• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар стрижок на грудень 2018 року в Україні сприятливі дні

Напередодні новорічних урочистостей кожна жінка починає активну підготовку - вона намагається змінити імідж, виправити будь-які дефекти в своїй зовнішності. Відмінним помічником для реалізації запланованих змін стане місячний календар стрижок на грудень 2018 року в Україні, сприятливі дати цього розкладу допоможуть виявити найкращі періоди, а також визначити негативні числа для візиту до майстра-перукаря.
Місячний календар стрижок на грудень 2018 року в Україні сприятливі дні
Місячний календар стрижок на грудень 2018 року в Україні сприятливі дні

Завантажити календар місяця для стрижки на грудень 2018 року в Україні можа тут

Календар стрижки на грудень

Як відомо практично кожній людині, певні стадії нічного яскравого світила роблять різний вплив. Наприклад, найсприятливішою фазою для локонів вважається період зростання яскравого небесного кулі. У цей момент можна пасма і стригти, і фарбувати, і робити новомодні процедури - мелірування, блондування і т. П. Позитивні дати для стрижки присутні і в фазі спаду місяця. Але позначаючи дати для стрижки, потрібно звертати увагу на рекомендації календаря місяця для стрижки на грудень 2018 року в Україні.

А ось періоди, коли місяць стає повної, а також нової, абсолютно не підходять для будь-яких змін у зовнішньому вигляді. У період повного місяця нічне світило наділяє людину масою енергетичних сил. Люди намагаються реалізовувати свій енергетичний запас по-максимуму, а це практично завжди призводить до несподіваних і в більшості варіантом несприятливих наслідків.
Новий місяць також представляє істотну небезпеку. У цей період у людини нічне світило «забирає» енергетичні сили, у зв'язку з цим він стає апатичним, пасивним, нерішучим. Стрижка, зроблена на молодика, небезпечна отриманням непередбаченого результату.
Негативні періоди правління нової та повного місяця в грудні випадають на 7 і 22 числа відповідно. На зазначені періоди планувати зміни в іміджі за допомогою нової зачіски не рекомендується. Але в ці моменти можна зайнятися оздоровленням прядок. Для цього рекомендується використовувати або професійні засоби, або народні методики.
А ось сприятливі дні в місячному календарі стрижок волосся в грудні 2018 року в Україні починаються в другій половині місяця. З 8 включно числа і по 21 грудня за місячним календарем позначені періоди зростання нічного світила. Всі перераховані дати підходять для створення нових зачісок. Можна успішно оздоровлювати локони, фарбувати і робити хімічну завивку.

У момент правління убування місяця сприятливими датами грудня для стрижки є:

1 - нова зачіска допоможе стати рішучіше і активніше.
2 - стрижка подарує відмінний настрій і порадує результатом.
6 - корисно стригти прядки тим, кому необхідно зміцнити імунітет.
25 - зачіска, створена сьогодні, посприяє матеріального додатку.
26 - корисно стригти локони людям, охочим частіше проявляти свої здібності в суспільстві.
27 - створення нового зовнішнього вигляду стане причиною для появи впевненості і сміливості. Дані якості допоможуть подолати труднощі в професійній сфері.
28 - рекомендовано стригти тільки довгі пасма.

Місячний календар стрижок на грудень 2018 року в Україні сприятливі дні
загрузка...
Місячний календар стрижок на грудень 2018 року в Україні сприятливі дні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають