• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар на квітень 2018 року в Україні сприятливі дні, фази місяця

Квітень - це найчудовіша весняна пора - дні стають світлішими, в природі все розквітає і радіє яскравим сонячним променям. У людей з настанням активних змін в природі з'являється радісний і позитивний настрій, багато хто починає будувати плани на майбутнє або намагатися втілювати в реальність задумані раніше мріяння. Допомогти в здійсненні планів зможе місячний календар на квітень 2018 року в Україні, в ньому описані характеристики кожного дня і дані необхідні рекомендаціі.

Місячний календар на квітень 2018 року в Україні сприятливі дні, фази місяця


Місячний календар на квітень 2018

1 - весняний радісний місяць починається з зменшення місячної кулі. Ця стадія ідеальна для позбавлення від всього непотрібного і поганого. День добре присвятити матеріальному збагаченню та реалізації угод фінансового плану.
2 - не можна сьогодні відмовляти тим, хто просить допомоги. Важливо пам'ятати, що вчинине добро повертається в примноженнім значенні. Не завадить відвідати рідних і улюблених людей.
3 - як попереджає місячний календар на квітень 2018, сьогодні абсолютно всім людям необхідно буде запастися терпінням, саме воно допоможе «вибратися» з заплутаних і складних ситуацій.
4 - не слід брати зараз на себе більше зобов'язань, ніж можливо. Важливо розраховувати на свої реальні фізичні сили і «не гнатися» за нереальними заработками.
5 - важливо прислухатися до інтуїції і, по можливості, не брати участь в операціях сумнівного плану.
6 - період абсолютно не підходить для активності, найкраще зараз розслабитися і присвятити квітневу дату свому улюбленому хобі чи якісногму відпочинку.
7 - якщо щось є в планах, то це необхідно реалізовувати спокійно і розмірено, не рекомендується сповіщати всіх оточуючих про свої заслуги, так як цією обставиною можна спровокувати появу агресії у заздрісників.
8 - день активності і рішучості, можна направити свій енергетичний потенціал на досягнення кар'єрних висот.
9 - прекрасний момент для любовних і романтичних відносин. Одиноким людям віщувають позитивні зміни.
10 - відмінна пора для примноження фінансового стану. Важливо старанно працювати, щоб незабаром насолодитися багатством.
11 - наступають сприятливі дні в місячному календарі на квітень 2018 року в Україні. Цей період у часі добре б присвятити своїй сім'ї, збереження партнерських цінностей і турботі про дітей.
12 - не слід проявляти активності в справах, які з самого початку приречені закінчитися негативними результатами.
13 - сьогодні можуть надійти пропозиції про зміну роботи. До них необхідно ставитися максимально обережно.
14 - лише оптимізм і позитивний настрій допоможуть впоратися з труднощами долі. Час ідеально підходить для подорожей і романтики.
15 - пасивність зараз не вітається, інакше можна добитися від долі появи великих неприємностей.
16 - вступає на небосхил молодик в квітні 2018 року. Момент планування змін і початок «нового життя».
17 - з даного числа на небосхилі проявиться влада зростаючої нічної кулі. Сьогоднішній день рекомендовано провести спокійно, всі види активності можуть призвести до несподіваних результатів.
18 - негативний період, так як на небосхилі активізуються сильної потужності магнітні бурі в квітні 2018 року в Україні. Уважність і обережність рекомендовано виявляти всім метеозалежним людям.
19 - можна потихеньку починати здійснення власних бажань, різкість і гіперактивність не вітається.
20 - пунктуальність і відповідальність - це головні якості, які допоможуть у здійсненні важливих завдань.
Місячний календар на квітень 2018 року в Україні сприятливі дні, фази місяця

21 - результативна дата, вона спрямована на здійснення бажань, пов'язаних з любов'ю і романтикою.
22 - ідеальне число для розваг і активного проведення часу. Важливо не залишатися на самоті, весела компанія допоможе забути душевні турботи і неприємності.
23 - сьогодні не завадить залишитися на самоті і проаналізувати власне життя. Важливо зрозуміти і виділити моменти, які заважають домагатися позитивних результатів у житті.
24 - повністю дату присвячувати кар'єрі не рекомендовано, важливо помічати навколо себе приємні моменти, які дарують радість і позитив душевний лад.
25 - приємні клопоти забезпечені, але самим провокувати їх появу не варто.
26 - першу половину дня можна присвятити шопінгу, а ось після обіду зайві взаємозв'язки з фінансами не потрібні.
27 - активне число, в найближчому оточенні можуть з'явитися нові знайомі, які будуть намагатися урізноманітнити життя і внести в долю яскраві зміни.
28 - період пасивності й апатії. Не потрібно прагнути до змін, це може призвести до несподіваних результатів.
29 - в особистому житті можуть відбутися неприємні випадковості, але вони лише допоможуть зрозуміти подружжю справжні почуття один до одного.
30 - проявляється повний місяць в квітні 2018 року в Україні. Важливо уникати подорожей, поїздок. Важливо оточити себе тільки світлими думками і постаратися не думати про існуючі проблеми.
загрузка...
Місячний календар на квітень 2018 року в Україні сприятливі дні, фази місяця
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають