• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний посівний календар садівника і городника на квітень 2018 року в Україні

З настанням квітня для дачників починаються найактивніші роботи. У цей момент важливо зробити все необхідне, щоб в майбутньому літньо-осінньому сезоні насолоджуватися повноцінним урожаєм. Якщо в минулі місяці городники доглядали за розсадою, що знаходиться на підвіконнях будинку, то зараз прийшов час займатися роботою на городі. Підказати, коли і як краще розпланувати всі справи, зможе місячний посівний календар садівника, а також і городника на квітень 2018 року в Україні. Такий розклад містить рекомендації по вирощуванню розсади, а також всі поради, які стосуються садово-городніх питаннь.

Місячний посівний календар садівника і городника на квітень 2018 року в Україні


Підготовка молодої розсади

Як правило, посівом насіння для розсади городники займаються в лютому-березні. Велике значення для посівних робіт мають погодні умови. Якщо весна за прогнозами синоптиків планує початися раніше звичайного часу, то ближче до квітня розсада, висаджена на підвіконнях, уже повинна зміцнітися і бути готовою до пересадки в тепличні умови. У тому варіанті, якщо рання весна не прогнозується, то посіви розсади в теплиці можна перенести на закінчення даного місяця.

Що ж порекомендує зробити в городі і в саду посівний календар на квітень 2018 року в Україні?

Якщо розсада на підвіконнях вже зміцніла і сформувалася, то важливо провести пікіровку листочків. Даному процесу повинні бути схильні молоді паростки баклажанів, солодкого перцю, томатів, селери, а також цибулі-порею.
У квітні ще не пізно займатися посівами насіння, але це необхідно зробити до початку третьої декади відповідного місяця. Можна займатися посівами насіння томатів, солодкого й гіркого перцю, а також всіх інших видів рослин, що відносяться до скоростиглих сортів.
Початок місяця - ідеальний час для активних занять з квітами-однолітниками. У цей момент прийнято висаджувати на розсаду айстри, петунії, гвоздики, тютюн запашний.
Друга половина відповідного місяця прекрасно підходить для посіву розсади патисонів, кабачків всіх сортів, а також баштанних культур, тобто солодких кавунів і медових динь.
Необхідно забезпечувати і повноцінний догляд за розсадою, яка залишається міцніти на підвіконнях - її потрібно вчасно поливати, обприскувати, а також підгодовувати і вносити в грунт мінеральні добрива.
Настають сприятливі дні в місячному посівному календарі на весняний квітень 2018 року в Україні, щоб з погребів та інших холодних місць з середини весняного місяця дістати бульби і цибулини гладіолусів, а також жоржин. Цибулини потрібно перекласти в тепле місце.

Місячний посівний календар садівника і городника на квітень 2018 року в Україні


Садові роботи

Трепетного ставлення на початку весни вимагає і сад, місячний посівний календар на квітень 2018 року порекомендує провести наступні важливі роботи:

Кожне дерево в саду і чагарник необхідно ретельно оглянути на наявність пошкоджень або активності шкідливих комах. За наявності щонайменших ушкоджень важливо провести їх «лікування». В якості профілактики, абсолютно всі рослини в саду піддаються санітарній обробці - обприскування поверхні рослинних культур спеціальними складами проти активності шкідливих комах. В якості методів народної профілактики проти активності паразитів рекомендовано облити крони і кору дерев окропом.
Обов'язково в квітні проводять формування дерев, для цього всі старі і зламані гілки обрізають. Криві гілки також рекомендовано видаляти з дерев, так як вони в майбутньому можуть створити городникам масу проблем.
Порекомендує посадковий календар в Україні на квітень 2018 року обов'язково провести підгодівлю рослинних культур. Важливо пам'ятати, що найбільш ефективна підгодівля дерев і чагарників виходить тоді, якщо вносити мінеральні добрива в грунт, потім виробляти її розпушування.
Якщо по початку зими не були підготовлені живці дерев, то можна зробити це в квітні.
На старих деревах з початком теплої погоди проводять чистку кори. Обов'язково потрібно провести повторну побілку стовбурів, яка запобіжить їх загибель від зубів гризунів.
Якщо на вулиці спостерігається тепла погода, то потрібно зняти з дерев лапник і інші види утеплювача. У тому варіанті, якщо не зробити цього вчасно, можна пропустити момент загнивання кори, то неминуче призведе до загибелі рослинної культури.
З суничних кущиків забирається утеплювач (мох і т. П.), Обов'язково кущики обробляються від старого і загнилого листя. Щоб підготувати суницю до періоду активного цвітіння і плодоношення, посадковий календар в Україні на майбутній квітень 2018 року порадить підгодувати кущі мінеральними добривами, посипати під коріння свіжого торфу та обережно розпушити грунт.
Городні роботи


Як тільки погода стабілізується, городникам важливо зайнятися роботами в городі. Що порадить посівний місячний календар на квітень 2018 року в Україні?

Потрібно звернути особливу увагу на стан теплиць, якщо плівка або дерев'яні (металеві) структури пошкоджені, то важливо провести їх ремонт. Поверхню теплиці рекомендується покрити новим шаром плівки.
У підготовлені теплиці з середини місяця рекомендовано висаджувати розсаду крес-салату, кропу і редиски, і вже на початку-середині травня можна буде насолоджуватися корисним і свіжим урожаєм.
На завершення місяця під плівку висаджують розсаду моркви, петрушки, дайкона та інших культур.


Місячний посівний календар садівника і городника на квітень 2018 року в Україні


Робота з квітами

Підказати, коли краще проводити посіви розсади зможе місячний календар городника на квітень 2018 року в Україні, фази місяця вказують на те, що в весняному місяці важливо не забути зробити необхідні роботи і в квітнику.

Уже з перших квітневих днів важливо зайнятися прибиранням квітника - видаляється все сміття, загниле і старе листя, старі насіння квіткових культур.
Мілкоцибулинні потребують на початку місяця в добрива. Мінеральні суміші вносять в грунт, потім проводять її розпушування.
Якщо погода на вулиці в квітні стає теплою, то з троянд і клематисів знімають зимові утеплювачі.
В останній декаді місяця за умови теплих погодних умов можна зайнятися посівом однорічників у відкритий грунт.
загрузка...
Місячний посівний календар садівника і городника на квітень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають