• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні

Грудень - це знаменний місяць. Початок морозного зимового періоду пов'язано з підготовкою до Новорічних урочистостей. Крім Нового року в Україні відзначається ще кілька подій, які заслуговують на особливу увагу. Визначимо вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні і дізнаємося, як зміниться робочий календар в зв'язку з настанням знаменних свят.
Вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні


Державні свята

Перший місяць зими знаменником тим, що в Україні в цей період зустрічається кілька державно-важливих урочистостей.
25 числа відзначається прихильниками католицької віри Різдво Христове. Цей святковий день віднесений до релігійних подій, але і в календарних даних він позначений червоно-святковим кольором. На Різдво працівникам і службовцям денного графіка праці надається додаткова дата відпочинку. У зв'язку з цим в робочій календар внесені зміни:

25 грудня (середа) стає вихідним;
субота (22 грудня) - робочий день;
загальна кількість вихідних - 3 (період з 23 і по включно 25 числа).


Вихідні дні в Україні в грудні в 2018 року
Вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні

Завантажити вихідні дні в Україні в грудні в 2018 року можна тут


В кінці грудня починаються святкові дні в грудні в Україні, присвячені зустрічі Новорічних свят. Адже 1 січня стає вихідним, то певні зміни відбудуться і в завершенні грудня:

31 число (понеділок) - вихідна дата;
субота (29 число) - робочий період;
з 30 числа починаються в Україні новорічні свята.


Решта вихідні дні в Україні в грудні 2018 відповідають датам відпочинку людей, трудящих за певним режиму. Наприклад, при п'ятиденному трудонеделе у трудящих на тижні згідно з графіком визначено 2 вихідних. У грудні у даній категорії працівників виходить 11 дат відпочинку. При шестиденному трудонеделе загальна кількість вихідних у трудящих зменшується, на тижні вони згідно з графіком отримують лише 1 вихідний. У грудні у працівників «шестиденці» визначено 8 вихідних.

Святкові дні грудня

У календар вихідних в Україні за грудень 2018 включені значущі для суспільства дати. Такі свята не пов'язані з наданням додаткових вихідних, але для населення держави вони мають істотне значення.

Які свята відзначають в Україні в грудні?

1 - міжнародна акція, заснована в знак боротьби зі стрімким поширенням СНІДу. Як відомо, страшний «бич сучасності» активно поширюється по всьому світу. Завданням медиків є запобігання розвитку хвороби. Люди також повинні ретельно стежити за власним способом життя. Тільки спільними зусиллями вийде запобігти поширенню по світу смертельного захворювання.
3 - свято інвалідів. У цей день адміністраціями великих міст влаштовуються для людей з обмеженими фізичними здібностями конкурси та розважальні заходи. Організовується в цей день і тур вихідного дня на грудень. Як правило, для інвалідів влаштовуються екскурсійні поїздки по різних містах України.
4 - тепла і романтична дата - день обіймів. Свято дуже поважають молоді люди. В цей день для молоді та людей середнього віку організовуються захоплюючі змагання, сенс яких - протримати свого партнера якомога довше в міцних обіймах.
9 - актуальна на сьогоднішній день дата - акція, затверджена проти поширення корупції. Дата носить міжнародний характер. У великих містах влаштовуються мітинги, головна мета яких - виявлення недобросовісних чиновників.
13 - день дитячого телебачення і радіо. В даний час діти більше захоплені комп'ютерними іграми і різними гаджетами. Інтерес до телебачення і вже тим більше до радіо поступово зникає. І все ж, таке свято існує і це означає, що у дитячого телебачення і радіо є надія на щасливе майбутнє.
14 - в календар вихідних в Україні за грудень 2018 включена і дуже важлива дата, присвячена ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС. У ті роки люди, не боячись за своє здоров'я, а, часом, і життя, кидалися на допомогу потерпілим. Аварія на Чорнобильській АЕС пов'язана тільки з сумними спогадами. Для багатьох людей наслідком цих страшних подій стала втрата близьких і рідних.
19 - велика православна дата - день Миколи Чудотворця. Святкова дата пов'язана з релігійними традиціями і обрядами. Наприклад, ранок цього дня необхідно почати зі слів подяки Миколи Угодника. Цей святий був лютим помічником всім нужденним і тим, хто просить. Він виконував навіть найнереальніші прохання людей. Недарма, в даний час Миколи Угодника називають Чудотворцем.
Вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні

У святкові дні в грудні в Україні включені і професійні свята. Протягом місяця привітання отримують працівники прокуратури та суду, службовці міліції, енергетики, працівники архіву і кожен, хто працює Збройних Сил та Сухопутних військ України.
загрузка...
Вихідні та святкові дні в грудні 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають