• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Календар бухгалтера на листопад 2018 року в Україні

Праця бухгалтера неймовірно важлива, адже без кваліфікованої роботи відділу бухгалтерії не працюватиме ефективно жодне підприємство. Робота в бухгалтерії вимагає величезної кількості зусиль, чималих професійних знань і особливих навичок. Спеціаліст зобов'язаний знати всі аспекти і нюанси своєї професії і бездоганно виконувати свої обов'язки, тому що навіть невелика помилка або неуважність може призвести до великих штрафів.

І допомогти у виконанні професійних обов'язків може саме календар бухгалтера на листопад 2018 року в Україні, який зменшує ризик несвоєчасного подання звітності та сплати податків. Більш того, він дозволяє розпланувати графік робочого часу і відпочинку, тому на робочому місці він повинен бути не тільки у бухгалтерів, а й у звичайних людей.
Календар бухгалтера на листопад 2018 року в Україні


Скільки робочих днів у листопаді?


Спочатку потрібно обговорити виробничий календар на листопад 2018 року, в якому міститься вся інформація про кількість трудових днів у місяці та норм робочого часу. У тому випадку якщо питання організації робочого часу вирішується безпосередньо на виробництві, робочі норми є загальними для всіх. З урахуванням норм, а також особливостей організації або підприємства, фахівці розробляють певний виробничий календар.

Документ містить інформацію про загальну кількість вихідних днів у місяці, а також про всі робочих днях, трудових нормах, але при цьому варто розуміти те, що він не повинен суперечити чинному законодавству держави. При виявленні якихось порушень за календарем відповідальні особи можуть бути притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Листопада є цілком звичайним місяцем, без якихось особливих дат, а тому українці будуть відпочивати не так вже й багато, як багатьом хочеться. Всього в листопаді 30 днів, і при цьому як каже робітник календар на листопад в українців буде 8 днів для відпочинку і 22 робочих дня. Передсвяткових дат, а також релігійних чи державних свят, які б дали людям можливість додатково відпочивати, в цьому місяці немає.
Календар бухгалтера на листопад 2018 року в Україні

Завантажити виробничий календар на листопад 2018 року можна тут

Норми робочого часу

На окрему увагу заслуговує інформація про те, що календар на листопад 2018 роки для бухгалтера для друку містить дані з приводу того, скільки годин людина повинна буде відпрацювати протягом місяця при різній тривалості трудового тижня. Розрізняють декілька типів трудового тижня в Україні, які позначені неоднаковим кількість годин, тому якщо тиждень складається з:

40 годин, то працювати доведеться 176 годин за місяць;
36 годин, то трудове час обмежується 158,4 годинами;
30 годин, працювати доведеться 13 години;
24 годин, то час роботи обмежиться 88 годинами на місяць;
18 годин, то працювати потрібно буде трохи менше 80 годин за місяць (79, 2).


Чи є свята?

Не дивлячись на те, що в останньому місяці осені немає офіційних державних свят, які дарували б громадянам додатковий вихідний день,
є певні свята, які можуть стати відмінним приводом зібратися з друзями в теплій атмосфері. Наприклад, 4 числа буде відзначатися День Залізничника, і може бути таке, що для представників даної професії керівники можуть зробити подарунок у вигляді додаткового вихідного (адже свято випадає на офіційний вихідний - неділя).

Наступний професійне свято відзначається 14 листопада відзначається День боротьби з діабетом, а 17 числа святкується День студента, і нехай офіційних вихідних вони не дають, відзначатися дані події будуть.

Інформація для бухгалтерів

Обговорюючи бухгалтерський календар на листопад в Україні, варто сказати про те, що в цьому місяці є дві дати, які є дуже важливими саме для бухгалтерів. 2 листопада необхідно подати документацію про сільськогосподарської діяльності (тобто треба надати інформацію про обсяг зібраного врожаю і виробництво продукції тваринного походження і загальна кількість наявного худоби).

Потім до 5 числа подаються в інстанцію дані про надання робочим субсидій. Також до дати відправляється статистика про товарообіг, в тому числі і в оптовому обсязі. І передається документація про перенесення рідин по трубопроводах, про кількість перевезених пасажирів автотранспортом і інші загальні статистичні дані.
Календар бухгалтера на листопад 2018 року в Україні

7 листопада відправляється в інстанції звіт про працю і дані про обсяги виконаних будівельних робіт, а 9 листопада треба надати звітність від підприємства Державної фіскальної службі.

На завершення варто сказати про те, що 20 листопада сплачуються авансовий внесок єдиного збору, а також внесок на обов'язкове страхування з боку держави. Далі 28 листопада рекомендується не забути відрахувати тільки один єдиний податок, а саме внесок на загальне обов'язкове державне страхування підприємствами, що займаються конкретно гірської діяльністю.
загрузка...
Календар бухгалтера на листопад 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають