• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний календар стрижок на квітень 2018 року в Україні

З настанням весняного тепла багато людей тягнуться до кардинального перетворення. Люди намагаються поміняти гардероб, змінити власну зачіску, пофарбувати локони. Підказати, коли ж краще пройдуть маніпуляції з локонами, зможе місячний календар дивовижних стрижок на весняний квітень 2018 року в Україні, виключно всі сприятливі дні цього місяця позначені в розкладі, складеному фахівцями-астрологами.
Місячний календар стрижок на квітень 2018 року в Україні


Коли рекомендується робити нову зачіску в весняному квітні?

Створений фахівцями місячний календар кращих стрижок на наступаючий квітень 2018 року, впевнено позначає дати, які ідеально підходять для перевтілення власної зовнішності. Місячний розклад виділяє 4 фази, які відповідним чином впливають на структуру волосків.З початкових дат і по 15 число на небесах зірок править етап зменшення величезного світила. В такий момент місячний календар ідеальної стрижки на весняний квітень 2018 року в Україні позначає нейтральним. Зараз рекомендовано відправлятися до перукарів тим людям, які бажають зберегти створену зачіску надовго. Стадія спаду ідеально підходить для маніпуляцій з неслухняними локонами або з тими пасмами, які відрізняються швидким і стрімким зростанням. Зараз же добре займатися оздоровленням структури волосків, для цього чудово підійдуть і народні рецепти, і сучасна лікувальна косметика для волосся.

Місячний календар стрижок на квітень 2018 року в Україні


На 16 число календарем місяця призначений молодик. Фахівці не радять займатися змінами зовнішності в такий момент. Аналогічним негативним моментом є і повний місяць, який позначено в розкладі нічного світила на завершальний квітневий день. Обидві стадії є негативними і непередбачуваними, тому створені на даному етапі зачіски, можуть розчарувати або спровокувати появу несподіваних ситуацій в долі.

Місячний календар стрижок на квітень 2018 року в Україні


А ось момент зростання небесного світила, який починається з 17-го числа, а завершується перед повним місяцем, тобто 29 квітня - це ідеальна пора для зовнішніх змін. Практично всі дати даної стадії - сприятливі дні в самому точному місячному календарі стрижок волосся на майбутній квітень 2018 року в Україні. На відповідному етапі вітаються будь-які експерименти, можна і стригти, і фарбувати волосся. Вдалими і привабливими результатами порадують і такі процедури, як мелірування, блондування, біозавивка шевелюри. Єдине, що важливо запам'ятати, що після будь-якої салонної процедури локонам потрібне відновлення, що легко можна зробити за допомогою трав'яних відварів, ефірних масел і зміцнюючих масок.

Місячний календар стрижок на квітень 2018 року в Україні
загрузка...
Місячний календар стрижок на квітень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають