• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Державні і церковні свята у квітні 2018 року в Україні

Кожний місяць цікавий по-своєму, він має свої характерні особливості і урочисті дати. Всі свята підрозділяються на кілька видів - державні, професійні, громадські та релігійні. Кожна з важливих дат має важливе значення для людей, визначимо, які присутні державні і церковні православні свята у квітні 2018 року в Україні.

Державні і церковні  свята у квітні 2018 року в Україні


Релігійні події

У православному житті квітень місяць є значущим весняним періодом. Саме в цей момент християни зустрічають найважливішу подію християнства - Великдень. Дана подія пов'язана з Воскресінням Христа. Свято випадає на 8 число в весняному квітні. Які ж можна назвати важливі церковні свята в весняному квітні 2018?

1 числа весняного квітня християни зустрічають Вербну неділю. У православ'ї дана подія названо - Вхід Господній в Єрусалим. Сенс дати - це довгоочікувана поява Христа в Єрусалимі і радісна зустріч його народом. На честь приїзду Месії люди вистилали дорогу пальмовими гілками. У країнах, де пальми не ростуть, пальмові гілки були успішно замінені на гілочки верби. Свято має масу традицій, головна з яких це освячення вербних гілочок. Після священного ритуалу гілки необхідно принести в будинок і зберігати їх цілий рік, вони вносять в сім'ї мир і злагоду, бережуть від нещасть і різних хвороб.
7 квітня християнами зустрічається Благовіщення Богородиці. Дата має великий сенс, в цей день величезна кількість років назад діві Марії явився ангел і сказав, що незабаром вона стане матір'ю Спасителя грішних душ. Важливо нагадати, що православні свята у квітні 2018 урочисто відзначаються християнами. В значущі дні ранок починається з молитов і відвідування церковного храму. Так як обидва вищевказаних свята випадають на дію Великого посту, то в ці дні не дозволено накривати святкові столи зі смачними стравами. Проте, в значимі дні християнам дозволяється послаблення в харчуванні - вони можуть поласувати рибними стравами та випити пару келихів священного Кагору.
8 числа - велика церковна подія - світла Пасха. В цей же період завершуються дії Великого посту, який християни дотримувалися протягом 40 діб. Великдень має традиції і важливі основи - люди фарбують яйця, печуть паски, запрошують родичів і знайомих до себе, обов'язково в цей день читання молитв, вихваляють воскресіння Христа.
17 квітня біля православних віруючих відзначається Радониця. Дана подія пов'язана зі спогадами про померлих душах. У християнстві Радониця називається Великоднем для померлих, тому такі релігійні свята в квітні 2018 року в Україні оснащені відповідними традиціями - віруючі відправляються на кладовища, приносять на могилки померлих традиційні солодощі і випічку. Важливо відзначити, що Радониця ніяк не пов'язана з печалями, навпаки, в цей період віруючі радіють за душі покійних, що вони знайшли заспокоєння на Небесах.

Всі православні урочистості обов'язково супроводжуються молитвами і церковними літургіями. У святкові дні не рекомендовано займатися фізичною працею, займатися непристойними справами і сваритися з ближніми.

Державні і церковні  свята у квітні 2018 року в Україні


Професійні свята

Особливе значення в житті людей мають і професійні свята в квітні 2018 року в Україні. Дані події місяця різноманітні, вони відзначаються з пошаною і повагою в тих сферах, до яких є приналежність урочистого дня.

Позначимо, які свята в квітні 2018 року в Україні мають професійний сенс.

1 - всі геологи світу зустрічають професійне свято.
4 - урочистий день для фахівців з комп'ютерних технологій - веб-майстрів.
12 - свято космонавтики і професійний день працівників і службовців ракетно-космічної галузі.
14 - урочиста подія для службовців ДАІ.
15 - привітання та слова подяки отримують службовці карного розшуку.
23 - день психолога.
25 - професійне свято секретарів.

Значні події квітня

У календарі відводиться місце і для свят суспільного значення. Державні свята в квітні 2018 року в Україні відсутні, але події суспільного, історичної та соціальної важливості мають місце бути.

1 - свято веселощів і сміху.
2 - значимий день, присвячений поширенню інформації про проблему захворювання - аутизм.
2 - свято дитячої книги.
4 - день інтернету.
7 - дата, заснована на честь захисту здоров'я населення всього світу.
8 - урочиста подія, присвячена кочовому народу - циганам.
12 - свято космонавтики і авіації.
18 - свято історичної важливості - свято пам'ятників і всіх визначних місць.
21 - день, присвячений охороні навколишнього середовища.
23 - день книги і свято авторського права.
25 - святкова дата, присвячена захисту інтелектуальної власності.
29 - день танцювального мистецтва.

Державні і церковні  свята у квітні 2018 року в Україні
загрузка...
Державні і церковні свята у квітні 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають