• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар квітникаря на 2018

Магічна сила Місяця і її вплив на Землю завжди цікавили людину. Сьогодні розбираємося в питанні впливу місячних фаз на квіти і рослини.

Місячний календар квітникаря, сприятливі дні


Місячний календар був створений для того, щоб відстежувати сприятливі для посадки квітів і рослин дати, засновані на зміні місячних фаз. Було помічено відповідність родючості певним знакам зодіаку, і їх вплив на майбутню врожайність. Таким чином, було встановлено, що пересаджені квіти в зростаючому місяці родючого знака буде буйно квітнути весь сезон, у той час як ті ж самі дії, вироблені під час зростаючого місяця неплодородного знака, можуть взагалі не призвести ні до якого результату.


Місячний календар квітникаря на 2018


До родючим відносяться наступні знаки:
рак

риби

телець

скорпіон

ваги

левДо малородючих :
діва

козеріг

близнюкиДо неродючим :овен

стрілець

Розподіл символів родючості досі залишається дискусійним питанням серед астрологів, тому ви можете знайти різні думки. Напевно ви маєте власну точку зору, засновану на багаторічному досвіді і спістереженнях.


Місячний календар квітникаря на 2018
Фази Місяця і загальні правила посадки


Астрологи вироблені 8 різних місячних фаз, серед яких:Новий Місяць (перша стадія циклу, при цьому Місяць на небі може бути і не видно);

Зростаючмй Місяць ( Місяць дивиться вліво, і якщо провести через його кінці пряму,то вийде буква «р»);

1/4;

Прибуваючий Місяць;

Повний;

Щербатий Місяць;

3/4;

Старіючий Місяць (кінчики спрямовані вправо).


Протягом місячного місяця, супутник землі встигає побувати у всіх сузір'ях, і на це йде приблизно 273 земних днів. Фази Місяця змінюються по черзі, і тому в кожному місяці пара з фази і зодіакального знака виходить різною і випадає на різні дати.


Згідно з місячним зодіакальним календарем найкращий час для посадки це перші фази Місяця. Молодий Місяць дає початок нового життя, сприяє швидкому зростанню, як би передаючи частину своєї енергії майбутнього квітки. При цьому варто пам'ятати, що кращий ріст забезпечують лише правильні знаки.

Старіючий Місяць підходить для збору насіння і врожаю, догляду за рослинами. Під час повного Місяця приділіть велику увагу поливу і обробку від шкідників.


Місячний календар квітникаря на 2018


Посівний календар квітникаря


Посівний календар садівника являє собою план на кожен місяць, де відзначені дати вдалі для посадки: вказаний знак гороскопу, зростаюча або спадна місяць і рекомендовані види робіт.


Квіткарів в першу чергу цікавлять дати для проведення робіт по:посіву насіння

посадці витких рослин

посадці цибулинних і бульбових квітів

пересадка рослин


Місячний календар квітникаря на 2018


Місячний календар кімнатного – квітникаря і садівника-квітникаря

Отже, перейдемо до конкретних дат і рекомендацій. Щоб зорієнтуватися в календарі виберіть потрібний вам місяць.


Місячний календар квітникаря січень 2018


У січні, відпочивши від новорічного веселощів і галасливих застіль, ви можете зайнятися пересадкою кімнатних рослин. Для цієї мети вибирайте самий кінець місяця з 27 по 31 січня, фаза зростаючої Місяця в Тельці. Зараз, коли до теплих деньків ще далеко, саме час для пошуку нових ландшафтних ідей з оформлення вашого саду. Може бути, вам придивляться ідеї організації клумб в гумових чоботях або тачках, які виглядають з одного боку дуже просто, а з іншого — оригінально.


Місячний календар квітникаря лютий 2018


У лютому варто зайнятися підготовкою до майбутнього сезону. Підберіть насіння, підготуйте контейнери для майбутньої розсади. Уявіть свою ділянку, може бути в цьому році ви виберете квіти в одній гамі, яка буде виглядати дуже ефектно на тлі зеленого газону. Або ж навпаки, використовуєте колірне різноманіття і буйство фарб.


Підготовку розсади потрібно починати з тих сортів, які мають тривалий термін зростання, наприклад, канни або петунії. Пересадкою квітів в цьому місяці краще не займатися, новоселам буде складно прижитися на новому місці. Сприятливі дні:17,18 лютого (зростаючий Місяць у Рибах)

21 і 22 лютого (зростаючий місяць у Тельці)

25 і 26 лютого (зростаючий місяць у Раку)


Місячний календар квітникаря на 2018


Місячний календар квітникаря березень 2018


У березні, коли з'являються перші теплі промінчики сонця, варто зайнятися підготовкою розсади квітів з довгим вегетаційному терміном: айстри, нігтики, гвоздика. Пересадкою кімнатних рослин можна займатися з 21 березня до кінця місяця, це час зростаючого Місяця в Рибах і Раку. Особливо сприятливі дні 25,26,27 28 березня.


Місячний календар квітникаря квітень 2018


Теплі квітневі дні подарують садівникам можливість посадити на ділянці рослини та квіти для альпійських гірок і декоративні трави. Саме час спланувати дизайн цього року вашої ділянки і подумки розподілити наявну розсаду по клумбам. Може бути вам знадобиться ще кілька саджанців.


Пересадження кімнатних рослин краще відкласти до наступного місяця, а поки повністю присвятіть себе ділянці. Сприятливі дні 17,18,21 22,24 квітня.Місячний календар квітникаря на 2018


Місячний календар квітникаря травень 2018


У травні, якщо погода у вашому регіоні це дозволяє, ви можете зайнятися пересадкою розсади, підготовленої ще на початку року. Календар рекомендує планувати ці роботи після 19 числа. Після висадки рослин зверніть увагу і на однорічні квіти, можливо, вам потрібно додати ще кілька клумб на ділянці.


Сприятливі дні місяця 18,19,20,21 травня (зростаюча місяць у Раку і Леві).


На великих сільськогосподарських ярмарках ви можете придбати рідкісні види квітів, які прикрасять ваш будинок і ділянку. Квітникарство не можна назвати дорогим хобі, адже пакетик насіння може коштувати всього 5-10 грн, а радувати він вас буде все літо! Не забудьте уточнити всі деталі посадки та догляду у продавця.


Місячний календар квітникаря червень 2018


У червні виберіть час для проведення живцювання декоративних чагарників. Згідно з місячним календарем зараз найвдаліший для цього час. Незабудки, братки, нігтики теж можна висадити в цьому місяці.


Якщо місця на ділянці не вистачає, то використовуйте великі вазони, які можна розмістити вздовж сходів або обрамити ними вхід. Також оригінальним виходом із ситуації служать вертикальні сади. Сприятливі дні 14,15,16,17 червня.


Місячний календар квітникаря на 2018


Місячний календар квітникаря липень 2018


Липнева спека іноді позбавляє останніх сил, але ви вже можете милуватися першими результатами своїх праць. Пишно цвітуть петунії, наповнюючи повітря чарівним ароматом. У цьому місяці виберіть час для відпочинку і споглядання, обов'язково похваліть себе за виконану роботу, адже всю цю красу створили тільки Ви! Сприятливі дні зростаючого Місяця у Львові потрапляють на 14 і 15 липня.


Місячний календар квітникаря серпень 2018


У серпні пересадкою можна займатися з 22 по 28 число. Якщо вам подобаються проліски, то саме час їх висадити в грунт, щоб порадувати себе і своїх близьких навесні.


Місячний календар квітникаря на 2018


Місячний календар квітникаря вересень 2018


У вересні приходить час висадки цибулин для наступного року. Оформіть клумби бортиками, щоб не затоптати їх на початку наступного сезону і не забути, де і що посаджено. Для посадки вибираємо 20,21,22,23 або 24 вересня, зростаюча Місяць у Водолії і Рибах. Для збору насіння підійдуть будь-які дати.


Місячний календар квітникаря жовтень 2018


У жовтні зазвичай закінчують всі роботи на ділянці через дощову і прохолодну погоду. Якщо ви затрималися з посадкою цибулинних, то встигайте провести роботи в середині місяця з 17 по 21 жовтня зростаючої фази Місяця в Козерозі та Рибах.


Місячний календар квітникаря на 2018


Місячний календар квітникаря листопад 2018


У листопаді ви можете сконцентруватися на домашніх рослинах, адже вони теж потребують догляду і уваги. Підживлення перед довгою зимою буде дуже до речі, пересадку можна виробляти з 12 по 18 листопада.


Місячний календар квітникаря грудень 2018


У грудневій суєті рідко можна вибрати час на улюблене заняття і все ж, якщо вам це вдалося, то пересадку здійснюйте з 18 по 24 грудня.


Місячний календар квітникаря на 2018


Вибирати час для посадки, пересадки і будь-яких інших садових робіт звичайно ж, в першу чергу, все буде залежати від завантаженості та бажання. Але якщо у вас є можливість і ви хочете перевірити, наскільки працює місячний календар, чому б не зробити цього в 2018 році. Вдалого вам літа й теплої погоди!


Відео: Місячний календар квітникаря


загрузка...
Місячний календар квітникаря на 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають