• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Канікули у першокласників 2017-2018 року

Канікули у першокласників 2017-2018 навчальному році в сумі утворюють період, що дорівнює приблизно одному календарному місяцю. Це що стосується часу з вересня по травень. Влітку рекомендується відвести відпочинок для школяра на період, рівний як мінімум сумі днів відразу двох календарних місяців.

Графік занять у школі першокласників у першій половині навчального року


Тепер Давайте дізнаємося докладніше, що, скільки і коли. Отже, поїхали, як кажуть! А почнемо ми, мабуть, з того, що розповімо про перших канікулах у першокласників 2017-2018 навчальному році. Власне, не будемо винаходити велосипед, так сказати. Так от, осінні канікули у першокласників, як, втім, і у старшокласників, настануть вже 30 жовтня 2017 року. Їх термін складе один тиждень.

Канікули у першокласників 2017-2018 року


Навчання з цього моменту вийде трохи більше інтенсивніше, як і годиться. Це стосується і молодших, і старших класів. Зняти напругу і позбавитися від втоми, накопиченої за пару-трійку місяців навчання, можна буде вже в кінці року. Зимові канікули допоможуть в цьому як ніхто інший. Два з гаком тижні відпочинку опиниться в розпорядженні у школярів. Вже 25 грудня 2017 року на допомогу прийдуть зимові канікули для першокласників, які завершаться через півтори декади днів у 2018. Так як 6 і 7 січня випали на суботу та неділю відповідно, вихідні, які формуються з свят Різдва Христового та дня напередодні цієї події, переносяться на будні — понеділок і вівторок. У підсумку виходить, що повернення до навчання відбудеться лише 10 січня, в середу.


Додаткові канікули для першокласників як стимул для поліпшення своїх показників навчального процесу


А тепер про солоденьке: додаткові канікули для першокласників у навчальному році 2017-2018 пройдуть з 19 по 25 лютого включно. Буквально пролетять. Але все ж, думається, не непомітно. Цей тиждень дається для відпочинку саме що учням молодших класів. Справа в тому, що Міністерство освіти намагається робити все можливе для того, щоб піклуватися про здоров'я підростаючого покоління. В цьому допомагає чергування днів навчання і відпочинку в заздалегідь затвердженому графіку розкладу занять, актуальному протягом усього навчального року.


Канікули учнів перших класів у другій половині навчального року


Канікули для першокласників у період 2017-2018 після додаткових зимових зміняться весняними. З 26 березня по 1 квітня включно в розпорядженні і у першокласників, і у старшокласників буде ще один тиждень відпочинку. Після нього вже залишаться виключно два місяці навчання. У кого-то вони закінчаться раніше, у когось- пізніше.

Учні першого класу підуть на літні канікули строком на 3 місяці орієнтовно 28 травня, в понеділок, а то й раніше, числа 24 або 25-ого. Старшокласники в свою чергу продовжать навчання, а деякі з них і зовсім будуть готуватися до іспитів.

Всього, за підрахунками, в навчальному році 2017-2018 намічено 40 тижнів, за які необхідно вивчити матеріал, що стане в нагоді дітям у дорослому житті. З них 4 тижні — це канікули. У першокласників таких 5. Виходить, що учням першого класу доведеться відвідувати школу рівно 35 тижнів. І це при тому, що один з них складається лише з одного дня, бо 1 вересня в 2017 році випало на п'ятницю.


Канікули у першокласників 2017-2018 навчальному році


Канікули у першокласників 2017-2018 року


Підводячи підсумок, варто зазначити, що у першокласників у період навчального року 2017-2018 34 тижні, відведені для навчання, + 1 День знань і 5 семидених канікул.

Само собою, графік початку та закінчення канікул може змінюватися, залежно від різного роду факторів, що впливають на нього. Поки, за станом на кінець 2016 року, він, природно, не був прийнятий офіційно. У сенсі, не затверджений ще. У тексті були вказані лише орієнтовні дати, які, втім, малоймовірно, що в підсумку виявляться іншими.

На завершення хочеться побажати всім першокласникам та їх батькам успіхів у навчанні.
загрузка...
Канікули у першокласників 2017-2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають