• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Магнітні бурі у березні 2018 року: розклад

Незважаючи на великі досягнення і відкриття в галузі науки і техніки, людина все ще залежить від природи. Яскравим прикладом такої залежності є магнітні бурі, які здатні впливати на життя і здоров'я людей. Причиною такого явища стають спалахи, які час від часу виникають на поверхні Сонця. В результаті спалахів в космос викидаються заряджені частинки плазми, які досягають поверхні Землі і порушують цілісність геомагнітної оболонки.
Магнітні бурі у березні 2018 року: розклад

Як правило, магнітні бурі відбуваються, в середньому, 2-4 рази на місяць і можуть тривати від кількох годин до кількох днів. Останнім часом вчені навчилися прогнозувати наступ геомагнітних збурень, спостерігаючи за поверхнею Сонця. Однак найбільш достовірними є прогнози, зроблені за два дні до настання природного явища. Дізнаємося в яких саме числах будуть магнітні бурі в березні 2018 року.

Магнітні бурі у березні 2018 року: розклад


Чим небезпечні магнітні бурі

Сьогодні вже не залишилося людей, які не знали б про негативний вплив магнітних бур на здоров'я людини. Однак далеко не на всіх бурі діють однаковим чином. Молоді здорові люди, які не страждають хронічними захворюваннями, можуть взагалі не відчути їх наступ. Навпаки, люди у віці, які мають захворювання серця і судин або перенесли будь-які операції, можуть в повній мірі відчути вплив геомагнітних коливань. Крім того, існує категорія, так званих, «метеочутливих» людей, які чуйно реагують на найменші сплески сонячної активності.

Вчені підрахували, що саме на «магнітні» дні припадає пік інфарктів і інсультів. Це пов'язано з тим, що під впливом магнітних хвиль кров стає густішою, процес кровообігу ускладнюється, що може привести до кисневого голодування і, як наслідок, до серцево-судинних захворювань.

Крім цього, в «небезпечні» дні знижується концентрація уваги людини, що може привести до різного роду помилок на виробництві, дорожньо-транспортних пригод та інших неприємних наслідків. Без видимих ​​причин людина може відчувати втому, розбитість, слабкість, запаморочення, часто не підозрюючи про те, що вона стала «жертвою» магнітної бурі.

Магнітні бурі у березні

Березень 2018 року, мабуть, найбільш багатий на магнітні бурі. Геомагнітні збурення різного ступеня очікуються:

13 березня;

16 березня;

19 березня;

21 березня;

22 березня;

28 березня;

29 березня;


Вони триватимуть не більше трьох годин на добу, проте метеочутливим людям необхідно підготуватися до них завчасно. У ці дні краще не планувати жодних важливих справ, що вимагають великої фізичної і розумової активності. Крім цього, необхідно уникати стресів, нервових перевантажень, великого скупчення людей. Ідеальним варіантом стала б можливість в ці дні залишитися вдома, як слід відпочити і розслабитися. Непогано в «небезпечні» дні запланувати виїзд за місто або просто погуляти по парку і подихати свіжим повітрям. І звичайно, необхідно тримати при собі необхідні препарати, особливо при наявності хронічних захворювань.
Магнітні бурі у березні 2018 року: розклад


Як убезпечити себе в період магнітних бурь


На сьогоднішній день фахівці розробили ряд нескладних рекомендацій, які допоможуть знизити ризик негативних наслідків від магнітних бурь:

На цей час краще відмовитися від вживання шкідливої ​​їжі і алкогольних напоїв;

Рекомендується вживати здорову їжу невеликими порціями і пити якомога більше чистої питної води;

Виключіть міцний чай і каву, віддаючи переваги заспокійливим трав'яним настоям м'яти, меліси, пустирника і т.д .;

Підтримати сили і підвищити настрій допоможе ароматерапія з використанням ефірних масел лимона, апельсина, лаванди і т.д .;

Не зайвим буде побалувати себе теплою розслаблюючою ванною або контрастним душем;

У ці дні варто уникати надмірного фізичного та розумового навантаження, а також хвилювань, стресів і т.д .;

Користь здоров'ю принесуть прогулянки на свіжому повітрі далеко від міського шуму і суєти;

Зверніть увагу на одяг: він повинен бути легким, зручним і натуральним. Синтетика і хутро створять додаткове навантаження для організму;

У ці дні необхідно ще уважніше стежити за своїм здоров'ям і при найменшому нездужанні прийняти необхідні ліки.
загрузка...
Магнітні бурі у березні 2018 року: розклад
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають