• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар стрижок на червень 2018 року в Україні сприятливі дні

З настанням червня багато чого в житті людей змінюється — відчувається аромат літнього часу, душа заповнюється позитивом і вимагає змін. Саме цей літній період дуже сприятливий для змін різних нюансів у зовнішності, а рекомендовано починати з зачіски. Але щоб нова стрижка викликала лише позитивні емоції, рекомендовано вивчити місячний календар чудових стрижок на червень 2018 року, позитивні і сприятливі дні цього зоряного розкладу допоможуть визначити найкращий час для втілення задуманих ідей в реальність.
Місячний календар стрижок на червень 2018 року в Україні сприятливі дні


Календар місяця для стрижок та зачісок на червень

Відкриває літній спекотне час нічне світило у фазі спаду. Триватиме дана стадія включно до 12-го числа. Період від початкового червневого дня і включно до 10 числа чудово підходить для початку оздоровлюючих процедур. У цей момент можна використовувати методи народної терапії, спрямованих на зміцнення волосся і додання обсягу зачіски. Стригти на даному етапі локони рекомендовано лише тим людям, яких природа нагородила густою шевелюрою. А ось молодий місяць, а також повний місяць — це не найсприятливіші дні в місячний календар стрижки волосся в червні 2018 року в Україні. Фаза нового місяця в червні трапиться 13 числа. Цей час краще не присвячувати ніяким змінам, пов'язаним із зовнішністю. Будь-які активні зміни можуть згубно позначитися на долі людини, спровокувавши появу неприємностей, сварок з родичами і фінансової нестабільності. Момент, коли на зоряному небосхилі засяє яскравими відблисками повний місяць, за календарем випадає на 28 число. На зазначеному етапі в часі всі дії з зовнішністю і іміджем строго заборонені, інакше «постраждати» може здоров'я людини.

Календар місяця для стрижок та зачісок на червень завантажити тут Календар місяця для стрижок та зачісок на червень Після 28 червня знову починає правити на зоряному небосхилі фаза убування. Час ідеально для оздоровлення і зміцнення прядок. А ось етап з 14 і включно до 27 числа — це період зростання небесного тіла. На цей момент календар місяця для стрижки на червень поточного 2018 року в Україні вказує, як на сприятливу і позитивну фазу. Саме зараз можна не боятися змін, навіть самі незвичайні експерименти з власним зовнішнім виглядом обов'язково порадують позитивними емоціями. На періоді зростання нічного світила ідеально і фарбування прядок, але не потрібно прагнути до різких і неординарним варіантів тонових відтінків барвників, краще все ж вибирати фарби для волосся з натуральними і природними колірними відтінками.

загрузка...
Місячний календар стрижок на червень 2018 року в Україні сприятливі дні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають