• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вихідні та святкові дні в квітні 2018 року в Україні

Квітень - це другий весняний місяць. Він уособлює собою спів природи і початок цвітіння рослин. У народі цей місяць поважають за те, що він дарує радість і позитив. Саме з квітня у городників і дачників починаються активні роботи, адже від цього залежить родючість майбутнього врожаю. Весняний місяць унікальний і в плані змісту значущих дат, досить лише позначити вихідні та святкові дні в квітні 2018 року в Україні, щоб зрозуміти це.

Вихідні та святкові дні в квітні 2018 року в Україні


Свята в Україні в квітні

1 - відкриває весняний місяць веселий і радісний день - свято сміху. По всій Україні в цей період звучать жарти, люди намагаються дивувати один одного веселими примовками. Свято не обходиться і без конкурсів, адже сьогодні прийнято «підколоти» кого-небудь і розвеселити оточуючих.
1 - православна подія місяця - Вірне Воскресіння. Значна дата для будь-якого християнина пов'язана з біблійною історією, коли Месія приїхав в Єрусалим, а всі що зустрічають його застеляли дорогу пальмовими гілками. В Україні гілки пальми були успішно замінені на гілочки верби, які в святковий день освячують і зберігають удома, як талісман щастя, успіху, затишку і здоров'я.
1 - в святкові дні в квітні в Україні обов'язково включаються і події професійної важливості. Наприклад, в першу неділю квітня зустрічається день геолога.
4 - ще одна подія професійної важливості - свято веб-майстра.
7 - християнське свято - Благовіщення. Дана дата має цікаву історію появи - в біблійні часи до діви Марії явився ангел, який розповів їй, що зовсім скоро вона стане матір'ю Спасителя світу і грішних душ. Для діви Марії дане пророцтво стало великою пошаною, адже вона все своє життя прагнула до возз'єднання з Богом.

Вихідні та святкові дні в квітні 2018 року в Україні

7 - свято здоров'я. Деякі вихідні дні в Україні в квітні 2018 занесені в календар важливих подій і дат, але є і такі свята, які відзначаються в «вузькому» колі. Наприклад, день здоров'я можна назвати святом медицини, хоч ця тема актуальна і для суспільства.
8 - велика церковна подія місяця - Пасха. Даний святковий момент для віруючих є самим чільним з усіх існуючих релігійних дат. Великдень - це торжество священного Воскресіння Христа, свято оснащене цікавими традиціями та обрядами.
12 - свято космонавтики і всього космосу. Велика подія для всієї України, вона відзначається на державному рівні, тому в честь важливої ​​дати влаштовуються концерти та вітальні виступи відомих людей.
14 - професійне свято працівників ДАІ, які проходять службу при МВС України.
15 - в календар вихідних в Україні за квітень 2018 року включено достатню кількість дат професійної важливості, наприклад, в середині місяця зустрічається день службовців і працівників карного розшуку.
15 - ще одна релігійна дата - Червона Гірка. За традицією, дана дата є найбільш підходящою для проведення весільних урочистостей. Існує повір'я, що молодята, які зіграють весілля на Червону Гірку, будуть завжди щасливі в шлюбі і не пізнають тягот розставань, сварок і ненавісті.

Вихідні та святкові дні в квітні 2018 року в Україні

17 - свято працівників і службовців пожежної охорони.
18 - це число повністю присвячено історичній і архітектурній події - день пам'ятників і історичних місць. На честь значущої події організовується тур вихідного дня на квітень 2018. Тур передбачає за собою екскурсію і поїздку по культурним та історично-цінним місцях держави і вивчення пам'ятних місць.
21 - день, присвячений охороні і захисту навколишнього середовища. Як відомо, в останні роки сучасні технології завдають згубної шкоди природі, все це відбивається і на екології, і на рослинності, і на популяції тварин. Суть свята - це розробка активної програми, в яку включено виконання завдань, що забезпечують збереження краси і природності Матінки-природи.

21 - день астрономії. Святкові дні на квітень 2018 року в Україні, пов'язані з космічним простором, особливо сильно привертають молоде населення. В рамках програми дня астрономії включена екскурсія, яка розповідає про Небесних тілах і красу космічного простору.
23 - професійна дата, присвячена людям непростої професії - психологам.
25 - професійне свято, присвячене людям з кваліфікацією - секретар. В останні роки багато підприємств перейменували секретарів в адміністраторів. Але важливо згадувати, що функціональні обов'язки двох професій ідентичні.
28 - свято, присвячене охороні праці. Торжество, актуальне для виробничої сфери, адже від правил дотримання основ охорони праці залежить і нормальне виконання функціональних обов'язків, і здоров'я, а іноді і життя, працівників.
29 - свято танцю. Міжнародна подія збирає всіх любителів танцювального мистецтва.

Вихідні та святкові дні в квітні 2018 року в Україні
загрузка...
Вихідні та святкові дні в квітні 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають