• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Календар бухгалтера на квітень 2018 року в Україні

Службові обов'язки бухгалтера полягають в складанні звітів, фінансових операцій, оформлення та супроводі документації, тому на кожному підприємстві в штат службовців обов'язково включені працівники відповідної посади. Саме бухгалтера займаються розрахунком заробітних плат працівникам, оформленням податкових декларацій і переказів грошових сум до відповідних державних структур. Терміни подання звітності та проведення інших бухгалтерських операцій занесені в календар бухгалтера на квітень 2018 року в Україні.

Бухгалтерський календар складається на кожен місяць певного року. В даний розклад включені всі важливі дати, які повинен враховувати бухгалтер при проведенні певних розрахунків. Другим документом бухгалтера є робочий календар на квітень 2018, він містить загальні норми трудочасов для працівників відповідного підприємства.

Календар бухгалтера на квітень 2018 року в Україні

Бухгалтерський календар на квітень

Для службовців бухгалтерської служби квітня є досить складним періодом. У цей момент обов'язково повинні бути виконані в відповідні терміни наступні завдання:

З 1 числа 2018 року і по включно 2 число - сплата податку за ССО (передбачено тільки для організацій).
В цей же термін представниками організацій надається податкова декларація по УСН, здається річна бухгалтерська звітність за минулий 2017 рік, а також звіти за формами 6-ПДФО, а також 2-ПДФО на минулий рік.
З початку поточного року і по 16 число включно бухгалтерами підтверджується основна сфера діяльності певного підприємства в органах ФСС.
З 1 і по 16 включно квітня виплачується страховий внесок за минулий березень поточного року.
В цей же термін подається звітність СЗВ-М за минулий березень 2018 р
До 20 включно числа здається декларація по ЕНВД. Термін подачі податкової документації - 1 квартал поточного року.
В цей же термін і за аналогічний період здається розрахунок 4-ФСС.
До включно 25 квітня виплачується податок за ЕНВД. Термін - 1 квартал 2018 р
До 25 включно числа вноситься авансовий платіж за ССО. Термін надання фінансової документації - 1 квартал 2018 р
До 25 квітня організаціями виплачується податок ПДВ за 1 кв. 2018 р
До 25 числа - здача декларації ПДВ за 1 кв. 2018 року в податкові органи.
До 25 квітня - здача розрахунку 4-ФСС, документація надається в державні органи в електронному вигляді. Термін звітності - 1 квартал 2018 р.


Календар бухгалтера на квітень 2018 року в Україні

При оформленні відповідної документації бухгалтер «тісно працює» з податковими органами. Важливо відзначити, що бухгалтерський календар на квітень 2018 року в Україні за багатьма параметрами сходиться з податковим календарем. Службовцям бухгалтерії важливо дотримуватися термінів надання різної документації (декларації, звіти, розрахунки), так як будь-яке їхнє порушення тягне для організації поява штрафів і пені.

При затвердженні термінів надання документації велике значення має календар на квітень 2018 роки для друку. Законодавством і нормативними актами податкових служб допускається надання документації до відповідних органів в декількох варіантах - на паперовому або електронному носії. Дозволено надавати документацію в податкові органи за допомогою поштових відправлень, але в цьому варіанті, в організації, яка займається наданням звітів, обов'язково повинні зберігатися копії відповідних документів.

Робочий календар

Крім прямої взаємодії з податковими органами, до функціональних обов'язків бухгалтера включений і розрахунок заробітних плат працівникам і службовцям відповідного підприємства. При розрахунку заробітних плат, преміальних нарахувань, оплати за лікарняні листи і т. П. Найважливіше значення «грає» виробничий календар на квітень 2018 року в Україні.

У робочому розкладі вказані норми трудочасов і трудоднів для працівників підприємства, які працюють за різними графіками праці. Виробничий календар оформляється нормувальниками, а затверджується керівником підприємства. Будь-яке відхилення від затверджених законодавством норм може стати причиною появи у роботодавця покарань за адміністративним, цивільним або кримінальним кодексом.

Календар бухгалтера на квітень 2018 року в Україні


Норми робочого часу для працівників, трудящих за денним режиму дня, на квітень:

календарні дні - 30;
робочі зміни - 20;
дні відпочинку - 10;
святкові дати - немає;
додаткові дні відпочинку - немає.


Норми трудовремені для працівників, трудящих за денним режиму дня, на квітень:


40 ч / нед. - 159 ч .;
36 ч / нед. - 143, 1 ч .;
24 ч / нед. -95, 4 ч.

Службовцям і працівникам підприємства, які працюють по змінному режиму, визначається індивідуальний графік праці, який також затверджується керівництвом підприємства і не повинен порушувати норм трудового права, а також особистих прав працівника.
загрузка...
Календар бухгалтера на квітень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають