• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Календар бухгалтера на травень 2018 року в Україні

Господарська діяльність будь-якої організації чи підприємства має на увазі під собою ведення бухгалтерського, а також податкового обліку. Зазначені 2 величини взаємопов'язані між собою. На кожен місяць фахівцями підприємства створюється спеціальний розклад, в якому позначені всі терміни і необхідні дії бухгалтера, що входять до його професійну компетенцію. А для того, щоб визначити терміни здачі декларацій, необхідно вивчити календар бухгалтера на травень 2018 року в Україні.
Календар бухгалтера на травень 2018 року в Україні


Бухгалтерський календар на травень

На весняний місяць визначені наступні терміни подання звітності та податкових декларацій бухгалтерами підприємств, а також організацій.

З початку поточного року і до включно 3 травня організації повинні виплатити податок за минулий 2017 р ССО.
У вищевказаний термін повинна бути надана декларація в податкові служби на податок ССО. Термін подачі декларації - 2017 р
З 1 числа в січні і до включно 3 травня здається розрахунок за 1 квартал поточного року за формою 6-ПДФО.
В термін з 1 квітня і по включно 3 травня в податкові органи підприємствами або організаціями повинна бути надана декларація про отримання доходів за березень поточного року.
У зазначений вище термін організаціями, яким за договором надана можливість поквартально виплачувати податки, повинна буде виплачена сума авансового платежу з податку на прибуток за 1 квартал 2018 р
В цей же термін організаціями повинен бути виплачений перший в поточному році авансовий щомісячний платіж по податку за отриманий прибуток.
В термін до включно 3 числа надається до податкових органів декларацію з податку за отриманий прибуток. Термін декларування - 1 квартал 2018 г. Важливо відзначити, що бухгалтерський календар на травень в Україні надає можливість організаціям надавати декларації декількома варіантами: в електронному вигляді, на папері, на електронному носії. Обов'язковим етапом є друк відповідних документів в подвійному екземплярі.

Календар бухгалтера на травень 2018 року в Україні

З 01.04 по 03.05 організаціями повинен бути зданий розрахунок з податку за майно. Термін розрахункових операцій - 1 квартал 2018 р
У вищевказаний термін здається розрахунок по страх. внескам. Термін надання розрахункових операцій - 1 квартал 2018 р
Включно до 15 числа повинні бути проведені виплати за страхові внески за весь попередній (квітень) місяць.
До 15 числа здається декларація з податку за отриманий прибуток. Термін декларування - квітень поточного року.
До включно 25 числа повинні бути проведені всі виплати ПДВ за 1 квартал 2018 г. Важливо позначити, що компаніям ОСНО, а також податковим агентам законом визначено право розбити зазначену суму податкового збору на кілька частин. Відповідно, і виплати по податку за отриманий прибуток можуть проводитися поетапно.
До включно 28 числа виплачується другий за рахунком щомісячний авансовий платіж з податку за отриманий прибуток. Термін розрахунків - 2 квартал 2018 р

У календар на травень 2018 роки для бухгалтера для друку включені всі терміни, які повинні бути дотримані фахівцями фінансових відділів підприємств, а також організацій. Невідповідність виробництва платежів по позначених термінами несе для керівників підприємства відповідальність - це можуть бути штрафи, санкції і т.п.Робочий календар на травень

Крім тісної взаємодії бухгалтерії з податковими органами, фахівці підприємств і організацій повинні виробляти відповідні внутрішні розрахунки. До таких зобов'язань відносяться - нарахування заробітних плат працівникам, розрахунки з виплати лікарняних, дитячої допомоги, відпускних і т. п. При виробництві фінансових розрахунків бухгалтер спирається на дані виробничого календаря на травень 2018 року.

Травень є останнім весняним місяцем. За календарним даними в місяці міститься 31 календарна дата. Серед позначеного кількості травневих чисел на робочі зміни виробничого календаря відведено 20 днів, що залишилися 11 чисел місяця - це дати офіційного відпочинку.

В Україні в зазначений час зустрічається 2 державні дати:

1 число - свято Першотравня;
9 число - день Перемоги


Календар бухгалтера на травень 2018 року в Україні

Усі зазначені святкові числа мають державний характер, тому позначені в робочому календарі на травень вихідними датами.

Норма трудогодин:

40 годин. / Тиждень - 159 трудогодин .;
36 год. / Тиждень - 143 трудочасов .;
24 години. / Тиждень - 95 трудогодин.


Для працівників, які виконують професійні обов'язки по змінному режиму праці, керівництвом підприємства затверджується індивідуальний режим праці, що допускає роботу по 12, а також 24 трудочасов. Святкові події для працівників по змінному режиму праці у виробничому розписі не позначається. Для трудящих за денним нормативу вихід на відповідну роботу в святкові дати повинен оплачуватися за подвійним нормативу.

Календар бухгалтера на травень 2018 року в Україні
загрузка...
Календар бухгалтера на травень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають