• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на травень 2018 року в Україні

Люди з найдавніших часів прагнули зазирнути у своє майбутнє. Вони намагалися знайти ті незвичайні сили, які допоможуть їм визначити сприятливі дні для реалізації тих чи інших справ. Місяць — це небесне світло, що володіє магічними якостями. Якщо знати, як розташоване світило місячне по відношенню до людини, можна зробити власну долю успішніше і щасливіше. Дізнаємося, що віщує місячний календар на травень 2018 року в Україні. Які з травневих дат стануть самими успішними для активності і виконання задуманих мрій.

Місячний календар на травень 2018 року в Україні


Місячний календар на травень1 — відкриттям весняного місяця стане місяць у фазі спаду. Даний час ідеальним чином підходить для втілення в реальність задуманих мрій і планів. Щербатий фаза — це чудовий час, коли можна позбавлятися від усього зайвого в житті. Для одних людей — це може бути зайва вага, а для інших — минулі нещасливі відносини. В першу травневу дату рекомендовано виявляти неординарність в рішеннях, важливо мислити нестандартно і ексклюзивно, лише в цьому варіанті навколишні або колеги можуть оцінити дії людини по достоїнству.2 — може знадобитися рада близьких людей. Рекомендовано прислухатися до всього, що скажуть близькі люди, але робити все ж краще все по-своєму.3 — сьогодні порадить місячний календар у травні повноцінно насолоджуватися відпочинком і позитивними враженнями.4 — сприятливий час, щоб переосмислити власну долю і, можливо, змінити щось у ній на краще.5 — дата, що розташовує до ризику. Зараз можна зайнятися переїздом або запланувати зміну робочого місця.6 — ідеальна дата для любові, флірту і романтики. Самотнім людям пощастить зустріти людину, яка в майбутньому зможе змінити долю їх обох.7 — можна сміливо вирушати в подорож. Позитивний заряд енергії і оптимістичних емоцій у поїздці забезпечений.8 — гарний час, який можна присвятити роботі або в родині. Людині важливо самостійно вибрати ту сферу життя, яка для нього представляє більший інтерес, а після спрямувати весь свій енергетичний потенціал на реалізацію запланованих ідей.9 — дату не слід присвячувати активним завдань або важливих справ, так як в характері людей сьогодні будуть «пробуджуватися» негативні якості.10 — всю цю весняну дату рекомендовано присвятити сім'ї або коханій людині. Важливо не сваритися з коханими і постаратися забути всі образи і непорозуміння.
Місячний календар на травень 2018 року в Україні11 — з ранку в характері може проявитися дратівливість. Щоб це якість не порушила сприятливий перебіг долі, не рекомендовано зараз знаходитися на громадських заходах.12 — трохи нервовий число. Людині потрібно терпіння і відвага, ці якості стануть профілактикою появи значних життєвих проблем.13 — знову починаються сприятливі дні у місячному календарі на травень 2018 року в Україні. Дата чудово підходить для активного відпочинку, корисно буде зайнятися спортом і почати стежити за якістю і правильністю харчування.14 — вітаються експерименти і вияв головних рис власного характеру.15 — настає молодик у травні. Зірки рекомендують «посидіти в тиші», важливо не проявляти себе, інакше результат активних дій може стати протилежним очікуваному.16 — з сьогоднішнього числа луна «заходить» в стан зростання. Період ідеальний для реалізації та планування важливих справ, на цей період можна планувати яскраві і доленосні зміни. Але сьогоднішнє число повинно бути присвячене відпочинку, не можна займатися складним фізичною працею, так як це негативно позначиться на здоров'ї людини.
Місячний календар на травень 2018 року в Україні
17 — чудовий час, щоб почати нове життя. Вітаються заняття активним спортом або вправами, спрямованими на корекцію фігури.18 — краще залишитися вдома і не прагнути взяти участь в громадських справах.19 — в цей день зірки рекомендують зайнятися облаштуванням особистого життя. Можна сміливо погоджуватися на романтичне побачення, не завадить «справі» навіть легкий флірт.20 — напружений день, так як на сьогодні прогнозовані магнітні бурі у травні 2018 року в Україні. Побоюватися «буйства» природи слід метеозалежним людям, а також усім, хто страждає хронічними патологіями.21 — важливо продовжити стежити за власним самопочуттям. При появі негативних ознак певних захворювань, слід вчасно звернутися до лікаря.22 — якщо з ранку проявляється слабкість і апатія, то день важливо присвятити повноцінному відпочинку. В іншому випадку, слід проявити максимальну турботу про власне здоров'я.


23 — негативний період в травні закінчився і сьогодні можна почати активно виконувати задумані мрії. Добре укладати проекти, результатом яких стане значне фінансове поповнення.24 — нейтральне число, можна зайнятися добрими справами, не потрібно ризикувати і вступати в конфліктні ситуації.25 — зірки «подарують» нескінченний приплив енергії, важливо лише правильно розподілити його.26 — день добре підходить для прощення. Рекомендовано поговорити з кривдником і постаратися зрозуміти його вчинки і пробачити їх.27 — дата непередбачувана і навіть магічна. Не рекомендовано йти наперекір долі і намагатися вступити в ситуації, які спочатку не обіцяють успішних результатів.28 — період, який можна провести з друзями або в веселій компанії. Важливо уберегти себе від негативних думок і неприємних подій.29 — починається повний місяць у травні 2018 року в Україні. Непередбачувану дату бажано провести на самоті. Якщо душу переповнює енергія, то можна зайнятися активними видами спорту або присвятити день волонтерства.30 — після повного місяця знову настає фаза убування небесного світила. Сьогоднішнє число особливо нічим не примітна, але важливо побоюватися неприємних і двуличных людей, які можуть спровокувати появу серйозних життєвих проблем.31 — збалансоване число, сьогодні все має бути стабільно і спокійно.
загрузка...
Місячний календар на травень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають