• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар стрижок на жовтень 2018 року в Україні сприятливі дні

Місячне світило надає найпотужніше вплив на організм і поведінку людини. Поширюється вплив місяця і на локони. Нерідко люди помічають, що після візиту до перукаря волосся то дуже швидко відростають, то уповільнюють свій природний ріст. Головна причина цього - фаза нічного світила в день, коли була здійснена стрижка. У створеному фахівцями місячному календарі вдалих стрижок на жовтень 2018 року в Україні, сприятливі дати якого чітко розподілені, позначено, коли ж краще робити нову зачіску, а коли від будь-якого впливу на локони краще відмовитися.

Місячний календар стрижок на жовтень 2018 року в Україні сприятливі дні

Коли краще відвідувати перукаря?

Ще нашим предкам було відомо, що стригти локони найкраще на фазі зростання нічного світила.
Вважається, що ця стадія дарує Прядка силу, здоров'я, природність і красу. У наші дні теж саме на зростаючій стадії починаються сприятливі дні в місячному календарі стрижок волосся в жовтні 2018 року в Україні.

У жовтні сприятлива фаза починає свою владу з 10 і по включно 23 число. Якщо відвідати перукаря в означений період, то будь-які маніпуляції фахівця зроблять локони слухняними, шовковистим і здоровими. Зачіска, створена на цій фазі, сприяє більш швидкому зростанню локонів. Це особливо актуально для тих, хто мріє швидше відростити шевелюру після невдалої хімічної завивки або «жовтяничного» знебарвлення.

На фазі зростання місяця корисно робити оздоровлюючі маски. Наприклад, суміші на основі таких корисних продуктів, як курячий жовток, сік алое або лимона, порошок гірчиці, кефір, допоможуть впоратися з проблемою раннього облисіння. А живильні маски на основі рослинних або ж ефірних масел активно переможуть лупа і підвищену сухість шкірного покриву голови.

Настійно не рекомендує календар місяця для стрижки на жовтень 2018 року в Україні стригти прядки на стадії спадання нічного кулі, що світиться. Негативний етап триватиме в період з початку місяця і по включно 8 число, а також в момент з 25 жовтня і до самого завершення осіннього місяця.

Стрижка на спадної стадії корисна для людей, які бажають зберегти зачіску на тривалий час. Наприклад, стрижка зроблена дуже вдало, і жінці хочеться зберегти чарівний ефект на кілька місяців. Щоб домогтися цього, необхідно просто щоб локони повільніше росли.

Зростаючий фаза не так негативна для прядок, як деякі це собі уявляють. Саме в означений період у часі найефективніше боротися з лупою, алопецією і іншими хворобами локонів. Для усунення проблем можна скористатися косметичними засобами або ж методиками народних знахарів.

Дні повного місяця (24 жовтня), а також нового місяця (9 число) зовсім не придатні для маніпуляцій з локонами і поновлення зовнішності. У зазначені дати збільшується енергетика космічних тіл. Для людини це загрожує появою неоднозначних ситуацій і непередбачених результатів. Якщо зважитися на стрижку в момент повної або нового місяця, то можна після перукарень маніпуляцій отримати дуже неординарний результат.
загрузка...
Місячний календар стрижок на жовтень 2018 року в Україні сприятливі дні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають