• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Магнітні бурі в квітні 2018 року: розклад

Магнітні бурі, які очікуються в квітні 2018, здатні негативно позначитися на стані метеозалежних людей, їх спокій і емоціях. Однак і ті, хто не відчуває на собі особливого впливу небесних тіл, можуть відчувати в такі дні погіршення загального стану. З цієї причини слід підготуватися до квітневих магнітним бурям, вивчивши їх розклад і можливий вплив на організм.

Магнітні бурі в квітні 2018 року: розклад


Що являє собою магнітна буря

Сонце випромінює як світло, так і заряджені частинки. Дане явище називається сонячним вітром, який при наближенні до нашої планети призводить до зіткнення двох небесних тіл. Дана сонячна активність негативно позначається на стані великої кількості людей.

Розглянутий процес відбувається постійно, однак в деякі дні активність сонця зростає, його потоки посилюються, в результаті чого здоров'я людей змінюється в гіршу сторону, псується настрій, зникають бадьорість і активність. Подібний стан спостерігається не тільки у людей, але і у тварин, самопочуття яких теж змінюється.

Особливо небезпечні магнітні бурі для людей, які страждають від захворювань серця. Згідно зі статистикою, ризик виникнення інсульту в такі дні різко зростає. Більше половини інфарктів відбуваються під час сильних спалахів магнітних бурь.

Найчастіше симптомами при геомагнітній погоді стають відсутність сну, головний біль. Серцебиття починає частішати. Вплив бур особливо відчувають на собі ті люди, які страждають від слабких суглобів. Дефіцит кисню, що виникає внаслідок спалахів на Сонці, негативним чином впливає на працездатність мозку.

Магнітні бурі в квітні 2018 року: розклад


Пасажири літаків знаходяться близько до місць, де відбуваються зіткнення частинок Сонця з атмосферою нашої планети, тому вони сильно схильні до впливу магнітних бур. Що стосується метрополітену, то він тільки погіршує даний ефект, оскільки його електромагнітні поля посилюються магнітним полем планети.

Молоді люди, що володіють відмінним здоров'ям, часто не відзначають ніякого впливу на свій організм, однак слабкі, люди похилого або мають різні захворювання люди стверджують інше.

Необхідно знати розклад магнітних бур на кожен місяць. Тільки так можна заздалегідь до них підготуватися і зробити ряд заходів для полегшення загального самопочуття.

Магнітні бурі в квітні 2018 року: розклад


Магнітні бурі в квітні 2018 року: розклад

1 квітня ступінь активності середній З 7.00 до 10.00

Людина може відчувати поганий настрій, здатні виникнути головні болі

7 квітня ступінь активності слабка З 14.00 до 16.00

Погіршення загального стану відчують тільки ті люди, які мають високий ступінь метеозалежності. Вони можуть страждати від загальної фізичної слабкості, поганого настрою .

18 квітня найбільш сильний ступінь активності в усьому місяці З 4.00 до 8.00

Це дуже несприятливий період, який здатний негативно позначитися на самопочутті людей, які страждають від важких захворювань. Здатні виникнути такі симптоми, як тривалі і сильні головні болі, поганий настрій, проблеми зі сном, зміни в серцевому ритмі.

20 квітня ступінь активності середня З 9.00 до 11.00

Загальне погіршення самопочуття.

Магнітні бурі в квітні 2018 року: розклад


Як допомогти собі в пік сонячної активності


Магнітні бурі в квітні 2018 року, розглянуті в даному графіку, необхідно враховувати кожній метеозалежній людині. У пік дії бурі слід перебувати в спокійній домашній обстановці або на прогулянці на свіжому повітрі, намагатися не сваритися і не конфліктувати з близькими людьми. Якщо відчувається сильне погіршення фізичного стану, рекомендується прийняти заспокійливі лікарські препарати. У такі дні потрібно відмовитися від прийняття алкогольних напоїв і куріння. Необхідно стежити за своїм харчуванням, яке має бути здоровим і збалансованим. Не рекомендується приймати смажену, гостру їжу, а також солодощі. Слід пити якомога більше чистої води. Якщо ви займаєтеся спортом, потрібно зменшити ступінь фізичних навантажень або зовсім їх виключити. Також потрібно знизити розумові навантаження. Постарайтеся добре відпочити, уникайте стресових станів і не нервуйте.
загрузка...
Магнітні бурі в квітні 2018 року: розклад
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають