• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Магнітні бурі у серпні 2018 року: розклад

Магнітні бурі в серпні 2018 займуть цілу третину місяця. Метеозалежним людям необхідно заздалегідь до них підготуватися, враховуючи особливості свого здоров'я.

Детальніше про явище

Сонце постійно викидає гігантські обсяги випромінювань, плазми, електронів і протонів. Магнітне поле Землі захищає від негативного впливу сонячних спалахів, нейтралізуючи їх, але іноді сонячні вихори впливають на нього. В результаті поле Землі здригається і починає деформуватися - це і є магнітні бурі. Такі бурі надають на планету глобальний вплив, проте жителі Півночі частіше страждають від цього явища (в порівнянні, наприклад, з тими, хто проживає в середній смузі). Люди по-різному сприймають магнітні бурі. Особливо негативний вплив відчувають ті, хто страждає від захворювань нервової і серцево-судинної систем. Також до групи ризику входять вагітні жінки, люди похилого, діти і люди з психічними відхиленнями.
Магнітні бурі у серпні 2018 року: розклад

Розклад магнітних бур в серпні 2018 року

2-3 серпня. Невеликі коливання, які входять в категорію магнітосферних збуджень нашої планети і не завдають здоров'ю значної шкоди Люди, які страждають від серцевих захворювань і гіпертонії, можуть відчувати несильні перепади настрою, які відбуваються через тиск.

10 серпня. Середня ступінь коливань. Передбачається досягнення хмари електронів і протонів з Сонця. Можливо, на ньому відбудеться черговий спалах. Потерпають від вегето-судинної дистонії не слід фізично навантажувати свій організм .

13-14 серпня. Невеликі коливання. Особливого впливу на здоров'я не буде надано.

16-20 серпня. Температура повітря в цей період здатна піднятися до +35. З 21 по 22 будуть спостерігатися не тільки проблеми зі здоров'ям, але і перешкоди в телевізійній трансляції, супутникового і стільникового зв'язку. У метеозалежних людей можуть виникнути мігрені, тахікардія, головний біль, перепади артеріального тиску, тягнучі болі в суглобах.

29 серпня. Передбачається, що в цей день відбудеться магнітна буря, що відноситься до середньої категорії. Метеозалежним людям слід відмовитися від підвищеного фізичного навантаження .

В період сильних магнітних бур необхідно зберігати спокій і стежити за самопочуттям. Фахівці вважають, що в ці дні підвищується ймовірність інфаркту та інсульту. Люди, які не відчувають погіршень в своєму здоров'ї під час бур, можуть відчути слабкість, невеликий занепад сил, підвищену сонливість.

Магнітні бурі призводять до того, що кров в організмі густішає, створюючи проблеми в функціонуванні нервової і кровоносної систем. Людям з психічними захворюваннями слід бути особливо обережними. При високому ступені магнітної бурі збільшується ризик здійснення самогубства. Вчені провели дослідження, зіставивши ступінь геомагнітної активності з числом суїцидів, скоєних в такі дні. Була встановлена ​​чітка залежність між кількістю самогубств і сильними магнітними бурями.

Заходи самодопомоги

Фахівці рекомендують в період підвищеної сонячної активності дотримуватися таких рекомендацій:

Утримайтеся від перельотів. В літаку пасажири знаходяться на висоті 9-11 км не захищені магнітним полем планети. У період бур підвищується ризик авіакатастрофи.

Те ж саме стосується і метро. Магнітні поля, створювані внаслідок функціонування поїздів, разом з магнітними бурями негативно позначаються на самопочутті. У пасажирів можуть виникнути серцеві напади.

Не перебувайте тривалий час під прямими сонячними променями.

Пийте більше чистої кип'яченої води, трав'яні настої, заспокійливі препарати.

Магнітні бурі у серпні 2018 року: розклад


Повністю виключіть алкогольні напої, зменшіть споживання кави і містять кофеїн.

Їжте корисні страви (свіжі фрукти і овочі, каші, кисломолочні продукти, житній хліб, нежирну рибу), уникайте солоних, смажених, жирних і солодких продуктів, фастфуда.

Вечорами приймайте теплу ванну.

Уникайте стресових ситуацій, конфліктів і нервового напруження.

Концентрація уваги в період сильних магнітних бур знижується, тому будьте обережні на дорогах і за кермом.

Якщо у вас є хронічні захворювання, тримайте потрібні ліки завжди при собі. Однак сильнодіючі медичні препарати приймати не рекомендується.

Компреси з евкаліптової олії здатні знизити вплив магнітних бур.

Тим, хто приймає медикаменти від зниженого артеріального тиску, не можна після пробудження різко підніматися з ліжка - це загрожує запамороченням або непритомністю.
загрузка...
Магнітні бурі у серпні 2018 року: розклад
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають