• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Магнітні бурі у жовтні 2018 року: розклад

Магнітні бурі - поширені явища періодично посилюється геомагнітної активності планети. У спокійному стані Сонця такі випромінювання практично непомітні і ніяк не впливають на стан людей. Організм, який звик до незначних впливів, не помічає їх.

Однак періодично сонячна активність зростає і відбуваються сильні спалахи. На землю посилаються односпрямовані потужні потоки іонних частинок. Явищу дали поетичну назву «сонячний вітер». Зустрічаючись з магнітним полем планети, потік викликає сильне обурення, що виявляється в зміні погодних умов і негативно впливає на стан чоловіків і жінок, які страждають на метеозалежність.

У жовтні 2018 року очікується три магнітні бурі, несильні за інтенсивністю прояву. Лікарі радять людям які болісно реагують на подібні зміни в атмосфері, заздалегідь приготуватися, максимально убезпечивши себе.

Магнітні бурі у жовтні 2018 року: розклад


Геомагнітні обурення і метеозалежність

Метеозалежністю називають виражену негативну реакцію людського організму на зміни в геомагнітному піле Землі, спровоковану сонячними вітрами.

Поширені симптоми:

Сильний головний біль, який доходить до нудоти, мігрені, запаморочення, непритомність.

Пригнічене самопочуття, підвищена дратівливість або надмірна сонливість, коливання, різкі перепади настрою.

Неможливість зосередитися на певній справі, неуважність, загальне неприємне відчуття.

Проблеми з шлунково-кишковим трактом, що виражаються в метеоризмі, нетравленні, відсутності апетиту, нудоті.

Збої в роботі серцево-судинної системи: перепади артеріального тиску, збільшення частоти пульсу, пітливість, задишка.

Раптове загострення хронічних захворювань.


Люди, залежні від метеоумов, важко переживають сплески геомагнітної оболонки планети. Однак такий стан не вважається хворобою. Лікарі відносять його до проявів внутрішніх патологічних процесів. Найчастіше до подібних розладів схильні гіпертоніки, сердечники, а також люди, які мають хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, схильні до частих головних болів, алергічних реакцій, які мають збуджується нервову систему.
Людина спокійна, урівноважена, з міцним здоров'ям зазвичай не помічає навіть інтенсивних магнітних бур.

Магнітні бурі у жовтні 2018 року: розклад


Як правильно підготуватися

Метеозалежні заздалегідь дізнаються розклад несприятливих змін, щоб бути підготовленими до наслідків чергового сонячного вітру. Лікарі рекомендують запастися медикаментами, які полегшують стан, скасувати серйозні зустрічі або далекі поїздки, спланувати на несприятливі дні максимально просте проведення часу. Оптимальний варіант: залишитися вдома, по можливості провести час в ліжку.

Правильно визначити небезпечні періоди допоможе таблиця, в якій вказані всі жовтневі магнітні бурі з коротким описом інтенсивності прояви.

Розклад магнітних бур в жовтні 2018

Згідно з передбаченнями метеорологів, жовтень 2018 року очікується відносно спокійним. Сонце періодично буде посилати на землю потоки частинок, але їх інтенсивність вважається мінімальною, і у більшості людей не викличе ніяких негативних реакцій. У зоні ризику знаходяться тільки гіпертоніки, сердечники, чоловіки або жінки з підвищеною чутливістю до найменших змін геомагнітного поля планети.

1 жовтня 2018. Буря викличе мінімальні відхилення від нормального стану, класифікується як слабка. Можливі невеликі прояви метеозалежності, або повна відсутність негативних реакцій. Буте тривати близько доби.

29 жовтня 2018. Аналогічний опис. Буде тривати кілька годин.

30 жовтня 2018.
Аналогічний опис. Буде тривати кілька годин.


Відповідно до представленого розкладу магнітних бур в жовтні 2018 року, середина осені буде спокійною, сильних появ сонячної активності не прогнозується. За оцінками фахівців ймовірність виникнення магнітних бур всього 1%, що не небезпечно навіть для тих, хто страждає вираженою залежністю від метеорологічних умов.

Велика частина жовтня, з 2 по 28 число, взагалі не принесе ніяких змін в геомагнітній оболонці. І все ж, невеликі відхилення від норми на початку і кінці місяця неминучі. Тим, хто занадто чутливий до таких проявів, краще нікуди не виходити, а при найменших негативних симптомах, прийняти засоби, стабілізуючий стан.
загрузка...
Магнітні бурі у жовтні 2018 року: розклад
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають