• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Магнітні бурі у вересні 2018 року: розклад

Магнітні бурі у вересні 2018 року сприйматимуться людьми особливо нелегко, оскільки погіршення стану посилюється необхідністю включатися в робочий ритм після літніх відпусток.

Магнітні бурі у вересні 2018 року: розклад


Що таке магнітні бурі

Магнітосфера (оболонка Землі, що захищає все живе від сонячної радіації) регулярно піддається впливу сонячного вітру. Якщо на Сонці спостерігаються спалахи, то швидкість вітру підвищується, енергетичні частинки потрапляють в магнітосферу. В результаті магнітне поле Землі починає тремтіти і коливатися - саме це і є магнітною бурею.

1-10 вересня. Ступінь впливу середній. Людям, страждаючим від перепадів тиску, слід бути особливо обережними. Рекомендується не навантажуватися емоційно, інтелектуально і фізично, не вживати алкогольні напої, не їсти шкідливі продукти

6 вересня. Ступінь впливу високий. Рекомендується лягти спати раніше. Не слід сидіти перед телевізором або комп'ютером допізна. При сильному погіршенні самопочуття потрібно звернутися до лікаря. Необхідно проводити якомога більше часу на свіжому повітрі, їсти легку корисну їжу, виконувати нескладні фізичні вправи. Контрастний душ і плавання дозволять пережити несприятливий період. Рекомендується більше відпочивати.

З 6 по 24 вересня. Ступінь впливу нульовий. Сонячні спалахи в цей період будуть відсутні, турбуватися нема про що.

26 вересня. Ступінь впливу високий. Багато відчують вплив сильного енергетичного потоку. До групи ризику входять ті, хто страждає від серцевих захворювань. Слід завчасно купити медикаменти для нормалізації тиску. Корисні відвари м'яти, ромашки, які мають заспокійливий ефект. Розслабить і нормалізують роботу судин, ванна з використанням лікувальних солей.

З 27 до 30 вересня. Ступінь впливу низький. Вплив магнітних бур зменшиться. При відсутності поліпшення потрібно звернутися до лікарів, які підберуть оптимальні ліки.

Корисно приймати курс вітамінів навесні і восени, щоб знизити негативний вплив магнітних бур на організм.

Факти і дослідження

Магнітні бурі завжди привертали до себе увагу вчених. За час вивчення цього явища було з'ясовано чимало цікавих фактів, які представлені нижче. Згідно з дослідженнями, 15% всіх, хто живе на планеті людей є метеозалежними. Вони завжди відчувають погіршення стану, коли спостерігаються середні або сильні магнітні бурі. Сьогодні немає можливості прогнозувати дату магнітних бур завчасно - точний розклад складається не раніше, ніж за пару днів до їх можливого початку. В середині минулого століття Вернер і Рейтер, німецькі вчені, проаналізували 100 000 автокатастроф і з'ясували, що їх кількість підвищувався на другу добу після того, як сталася сонячний спалах. У 30 роках минулого століття фахівці помітили зв'язок між збоями в функціонуванні місцевої телефонної станції та підвищенням кількості інсультів та інфарктів. Незабаром вчені з'ясували: проблеми зі зв'язком виникали саме через магнітні бурі. Після було висунуто припущення, що дане явище впливає і на здоров'я людей. Сильні магнітні бурі стають причиною відсутності мобільного зв'язку і збою супутникових навігацій, що і було зафіксовано 11 вересня 2005 року в деяких північноамериканських районах.

Магнітні бурі у вересні 2018 року: розклад


Російський судовий медик В. П. Десятов виявив, що в період магнітних бур кількість суїцидів підвищується в кілька разів. Згідно з дослідженнями інституту земного магнетизму, іоносфери і поширення радіохвиль імені Н. В. Пушкова РАН, в період магнітних бур число порушень кровообігу мозку підвищується в 1,7 раз, а число інфарктів - мінімум в 2 рази. Вчені пояснюють вплив бур на здоров'я наступним чином: коливання магнітного поля нашої планети стають хаотичними і недоступними для розшифровки людським мозком. Останній починає сприймати їх як перешкоди, які становлять небезпеку для життя. В результаті спостерігаються такі симптоми, як нервозність, підвищене потовиділення, прискорене серцебиття. Особливу небезпеку сонячні спалахи представляють для космонавтів (є ризик опромінення), супутників зв'язку і космічних апаратів (пристрої можуть вийти з ладу). Спалахи на сонці - причина порушень зв'язку і радіосигналів. Лінії електропередач відчувають підвищені навантаження. Авіапасажири під час магнітних бур ризикують отримати опромінення.
загрузка...
Магнітні бурі у вересні 2018 року: розклад
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають