• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Магнітні бурі у листопаді 2018 року: розклад

Магнітні бурі в листопаді 2018 року сконцентровані в середині і в кінці місяця. В цей період часу спалахів на Сонці передбачається мало, але вони виявляться сильнішими і будуть супроводжуватися різкими погіршенням самопочуття.

Що таке магнітні бурі

Всі планети, в тому числі і Земля, оточені магнітними полями, що притягають з космічного простору протони й електрони. Потік заряджених частинок змінюється під впливом Сонця. Коли на ньому відбуваються спалахи, космічний простір викидає скупчині заряджені частинки в набагато більшому обсязі, ніж зазвичай. Такий потік земне захисне поле знешкодити не в змозі, тому відбувається потужний удар, через який змінюються його властивості. Це супроводжується раптовим і незбагненним погіршенням самопочуття, і це явище ми називаємо магнітними бурями.

Магнітні бурі у листопаді 2018 року: розклад


Розклад магнітних бур в листопаді 2018 року

Знаючи дати підвищеної сонячної активності, ви можете убезпечити себе і близьких людей від його впливу.

11 листопада. У цей день відбудеться потужний спалах на Сонці, за яким послідує сильне погіршення самопочуття. Особливо підірвати здоров'я можуть стреси, пов'язані з недосипанням і перенапругою. Намагайтеся уникати спілкування з енергетичними вампірами, оскільки вони заберуть у вас життєво необхідну в цей період часу силу, енергію і витривалість.

15 листопада. Постарайтеся не навантажувати себе фізично, виключіть або обмежте куріння і алкоголь. Можливі проблеми зі сном, а організм буде схильний до простудних захворювань.

18 листопада. Ця атмосферна зміна буде супроводжуватися загальним нездужанням і емоційно пригніченим станом. Якщо ви спортсмен, зробіть перерву і дозвольте тілу відпочити. Уникайте факторів, здатних негативно позначитися на душевній рівновазі.

25 листопада. Останній спалах в цьому місяці стане найбільш важким. Вам допоможе відвар з трав для підтримки гармонійного психологічного стану, повна відмова від шкідливих звичок і розуміння того, що надмірні фізичні і розумові навантаження тільки нашкодять.


Втручання магнітних бур в людський організм порушує гармонійну роботу систем органів, зокрема: густіє кров. Порушується робота серцево-судинної і дихальної системи. Нервова система працює нестабільно. Виникає необгрунтована тривожність, страх, головні болі. Концентрація уваги падає і підвищується стомлюваність. За статистикою, в дні магнітних бур частіше виникають інфаркти та інсульти. Але це не означає, що кожна людина в обов'язковому порядку відчує на собі «принади» сонячної активності. Люди зі здоровим міцним організмом можуть не відчувати згубного впливу спалахів.

Магнітні бурі у листопаді 2018 року: розклад


Як уберегти себе

Магнітні бурі давно знаходяться під пильною увагою світових експертів, тому вже винесені основні правила, які допомагають уберегти себе і близьких в періоди підвищеної активності Сонця:

Відмовтеся від керування автотранспортом.

Не приймайте алкоголь без приводу і в надмірних кількостях.

Перенесіть робочі зустрічі на більш сприятливий час.

Якщо у вас гіпертонія, напередодні вищевказаних дат проконсультуйтеся з лікарем і прийміть ліки для стабілізації тиску.

Уникайте суперечок і стресів, які не концентруйтеся на проблемах, приділіть більше часу рідним і близьким.

Якщо у вас є можливість відвідати точковий магнітний масаж, зробіть це, як тільки відчуєте погіршення самопочуття.

Магнітотерапія покращує кровообіг і допомагає звернути несприятливі дні підвищеної сонячної активності в свою користь.

Отже, будь-який день можна пережити без ризику для здоров'я і стану, якщо слідувати рекомендаціям експертів і ретельно контролювати власне самопочуття.
загрузка...
Магнітні бурі у листопаді 2018 року: розклад
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають