• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Магнітні бурі у травні 2018 року: розклад

Якщо ви раптово відчули, що ваш настрій безпричинно погіршився, заснути вдається з великими труднощами, виникла головний біль, то провиною всьому цьому є магнітні бурі. Поки вчені не з'ясували, чому дане явище впливає на одних людей, проте інші їх майже не помічають. Вдалося лише зробити висновок про те, що люди похилого віку та вагітні жінки, а також новонароджені діти мають підвищену метеочутливість. Також на подібні коливання реагують ті, хто страждає від хронічних захворювань і серцевих хвороб.

Магнітні бурі у травні 2018 року: розклад


Очікується, що магнітні бурі в травні 2018 року будуть особливо інтенсивними. Магнітні бурі - невидимі вихрові потоки, вплив яких відчувають багато людей. Вони виникають внаслідок процесів що відбуваються на Сонці, в результаті яких мільйони частинок долітають до нашої планети і починають взаємодіяти з її магнітним полем. При збільшенні кількості даних частинок і посиленні сонячного вітру спостерігається напружена геомагнітна обстановка, що негативним чином впливає на стан багатьох людей.

Магнітні бурі у травні 2018 року: розклад


Фахівці відстежують виникнення на сонці нових плям, складаючи прогнози для людей, що мають метеочутливість. Розглянемо, які магнітні бурі очікуються в травні 2018 року, а також те, як до них правильно підготуватися, щоб допомогти організму пережити цей період максимально безболісно.


У травні особливо активно відчувається сонячний вплив, немов зірка прокидається разом з природою. Фахівці особливо ретельно досліджують даний період, щоб скласти графік змін сонячної активності, представлений нижче.


11-17 травня ступінь активності висока. Для метеозалежних людей це один з найбільш несприятливих періодів. За даний тиждень заряджені частинки досягнуть своєї максимальної межі.

20-25 травня ступінь активності середня. Дискомфорт відчують люди, у яких спостерігаються серцеві захворювання. Решта метеозалежних людей будуть страждати від мігрені і відсутності сну.

28-31 травня ступінь активності низька. Багато людей не відчують особливих змін у своєму стані, однак у деяких може зіпсуватися настрій, статися занепад сил, початися апатія.

Магнітні бурі у травні 2018 року: розклад


Як допомогти собі пережити магнітні бурі

Одна з основних складових - кардинальна зміна раціону. В період сильних магнітних бур необхідно виключити з меню гостру і солону їжу, після яких настає сильна спрага. Слід їсти каші, приготованих зі злакових круп, а також свіжі овочі і фрукти. Пийте більше чистої кип'яченої води, свіжих соків. Необхідно відмовитися від вживання алкогольних напоїв, особливо тим людям, які страждають від серцевих недуг.

Якщо ви страждаєте яким-небудь захворюванням, заздалегідь придбайте необхідні ліки, щоб вони завжди були під рукою. Покладіть їх в невелику дорожню аптечку, і нехай вони постійно будуть у вашій сумочці. Якщо у вас різко впав настрій або почалися сильні головні болі, приготуйте відвар на основі валеріани або евкаліпта, який має заспокійливий ефект. Також варто регулярно здійснювати піші прогулянки в повільному темпі, які дозволять повернути емоційну рівновагу.

У період з 11 до 17 травня слід відмовитися від виконання надто активної і монотонної фізичної роботи. У ці дні слід більше відпочивати і висипатися. Посилено давати собі розумове навантаження теж не рекомендується. Здійснювати далекі поїздки в період сонячної активності не слід, як і приймати важливі рішення, що впливають на якість усього життя. Не варто планувати на такі дні і шопінг, навіть незважаючи на те, що для багатьох людей покупки приносять задоволення. Необхідно з розумінням ставитися до себе і до оточуючих вас людям, особливо близьким. Ні в якому разі не зриватися на них, уникайте сварок і скандалів, не ведіться на провокації. Навіть якщо у вас не найкращий настрій, постарайтеся зберегти позитивний настрій, знайдіть в поточній ситуації що-небудь приємне. Заспокійлива дія робить глибоке повільне дихання, яке призводить роботу серця в норму і позбавляє від сильного хвилювання .
загрузка...
Магнітні бурі у травні 2018 року: розклад
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають