• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вихідні та робочі дні у листопаді 2018 року в Україні

Листопад є особливим місяцем, тому що дуже скоро на вулиці стане холодно і до постійних дощів додасться сніг, а тому щоб вдало спланувати свій час і влаштувати ідеальний відпочинок, треба знати вихідні та робочі дні у листопаді 2018 року в Україні.
Вихідні та робочі дні у листопаді 2018 року в Україні

Робочі дні в листопаді 2018 року для українців

Перш за все необхідно сказати про те, що це звичайний місяць без якихось особливих дат свят, мається на увазі офіційних, які давали б українцям додаткові дні відпочинку. Відповідно, ніяких додаткових днів відпочинку для українців в листопаді не буде.

У цьому місяці цілих 8 вихідних днів, і саме це все вихідні дні на листопад. Решта 22 дня останнього місяця осені з 30 є робочими. Відсутні передсвяткові або скорочені робочі дні. Однак насправді відпочинку буде достатньо для того, щоб зарядитися позитивними емоціями і цілющими силами, що дозволить впевнено далі йти до нових звершень, тому що святкові дні в цьому місяці все-таки є.

Вся ця інформація може знадобитися не тільки при плануванні відпочинку, а ще для створення особистого плану робочого часу, тому святкові та робочі дні в листопаді в Україні варто вивчити з особливою ретельністю.
Вихідні та робочі дні у листопаді 2018 року в Україні

Завантажити виробничий календар на листопад 2018 року в Україні можна тут

Норми трудового часу


Обговорюючи робочий календар на листопад в Україні потрібно сказати, що він, як і інші місяці, має певні трудові норми, які потім коригується залежно від посади особи і особливостей підприємства. Щодо конкретних трудових норм останнього місяця осені, то вони будуть наступними:

в умовах стандартного 40-годинного робочого тижня працівникам доведеться провести на роботі не менше 176 годин за місяць;
якщо трудова норма за робочий тиждень становить лише 36 годин, то тоді доведеться відпрацювати 158,4 години;
коли графік складається з 30 робочих годин, то в цілому за місяць людина повинна буде відпрацювати 132 години;
при 24-годинному тижні співробітники будуть проводити на виробництвах або в офісах всього лише 105,6 години (зарплата буде відповідна);
працівникам, у яких є 20 годин робочого часу на тиждень доведеться провести на роботі всього 88 годин;
а в разі, коли робочий тиждень становить 18 годин, що є найменшою нормою, українцям доведеться пропрацювати 79,2 години (зазвичай на такий трудовий графік погоджуються студенти).


Потрібно сказати, що виробничий календар на листопад 2018 року в Україні може використовуватися не тільки для розрахунку виробничих даних, а ще й для розрахунок того, як провести власні вихідні, адже, як відомо, тільки після якісного відпочинку можна розраховувати на відмінну роботу.


Свята в листопаді


Ще раз варто зробити акцент на тому, що офіційні вихідні дні в листопаді 2018 року в Україні випадають тільки на календарні суботи та неділі, тому два дні на тиждень зможуть відпочивати люди на п'ятиденному робочому, і тільки один вихідний буде у тих, хто працює на шестиденному робочому графіку.

Однак в цьому місяці 3 листопада святкується День інженерних військ. Цей день є пам'ятним для саперів, кінологів та фахівців фортифікації, про які всі повинні завжди пам'ятати, адже вони несуть свою службу навіть у мирний час, займаючись захистом від природних катаклізмів і рятувальними роботами. Саме інженерні війська з перших днів Чорнобильської трагедії займалися ліквідацією катастрофи. Щорічно 3 листопада президент нагороджує воїнів грамотами, подарунками та новими званнями.
Також серед українців щороку 4-го листопада відзначається професійне свято залізничників. І саме цей день є святковим для 375 000 робітників, які обслуговують 30000 кілометрів залізничної дороги, тому обійти його увагою ніяк не можна (і вдало, що він випадає саме на 4 листопада). Для довідки: обсягами вантажних перевезень українська залізниця поступається лише трьом державам на всій Євразії.
І нехай свята не зменшують кількість робочих днів у листопаді в Україні, вони дозволяють істотно урізноманітнити дозвілля. І ще одним приводом для свята може стати міжнародний день студента, який відзначається 17-го числа останнього місяця осені. Традицією українських студентів в цей день є катання на дипломах, організація ярмарків та миття пам'ятників, ввечері, як правило, проводиться вечірки, тому про те, що студенти святкують, звичайно дізнається все місто.
І в кінці місяця варто згадати ще про один важливий історичному святі, адже, жаль, в українській історії є така болюча рана як голодомор. 26-го листопада українці згадують жертв тієї страшної трагедії. І серед пам'ятних дат листопада в Україні цей день займає особливе місце. Вшанування відбувається в четверту суботу місяця. Причому рівно о 16:00 проходить хвилина мовчання, а потім українці запалюють свічки і несуть їх до пам'ятників жертвам.
загрузка...
Вихідні та робочі дні у листопаді 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають