаку Терези – 8 січня.
  Як стверджують астрологи, саме цей місяць надає благотворний вплив на ріст волосся. Їли день вибраний правильно, то це може прискорити зростання волосся або ж, навпаки, уповільнити їх. Якщо день несприятливий і е зовсім підходить для стрижок, то ви можете тільки зіпсувати ваші волосся, так як в результаті вони будуть випадати, або ж виникне лупа. Якщо ви хочете, пістригти дитину в січні, і хочете щоб його волосся росли швидше, то астрологи радять звернути увагу, коли Місяць росте, або ж у першій і в другій фазі. Це такі дні, як 1 січня місяць у знаку Рак, 1819 січня, коли місяць у Водолії, 2 і 21 небесне світило в рибах, 22,23 і 24 Місяць у Овнах, 25 перша чверть Місяця в тельці, 26 місяць у Тельці, 28 Місяць у Близнюках, 29 і 30 в Раку.
  Якщо ви хочете якомога рідше водити дитину в перукарню і стригти його, то краще всього вибрати день, коли Місяць буде спадною. Запитаєте чому? Відповідь дуже проста, так як астрологи вважають, що саме в цій фазі місяць сприяє зміцненню коренів волосся, і здатна в кілька разів запобігти їх випадання. Але є один мінус – волосся буде рости набагато повільніше.
  Якщо місяць знаходиться в такій фазі як Молодик, то найбільш правильним стане взагалі відмовитися від відвідин перукаря і стрижок, так як стрижка в цей час вкорочує життя. У січні це тільки один день 17 січня.

 • По-друге, лютий. У цьому місяці також варто відзначити низку таких днів, у які варто відвести свою дитину до перукаря, не тільки для того, щоб змінити імідж і образ, а взагалі для надання додаткових життєвих сил і енергії. Серед сприятливих моментів у лютому можна відзначити і назвати наступні.
  1. Щербатий Місяць в знаку Діва 3 лютого, коли за рахунку йдуть 1819 місячну добу.

  2. Щербатий Місяць у знаку Козеріг – 12 лютого, тобто 26,27 місячну добу.

  3. Зростаючий Місяць у знаку Риби – 17 лютого, тобто на 2, 3 місячний день.

  4. Зростаючий Місяць в знаку Овен – 19 лютого, тобто 4, 5 місячну добу.

  5. Зростаючий Місяць у Тельці – 21 лютого, 6 ,7 добу.

  6. Зростаючий Місяць у Тельці – 22 лютого, за місячним календарем 7, 8 доба.

  7. Зростаючий Місяць у Раку – 26 лютого.

  8. Зростаючий Місяць у Леві – 27 і 28 лютого.

  Стрижка дитини по Місяцю 2018. Календар


  Хоча все ж найбільш сприятливими по праву можна вважати 1,21 і 27 лютого. Щодо того, в які дні взагалі не варто відвідувати перукаря ні дорослому, ні дитині, то астрологи називають і відзначають наступні несприятливі дні.
  1. Щербатий Місяць у знаку Терези – 4 лютого, 1920 місячну добу.

  2. Щербатий Місяць у Стрільці – 9 лютого, за місячним календарем 23,24 доба.

  3. Повний, Місяць у Рибах – 16 лютого, тобто 30,12 місячні доби.

  4. Зростаючий Місяць у Рибах – 18 лютого, тобто 3. 4 місячну добу.

  5. Зростаючий Місяць у знаку Рак – 25 лютого, а за місячним календарем 10,11 добу.


 • Як видно, завдяки правильно складеним місячним календарем на 2018 рік завжди можна вибрати сприятливий день для походу до перукарні, при цьому результат вас не просто порадує, а додасть дитині впевненості і життєвих сил, гарного настрою.
  загрузка...
  Стрижка дитини по Місяцю 2018. Календар
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають