• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар стрижок на травень 2018 року в Україні сприятливі дні

Травень — це чудова весняна пора, саме на цей сезон року люди планують яскраві зміни в житті. Зокрема, пані мріють змінити зачіску і, таким чином, спробувати налаштувати долю на більш успішний лад. Астрологами заздалегідь створений місячний календар стрижок на сонячний травень 2018 року в Україні, сприятливі дні якого впевнено можуть підказати, коли краще відходити до стиліста-перукаря.

Місячний календар стрижок на травень 2018 року в Україні сприятливі дні


Календар місяця для вдалої стрижкиПочаток весняного сонячного місяця віддано під владу спадної фази нічного світила. Дана стадія триватиме до 14 травня включно. Саме зазначений момент місячний календар красивих стрижок на травень не рекомендує використовувати для будь-яких змін іміджу. Фазу нічного небесного світила ідеально присвячувати маніпуляцій, спрямованих на оздоровлення прядок. Успішними результатами порадують такі процедури, спрямовані на харчування і відновлення локонів, як маски на основі ефірних олій або ополіскування прядок трав'яними відварами.

15 число — це критична дата, місячний календар стрижки на травень 2018 року в Україні нагадує, що за астрологічним розкладом цей момент віддається у владу молодика. Якщо сьогодні здійснювати маніпуляції з укорочення прядок, то цей процес негативно позначиться на подальшій долі людини. Більш того, перукарнями діями дату правління молодика можна різко погіршити загальне фізичне самопочуття.Після 16 і включно до 28 травня на небозводі нічне світило починає поступово зростати. Прекрасний момент для створення незвичайних зачісок. Зараз вітається і екстрім, і класика, всі перераховані сприятливі дні у місячному календарі на травень 2018 року в Україні ідеальні для створення будь-яких образів. Фаза зростання небесного світила добре підходить для зміцнення прядок, особливо даними радою необхідно скористатися тим людям, у яких виявляються початкові ознаки облисіння. Місяць допоможе «пробудити» волосяні фолікули і відновить їх природну активність. Зрозуміло, щоб отримати максимально позитивні результати, сподіватися лише на місяць не можна, важливо зміцнювати локони і за допомогою використання оздоровчих масок і маслянистих сумішей.

29 травня — негативний момент, на зірковому небосхилі проявляє влада повний місяць. Це означає, що всі маніпуляції з прядками завдадуть їм значної шкоди.

Останні дві травневі дати — правління спадної фази нічного світила. Період прекрасно підходить для оздоровчих маніпуляцій, а ось створення нових зачісок рекомендовано перенести на наступний місяць — річний червень.

Місячний календар стрижок на травень 2018 року в Україні сприятливі дні

загрузка...
Місячний календар стрижок на травень 2018 року в Україні сприятливі дні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають