• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях

Риболовля для багатьох чоловіків і жінок – це сенс життя. Вони готові цілими днями проводити час біля водойм з вудками і різними наживками, щоб зробити великий улов. Однак проти природи піти не можна, тому не завжди у них виходить реалізувати свої плани. Щоб дарма не витрачати час на риболовлі, скористайтесь місячним календарем 2018 року, який ми представляємо вам в цій статті.

Місячний календар рибалки на січень 2018


Січень – дуже холодний місяць, для якого характерні сильні морози. У зв'язку з цим водойми покриваються товстим шаром льоду, і до підводним мешканцям погано надходить кисень. Риба стає млявою, неактивною. Не дивно, що вся вона починається збиратися біля лунок, які проробляють рибалки.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Рекомендуємо для риболовлі в січні вибирати глибокі річки або озера, для підгодівлі риби використовувати звичайний корм, так як в зимову пору року вона дуже пуглива.Найкраще клювання буде з 6 по 14 січня та з 19 по 26 січня .

А ось 1-4,15,29-31 січень я від риболовлі толку не буде, тому краще не витрачати на неї свій час.

В якості дозвілля можна порибалити 5,16-18,27 і 28 січня . Астрологи стверджують, що в ці дні великого клювання чекати не доведеться, але кілька рибин можна зловити.

Місячний календар рибалки на лютий 2018


У лютому риба все ще знаходиться в напівсонному стані. Причина цього – низькі температури повітря, сильний вітер і мороз. Однак якщо на вулиці тепла погода, світить сонце, то є ймовірність, що ви зможете зробити пристойний улов травоїдних видів риби.


Хижа риба навряд чи буде клювати, але якщо підібрати правильну наживку (яскраву і ароматну), то такий варіант можливий.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


У лютому 2018 року місячний календар для рибака матиме такий вигляд:Сприятливі дні – 5-10,16-24 лютого

Нейтральні дні – 4,11-13,25-27 лютого

Погані дні для риболовлі – 1-3,14-15,28 лютого

Місячний календар рибалки на березень 2018


У березні погодка потихеньку починає налагоджуватися, мороз спадає, тане лід на річках і водоймах, у зв'язку з цим вода збагачується киснем, а життєві процеси підводних мешканців поновлюються. Риба починає прокидатися і проявляти активність.


Багато рибалки вже не свердлять лунки, так як в цьому просто немає необхідності, тому що рибалити можна вже на березі поплавковою вудкою на дрібну блешню.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


У березні 2018 року буде кілька несприятливих днів для риболовлі – 1-5,13-15,30 і 31 число . Всі інші дні березня – вдалі для рибної ловлі.


Місячний календар рибалки на квітень 2018


У квітні у деяких риб починається час нересту. У цей період багато рибаків активно рибалять на невеликих річках, хоча на таку діяльність введена офіційна заборона в багатьох країнах, зокрема в Росії та Україні.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Насправді риболовлею в квітні просто не варто зловживати, особливо заборонено займатися браконьєрством. Ловити з берега на звичайну вудку рибу можна. Тільки дотримуйтесь правило – не чіпляйте до вудки більше двох гачків. Щоб ваш улов був багатим, рибальте 4-9,12-14,16-24 квітня . В інші дні займіться відновленням рибальських снастей і збиранням корму для риби.


Місячний календар рибалки на травень 2018Травень – прекрасний місяць для активної риболовлі. Багато видів риб починають прибувати ближче до берегів річок та інших водойм в пошуках прожитку. Тому приділіть цього моменту особливу увагу. Отнерестілісь риби зазвичай в травні мешкають на глибині не більше 1 м, недалеко від берега.


Якщо ви любите окунів, щук і жереха, то подбайте про те, щоб вони знайшли улюблену їжу в акваторії, де ви збираєтеся порибалити.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


У травні місячний календар для риболовлі буде виглядати так:Великий улов можна зробити 2,3,6-24 і 27 числа

Невеликий улов – 5,25,26 28-31 числа

Зовсім не буде клювання 1 і 4 травня


Місячний календар рибалки на червень 2018


Перший місяць літа – це час нересту багатьох видів риб, наприклад:
Краснопірки

Ляща

Сома

Уклейки

Карпа

Карася


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Тому є деякі обмеження в правилах риболовлі для любителів лову риби. Багато в чому вони такі ж, як і квітні. Крім того, є одна особливість – потрібно припинити інтенсивну підгодівлю риби, так як вона в ній вже не дуже потребує.


Клювати на прожиток біля берега будуть тільки мальки, яких ви і зможете зловити. Для лову більш великих видів риб доведеться трохи пістаратися в питанні наживки.


Найкращий час для риболовлі в червні 2018 року – 5-11,14-26 числа . Не варто витрачати час на процес лову риби 1-4,12-13,27-30 червня , так як кльову не буде.


Місячний календар рибалки на липень 2018


Самий жаркий місяць року – липень. Спека досягає свого піку і, звичайно, позначається на активності риби – вона стає млявою і починає ховатися на дні, так як там прохолодніше.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Щоб зробити улов, рибалкам потрібно буде в липні або вставати рано вранці, коли ще не жарко, або рибалити в нічний час, коли риба піднімається до поверхні води, щоб знайти що-то в якості їжі.


Найбільш сприятливі дні для риболовлі в липні 2018 року – 3-9,13-24 і 30-31 числа . Решту часу середини літа краще присвятити іншим заняттям.


Місячний календар рибалки на серпень 2018


У серпні рибалка налагодиться. З'явиться більше часу протягом дня, щоб займатися улюбленою справою. Однак опівдні все-таки варто виключити з планів, тому що сонце в цей час в серпні все ще досить жарко палить.


Досвідчені рибалки рекомендують у серпні велику увагу приділити вудіння хижої риби, так як вона в цей період активно шукає собі їжу з-за того, що за мальками вже не може наздогнати.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Якщо вирішите порибалити в серпні 2018 року, то краще це робіть 1-6,12-20,28,30 і 31 числа . Можливо, вам вдасться зловити:


Лящика

Підлящика

Сома

Сазана


Місячний календар рибалки на вересень 2018


У вересні змінюється не тільки прогноз, але і прозорість води. Вона вже не така каламутна, тому рибі доводиться ховатися на глибині. Рибалкам з-за цього вже не просто зробити гарний улов, особливо якщо погода холодна і вітряна.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Астрологи рекомендують рибалкам у вересні 2018 року дотримуватися такого графіка:1-5,10-18,27-30 числа активно рибалити, так як Місяць буде сприяти гарному клюванню. Головне – ловити рибу з дна.

6-9,19,23-24 і 26 числ а ходити на рибалку тільки заради розваги, так як клювання буде залежати від погоди більше, ніж від Місяця.

20-22 і 25 числа займіться чимось іншим, але не риболовлею.

Місячний календар рибалки на жовтень 2018


У жовтні рибалка вже не може бути такою активною, тому що складаються для цього процесу не найкращі погодні умови. Травоядная вся риба ховається. Зростає шанс зловити хижака, однак це буде непросто в силу активності цих видів риб. Доведеться викручуватись над наживкою, щоб зробити на свою вудку хороший улов.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Згідно з місячним календарем для рибалок 2018 року сприятливих днів у жовтні буде небагато – 1-4 9-16 числа . Всі інші дні середини осені будуть безрезультатними в лові риби.


Місячний календар рибалки на листопад 2018


Наприкінці осені з'являються перші заморозки, а через них вода у багатьох водоймах покривається тонким шаром льоду. Риба потихеньку починає втрачати активність, відпливає на дно, де вода тепліша. Як наслідок, рибалка в листопаді значно ускладнюється і стає малоефективною.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Зробити непоганий улов стане можливим тільки 5 8-13,18-23 листопада . Спробувати порибалити можна 1,4,7 15,17 і 28 листопада однак на великий улов сподіватися не варто. В інші дні астрологи радять не витрачати час на пошук процес риболовлі.


Місячний календар рибалки на грудень 2018


Перший місяць зими неоднозначний в плані погоди. Грудень може бути схожим на пізній листопад, або на ранній січень. Від цього буде залежати і поведінка риби. Якщо водойми вкрилися льодом, то дотримуйтесь правил риболовлі, характерні для січня або лютого. Якщо ж погода з листопада не змінилася, тоді рибачьте з правилами осені.


Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях


Астрологи склали місячний календар для рибака на грудень 2018 року, і він виглядає так:Сприятливий час – 8-22 грудня

Нейтрально час – 7 і 23 грудня

Несприятливий для риболовлі час – 3-6,29-31 грудня

Відео: Про риболовлю всерйоз


У цій добірці відео містяться уривки телепередач «Про риболовлю всерйоз», переглянувши які ви зможете дізнатися подробиці лову риби в будь-який час року.


загрузка...
Місячний календар рибалки (рибака) на 2018 рік по місяцях
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають