• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вихідні та святкові дні в листопаді 2018 року в Україні

Листопад є не просто звичайним місяцем осені. Насправді він вважається початком зими, тому що саме в цей час багатьом українцям вже доводиться діставати теплі речі і навіть зимову гуму на автомобілі, тому що сніг може піти в будь-який момент. Однак саме в цей час дуже добре відпочивати, тому не дивно, що велика кількість людей прагне до того, щоб дізнатися вихідні та святкові дні в листопаді 2018 року в Україні заздалегідь, адже тільки при наявності чіткого графіка можна спланувати свою роботу і відпочинок.
Вихідні та святкові дні в листопаді 2018 року в Україні

Число робочих днів у листопаді

Кожна організація або підприємство повинні в обов'язковому порядку розробляти спеціальний виробничий календар. Він є дуже важливим документом, використовуваним при визначенні для співробітників робочих норм, а також вихідних днів. Календар можна створювати просто так, адже необхідно враховувати всі діючі норми трудового законодавства. У тому випадку якщо цей документ містить порушення норм, то за це передбачено адміністративне, а іноді навіть кримінальне покарання.

Листопада є цілком стандартним місяцем. Всього в ньому 30 робочих днів, при цьому починається він в четвер, а закінчується в п'ятницю. Однак пропрацювати трудовому населенню України треба 22 дня, тому що інші 8 днів, як каже, календар вихідних в Україні за листопад 2018, є вихідними.

У листопаді відсутні святкові дні, які зазвичай надає українцям додаткові вихідні дні, а тому працівники всіх структур, організацій і підприємств зможуть відпочити і провести в колі своєї родини тільки календарні вихідні. Офіційні святкові дні в листопаді в Україні відсутні, проте свята в цьому місяці є, тому приводи для зборів компанією або сім'єю в українців будуть.
Вихідні та святкові дні в листопаді 2018 року в Україні

Завантажити норми робочого часу за 2018 рік можна тут
Норми робочого часу в листопаді 2018 року

Треба знати, що виробничий календар стосується різних категорій працівників. Він призначений тільки для тих людей, які працюють в денну зміну. При цьому число вихідних і робочих днів у всіх може бути різним, тому що деякі працюють лише п'ять днів в тиждень, а зміна для них становить вісім годин. Субота і неділя при цьому є вихідними днями. Однак є ще й ті, хто працює по 10-12 годин на день, або виходить на роботу ще й в суботу, адже тоді норми робочого часу є іншими. І вихідні дні в Україні в листопаді 2018 роки для людей із шестиденним робочим тижнем будуть дуже короткими, адже в місяці всього чотири неділі.

Як правило, в кожній організації для співробітників установлюється п'ятиденний робочий тиждень. Однак в деяких випадках через особливості певної професії або посади може встановлюватися шестиденний робочий графік, що потрібно враховувати при плануванні, тому що при такому графіку купити тур вихідного дня на листопад буде вкрай проблематично, тому що додаткових вихідних за рахунок офіційних свят в цьому місяці не передбачено, тому брати путівки за кордон (навіть за умови прискореного графіка) не варто.

Норми часу в листопаді 2018 року буде наступними:

в умовах 40-годинного робочого провести на роботі доведеться не менше 176 годин за місяць;
якщо трудова норма за робочий тиждень становить лише 36 годин, то тоді доведеться відпрацювати тільки 158,4 години;
при тижня з 30 робочих годин, в цілому за місяць людина повинна буде відпрацювати 132 години;
при 24-годинному робочому тижні співробітники проведуть на виробництві або в офісах всього лише 105,6 години (зарплата буде відповідна);
працівникам, у яких є 20 годин робочого часу на тиждень, доведеться провести на роботі всього 88 годин;
а при 18 годинах на тиждень, що є найменшою нормою, українцям доведеться пропрацювати 79,2 години (зазвичай на такий трудовий графік погоджуються студенти).


З огляду на те, що святкові дні в листопаді в Україні відсутні, скорочених днів роботи для українців не передбачається.

Важливо!

Трудовий тиждень має градацію абсолютно заслужено, адже за законодавством:


особи, вік яких менше 16 років, повинні працювати не більше 24 годин на тиждень;
особи, вік яких менше 18 років, цей показник становить 35 годин на тиждень;
а інваліди першої та другої груп не повинні працювати більше 25 годин за тиждень;
при цьому якщо свої трудові обов'язки людина виконує в небезпечних для здоров'я умовах, то сумарна величина робочих годин на тиждень не повинна бути більше 36.


Роботодавець має повне право змінити норми робочих годин. Однак це обов'язково повинно відбуватися за згодою працівника. В такому випадку вносяться зміни в робочий календар. Якщо таких процедур не відбувалося, а роботодавець змушує людину працювати по новому графіку, то це пряме порушення прав, що карається щонайменше великими штрафами. Однак є винятки - підприємцям дозволяється залучать осіб на додаткові роботи і сталася надзвичайна ситуація, яка вимагає цього.
загрузка...
Вихідні та святкові дні в листопаді 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають