• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на грудень 2018 року в Україні

Грудень - це зимовий місяць. У цей період погода стає стабільною, вже менше влаштовує сюрпризів, готуючись до суворих січневим морозам. Цей же місяць пов'язаний зі святкуванням новорічних урочистостей, до яких населення України починає готуватися заздалегідь. Визначити найкращі дати місяця допоможе місячний календар на грудень 2018 року в Україні. В такому розкладі дані рекомендації на кожен день, дотримуючись яких можна зробити життя набагато щасливіше і вдалим.
Місячний календар на грудень 2018 року в Україні

Завантажити повний місяць в грудні 2018 року в Україні можна тут


Місячний календар

Починається зимовий період з влади місяця у фазі спаду. У цей момент корисно позбавлятися від всього поганого, що відповідним чином впливає на перебіг долі. Стадія спаду сприятлива для побудови ідеальних романтичних відносин. Це особливо необхідно врахувати тим, хто збирається незабаром зробити пропозицію руки і серця коханій людині.

Рекомендації місячного календаря в грудні:

1 - прекрасна дата, яку можна провести так, як захочеться. Сьогодні рекомендовано відмовитися від активних видів спорту та зайнятися реалізацією давно намічених планів.
2 - з самого раннього ранку у людини можуть з'явитися дивні і зовсім незвичайні бажання. Не варто їх відразу «кидатися» виконувати, так як ближче до вечора настрій більшості людей зміниться, і ранні мрії стануть непотрібними.
3 - число, яке допоможе вирішити найскладніші завдання. Сьогодні рекомендується проявити лояльність і немічність і пробачити людину, яка заподіяв сильний біль.
4 - дата, яку повністю слід присвятити виконанню службових завдань.
5 - можливі зміни в особистому житті, при цьому вони можуть носити негативний характер. Ставитися до такого збігу обставин з сумом і смутком не потрібно, важливо пам'ятати, що чорна смуга в житті завжди змінюється на білу.
6 - можливо прояв активності від недоброзичливців. До такого повороту подій слід заздалегідь приготуватися і дати «ворогам» гідну відсіч.
7 - настає молодик в грудні. Незважаючи на невизначеність фази, день сьогодні планується стати чудовим. Вітаються всі активні дії, спрямовані на зміцнення здоров'я.
8 - з сьогоднішнього дня на небосхилі засяє зростаюча стадія. Період сприятливий для реалізації важливих завдань і здійснення заповітних бажань. Але на початку правління зростаючого нічного світила слід проявити максимальну обережність при здійсненні операцій, пов'язаних з фінансами.
9 - нейтральне число. Якщо можливо, то слід відмовитися від важливих заходів. Чи не рекомендовано сьогодні щось міняти, особливо, якщо це пов'язано з виробничою сферою життя.
Місячний календар на грудень 2018 року в Україні

10 - всі поради, які дають оточуючі, не варто брати до уваги при виконанні важливих справ. Саме сьогодні необхідно вірити і сподіватися лише на власні сили.
11- ідеальна дата для відпочинку. Днем рекомендується присвятити час активного відпочинку, а ввечері організувати романтичну вечерю для коханої людини.
12 - сприятливі дні в місячному календарі на грудень 2018 року в Україні для початку підготовки до новорічних свят. Можна запланувати меню для святкового столу, а також те, з ким буде приємно провести торжество.
13 - відповідальне число, коли велике значення в житті людини буде мати доля. Слід бути обережними при здійсненні матеріальних операцій.
14 - відмінний період для побудови любовних відносин. Сімейним парам можна направити власну енергію на зміцнення шлюбного союзу. А одиноким людям пощастить зустріти приємного в усіх відношеннях людини.
15 - можливі зміни в настрої, що не найсприятливішим чином відбитися на взаєминах з оточуючими.
16 - вітається різке і активна поведінка. Якщо щось задумано, то саме сьогодні слід приступити до реалізації цього.
17 - дуже напружений число. Не можна піддаватися волі почуттів, слід оберігати себе від недоброзичливців і негативних особистостей.
18 - триває час, коли краще побути на самоті, ніж бути присутнім у великій компанії. Строго заборонено сьогодні щось міняти, інакше результати таких змін стануть несподіваними.
19 - день, який найкраще присвятити професійній сфері. Сьогодні не завадить проявити себе на службі, так як це стане реальною причиною для збільшення заробітної плати.
20 - відмінна дата для романтики і любові. Сімейним парам рекомендовано вільний час провести разом з дітьми.

21 - гарне число і для кар'єри, і для романтики, і для любові.
22 - влада повні в грудні 2018 року в Україні. Позитивна і дуже насичена дата. Але обережність не завадить проявити на дорогах, особливо, водіям вантажних автомашин.
23 - завершуються останні дні грудня стадією убування нічного світила. Дата ідеальна для зміни іміджу, а також підготовки до Нового року.
24 - день поділиться на 2 частини. Перша половина буде пов'язана з романтикою і любов'ю, а друга частина - зі службовими зобов'язаннями і фінансами.
25 - максимально обережними слід проявити під час операцій з грошима. Не варто на сьогодні планувати великі і дорогі придбання.
26 - відмінний час, щоб привести відносини з чоловіком в порядок. Одиноким людям не слід сьогодні сумувати, так як доля приготувала їм приємний сюрприз.
27 - на сьогоднішній день спрогнозовані магнітні бурі в грудні 2018 року в Україні, в зв'язку з цим всім метеозалежним людям слід уважніше поставитися до власного самопочуття.
28 - починаються активні приготування до свята. Сьогодні особлива увага слід приділити зовнішності - поміняти зачіску, сходити до косметолога.
29 - насичена дата, приготування до свята йдуть своєю чергою - зараз корисно продумати меню для новорічного столу.
30 - енергетично насичений день. Необхідно остерігатися змін в настрої.
31 - все, що сьогодні задумано, обов'язково здійсниться, але для цього потрібно докласти певну частку власних зусиль.
Місячний календар на грудень 2018 року в Україні
загрузка...
Місячний календар на грудень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають