• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вихідні та святкові дні в жовтні 2018 року в Україні

Жовтень - це середина осені. В Україні в цей період зустрічається велика різноманітність святкових урочистостей, серед яких є дати професійного, соціального, історичного характеру, а також державний момент. День захисника держави - це значуща для народу подія. У такий період працівникам надається додаткове число для позитивного і повноцінного відпочинку. Крім того існують в календарі та інші значущі вихідні та багато святкові дні в жовтні 2018 року в Україні.
Вихідні та святкові дні в жовтні 2018 року в Україні


Календар для виробничників

В Україні наступ жовтня пов'язано з багатьма визначними подіями. В такий момент в державі здійснюється перехід на зимовий час. Саме в жовтні населення країни відзначає важливу святкову дату - день захисника країни. У календарі для виробничників офіційно прописано, що в честь значущою для держави дати робітничому класу визначено додатковий день для відпочинку. Крім нього визначені і другіевиходние дні у всій Україні в жовтні 2018.

Тривалість осіннього місяця дорівнює 31 календарному дню. Серед позначеного кількості чисел робочими буднями для трудового класу стануть 22 числа. 9 жовтневих дат - це вихідні, серед яких присутній і додаткове число для відпочинку - 14 жовтня (день захисника України).

За календарним даними захід випадає на недільний період. Так як даний період тижні є на офіційному рівні вихідним (для трудящих по денним режимам праці), то відбувається перенесення відповідних святкових чисел. Трудовий клас в Україні буде відпочивати рівно 3 наступних дати, починаючи з п'ятниці і закінчуючи понеділком. В даному варіанті на понеділок переноситься урочиста дата, відповідно, він стає вихідним.

Решта тижні є звичайними. Тижня планомірно розподіляються на робочі будні і вихідні періоди. Залежно від трудового режиму працівникам визначаються вихідні числа:

для працівників по «п'ятиденки» 9 вихідних (всі суботи, неділі дати + додатковий день свята);
для працівників по «шестиденці» 5 дат відпочинку (одне число на тижні + святковий день місяця);
для працівників за змінним режиму праці все вихідні періоди визначені згідно графіку
.

Вихідні та святкові дні в жовтні 2018 року в Україні

Завантажити святкові дні в жовтні в Україні можна тут


Свята місяця

У календарі вказані святкові дні в жовтні в Україні. Крім державного святкового заходу місяць включає в себе й інші, не менш значущі дати.

1 - свято для людей похилого віку. Щорічно в початкову дату жовтня в державі зустрічається день літньої людини. Вже стало традицією, що в цей період організовуються для пенсіонерів та людей похилого віку різноманітні розважальні заходи, концерти, екскурсії. Туристичні фірми організовують тур вихідного дня на жовтень, наприклад, поїздки в православні храми держави, екскурсії історичного ухилу або поїздки в курортні місця України.
1 - на початку місяця в державі відзначають відразу 2 професійних торжества - це свято лікаря, а також день архітектора.
З 4 числа починається тиждень космосу. Ця подія міжнародного рівня і зустрічається практично у всіх країнах світу. Протягом тижня для людей організовуються захоплюючі та пізнавальні заходи.

4 - дата, присвячена тваринам. Головна основа даної події - це захист диких і бездомних тварин.
5 - в календар вихідних в Україні за жовтень 2018 включається найважливіша дата - це свято вчителя. Урочистий захід відзначається масштабно - для вчителів організовуються вітальні концерти, розважальні конкурси, пізнавальні екскурсії.
9 - свято працівників пошти і всіх поштових відділень.
10 - дата європейського рівня - акція проти смертної кари. Актуальність даного заходу зростає з кожним роком. На жаль, статистика вказує, що в світі збільшується кількість злочинів, скоєних злочинцями тяжких злочинів, де реальним покаранням була б саме смертна кара. Але акції відповідного характеру намагаються зробити правосуддя більш гуманним, тому введення в багатьох державах страти - це сумнівна «затія».
12 - професійне свято працівників кадрової служби.
14 - художники держави відзначають своє професійне свято.
14 - свято захисника країни.
14 - торжество, присвячене Українському козацтву.
16 - свято продовольства. У цей день працівники торгових організацій відзначають професійне подія року.
20 - в святкові дні в жовтні в Україні включено і така подія, як акція проти розвитку онкологічного ураження молочної залози.
20 - професійне свято працівників целюлозно-паперової промисловості.
24 - свято ООН.
28 - історична дата, пов'язана із звільненням України від терору фашистських загарбників.

Вихідні та святкові дні в жовтні 2018 року в Україні
загрузка...
Вихідні та святкові дні в жовтні 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають