• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на жовтень 2018 року в Україні

Вплив місяця на самопочуття, а також поведінку людини доведено вже давно. Фази нічного світила розділені на несприятливі і позитивні. Кожна дата несе в собі певну інформацію, використовувати яку людина може або на благо, або на шкоду самому собі. Визначити негатив або позитивний вплив певної дати допоможе місячний календар на жовтень 2018 року в Україні. У цьому ж небесному розкладі дані рекомендації, складені фахівцями, які допомагають людям поліпшити власну долю.
Місячний календар на жовтень 2018 року в Україні

Місячний календар в жовтні

Початком місяця є стадія поступового зменшення нічного кулі, що світиться. Тривалість цього моменту - до включно 8 жовтня.
Зазначений проміжок в часі корисно направити на звільнення від негативу, очищення душі і корекцію фігури. Зараз сприятливими результатами жінок порадують омолоджуючі процедури. Чоловікам же в період зменшення нічного кулі рекомендовано займатися самоосвітою.

Які рекомендації дає місячний календар в жовтні на зазначену фазу?

1 - сприятлива дата для вирішення будь-яких спірних питань. Важливо довіритися інтуїції і не діяти «всупереч власним бажанням».
2 - період можна присвятити здійсненню фінансових операцій. Сьогодні можна навіть піти на ризик - позитивний результат справи людям забезпечений.
3 - дата, пов'язана зі змінами. Зараз людина власними діями здатний або поліпшити свою долю, або різко її погіршити.
4 - корисно зайнятися спортом, дотримуватися основам оздоровлюючий дієти, розпочати активну боротьбу зі шкідливими звичками.
5 - не можна йти на поводу у тих, що оточують людей. При прийнятті життєво важливих рішень необхідно покладатися лише на власну думку.
6 - позитивна в любовному сенсі дата. Сьогодні не варто відмовлятися від цікавих знайомств, романтичних побачень і навіть легкого флірту. Всі зазначені дії допоможуть людині впоратися з душевними проблемами.
7 - можна сміливо вирушати за покупками. Не можна економити на красі і здоров'ї.
8 - доля може «підкинути» шанс стати щасливішим, важливо тільки помітити його.
Місячний календар на жовтень 2018 року в Україні


9 числа на небосхилі з зірками яскравими фарбами засяє повний місяць в жовтні 2018 року в Україні. Стадія має негативний вплив, але тільки для тих людей, які не вміють контролювати власні емоції і дії. Дата дуже сприятлива для пошуку вірної і єдину любов. Єдина умова - ініціатором любовних відносин повинна стати жінка.

Період з 10 і по включно 23 жовтня - це влада зростаючого нічного кулі. Дуже сприятлива стадія. Позитивними результатами закінчаться зараз всі починання. Можна сміливо вступати в шлюб або починати «нове життя». Дізнаємося, як саме розташовані сприятливі дні в місячному календарі на жовтень 2018 року в Україні.

10 - дата небезпечна в плані розвитку безпідставних конфліктів. Щоб уникнути непорозумінь, рекомендовано поменше перебувати в громадських місцях і рідше спілкуватися з опонентами.
11 - дуже успішне число. Усі починання, розпочаті сьогодні, дуже швидко дадуть позитивні результати.
12 - не варто планувати на сьогодні дозволу величезної кількості справ, важливо сконцентруватися на чомусь особливо відповідальному. Сьогодні в космосі активізуються магнітні бурі в жовтні 2018 року в Україні, тому метеочутливих категорія населення може відчути різке погіршення самопочуття.
13 - день сприятливий для боротьби з недругами. Сьогодні вийде вирішити найскладніші завдання.
14 - дату рекомендовано присвятити позитивного відпочинку, веселого проведення часу і спілкування з дорогими й улюбленими друзями.
15 - невеликі проблеми можуть з'явитися в області любові. Закохані повинні уважніше ставитися один до одного - це допоможе уникнути розбіжностей і непорозумінь.

Місячний календар на жовтень 2018 року в Україні

16 - місяць налаштована негативно по відношенню до людини. Займатися чимось важливим і відповідальним сьогодні не можна, так як в характері людей активізується нерішучість, апатія, неуважність.
17 - прекрасне число, щоб відправитися до родичів або відвідати спільно з дітьми захоплюючі заходи.
18 - не можна відмовляти в допомозі близьким. Можливо, своєчасна підтримка врятує життя ближнього.
19 - дата ідеальна для початку здорового дієтичного харчування. Корисно проводити корекцію ваги за допомогою активних занять у фітнес-залі або тренажерному залі.
20 - місяць забезпечить приплив додаткової енергетики людям. У останніх має бути лише знайти їй правильне застосування.
21 - відмінна дата для спорту або простий прогулянки в парку або в лісі. Не варто на сьогодні планувати дозвіл відповідальних справ.
22 - негативний момент, який відповідним чином може позначитися на фінансах людини. Не можна зараз робити дорогих придбань або вкладати гроші в сумнівні операції.
23 - нейтральний день, його рекомендовано присвятити спілкуванню з друзями або спокійного домашнього проведення часу.

На 24 число календарем нічного світила призначено молодик в жовтні. Етап часу пов'язаний з плануванням нових починань. Дата може стати небезпечною для жінок. Прекрасній статі не варто планувати на сьогодні важливих справ. А для чоловіків період сприятливий, їм рекомендовано займатися улюбленими справами, присвячувати вільний час своєму хобі.

З 25 і до завершення місяця на небосхилі знову буде правити спадання нічного світила. Чим знаменний даний етап часу?
Місячний календар на жовтень 2018 року в Україні

25 - можуть трапитися непередбачені ситуації, тому людині рекомендовано виявляти особливу уважність абсолютно в усьому.
26 - день можна присвятити кар'єрі.
27 - можлива мінливість в настрої. Це може дуже негативно позначитися на взаєминах з близькими.
28 - дату найкраще присвятити веселощів, азарту і цікавим заходам.
29 - період ідеальний для позбавлення від шкідливих звичок.
30 - напружена дата. Людині рекомендовано відмовитися від активних дій.
31 - час романтики і любові.
загрузка...
Місячний календар на жовтень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають