• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Бухгалтерський календар на січень 2018 року в Україні

На кожному підприємстві або у виробничій організації головним помічником керівників є бухгалтер. Його головним зобов'язанням є здійснення документальних операцій ведення фінансового, а також господарського обліку. При виконанні функціональних обов'язків бухгалтер спирається на рамки закону, а також на попередньо складений календар бухгалтера на січень 2018 року в Україні.

Бухгалтерський календар на січень 2018 року в Україні


Основні сфери спрямування в роботі всіх бухгалтерів:

наявні у підприємства товари і засоби;
нарахування та робота з зар. платами;
каса;
валютний рух коштів;
ведення складу.


Крім цього, бухгалтерські службовці на всіх великих підприємствах виконують такі професійні функції:

ведення бух. обліку;
приймання, а також подальше контролювання за рухом документації;
ведення операцій, безпосередньо пов'язаних з активним рухом фінансових і всіх основних засобів, а також різних товарів і всіх матеріальних цінностей;
перерахування певних грошових сум до фондів соц. страхування, податкові органи, пенсійні або ж профспілкові фонди.


Висококваліфікований бухгалтер зобов'язаний:

вміти оперувати великим обсягом фінансового потоку;
знати досконально всі положення трудового, а також податкового кодексів;
працювати зі спеціалізованими бухгалтерськими комп'ютерними програмами;
точно знати всі основи статистики, економіки, а також математики.


Бухгалтер на будь-якому підприємстві повинен відмінно розбиратися абсолютно у всіх різновидах бух. обліку, а також податкового законодавства. Основним завданням службовців бухгалтерської служби є точне дотримання основ головного бухгалтерського документа - бухгалтерський календар на січень 2018 року в Україні. Саме в ньому прописуються терміни надання звітності до податкових органів, терміни виплат заробітних плат працівникам і періоди відрахування грошових сум до відповідних органів.

Бухгалтерський календар на січень 2018 року в Україні


Календар бухгалтера на січень

Незважаючи на той фактор, що на початку нового року в календарі позначено досить велика кількість святкових подій державного характеру, функціональні обов'язки бухгалтера від цього не зменшуються. Щомісяця складається бухгалтерський розклад, в якому прописуються всі важливі терміни здачі звітності та переведення фінансових коштів. У календар на січень 2018 року для бухгалтера для друку включено обов'язкове дотримання таких строків і виконання функціональних завдань:

В термін до 10 го числа підприємствами, які займаються продажем товарів і продуктів, необхідно надати відповідним інстанціям всю документацію, що стосується продажу тютюнової та алкогольної продукції. В цей же термін документація до відповідних інстанцій подається і підприємствами, які займаються випуском і виробництвом тютюнових і алкогольних виробів.
Включно по 19-е число здійснюється перерахування єдиного внеску на обов'язкове страхування всіх фізичних осіб, які працюють на відповідному підприємстві.
До 25-го січня передаються звіти по заборгованостях за обов'язкове страхування фізичних осіб, якщо така присутня на певному підприємстві.
В термін до 27 числа потрібно заплатити аванс за наявне у підприємства нерухоме майно.
До 27 числа включно виплачується авансова сума за транспортні стягнення.
До 31 числа в січні в службу зайнятості надаються всі необхідні дані про зайнятість громадян, які працюють на певному підприємстві.


Календар на січень


У розрахунках і нарахуванні заробітних плат бухгалтера спираються на дані виробничого календаря. Заздалегідь на кожному підприємстві повинен бути складений робочий календар на січень 2018, в ньому обов'язково прописуються всі періоди трудових буднів, а також офіційних вихідних. Присутня в календарі і інформація про додаткові періоди відпочинку, яких в січні досить.

На початку нового року в Україні зустрічається кілька важливих для держави подій - це Новорічні свята і, звичайно, православне Різдво. Зазначені святкові дати в виробничий календар на січень 2018 року в Україні занесені у вигляді додаткових вихідних. Всього робочих днів у працівників підприємств і організацій рівно 21. Відповідно, на вихідні і святкові дати випадає 10 чисел.

Бухгалтерський календар на січень 2018 року в Україні


Залежно від графіка роботи працюючим визначена норма трудових годин протягом повного місяця. Якщо працівник працює за режимом п'ятиденного робочого тижня, коли 1 зміна у нього відповідає 8-ми годинам, то трудонорма робочих годин за січень повинна складати 159 годин. У тому варіанті, якщо робочим графіком працюючому визначений шестиденний трудовий тиждень, коли 1 робоча зміна відповідає 6 годинам, то загальна трудонорма робочих годин за місяць буде дорівнює 144 годину. При неповному режимі праці, коли протягом 1 тижня у працівника визначено лише 24 трудових годин, за місяць ним повинна бути відпрацьована трудонорма, рівна 96 годин.
загрузка...
Бухгалтерський календар на січень 2018 року в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають