• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли садити перець на розсаду в 2018 році за місячним календарем

Щоб виростити хорошу розсаду перцю, необхідно не тільки грамотно доглядати за саджанцями, а й в першу чергу посадити насіння в один зі сприятливих для цього днів відповідно до місячного календаря.

Коли садити перець на розсаду в 2018 році за місячним календарем


Перець - ця культура, яка вирощується в Україні розсадним методом. Тобто спочатку насіння культури садять вдома на підвіконні або в спеціально обладнаній для цього теплиці, а коли погода дозволяє (середня температура на вулиці встановлюється в межах 20-23 градусів), то розсада пересаджається на постійне місце в грунт. Вчасно посадити перець на розсаду дуже важливо, адже від цього залежить, який урожай ви в підсумку зберете.
Посадити перець на розсаду можна в період з середини лютого і до кінця квітня. Однак точні терміни посадки залежать від трьох чинників:

сорту культури;
регіону, в якому вирощуються овочі;
у відкритому грунті або парнику надалі зростатимуть саджанці.


Слід пам'ятати, що в середньому перцю досить 70 днів зростання, після чого культуру можна пересаджувати на постійне місце. З цього і слід відштовхуватися при посадці насіння. У центральній і західні Україні у відкритий грунт цю рослину можна висаджувати на початку-середині червня, а в теплицю - вже в травні. Зробивши нехитрі підрахунки, стає зрозумілим, що городникам, які проживають в центральній і західні Україні, необхідно посадити перець на розсаду в період з кінця березня і до середини квітня. У південних же регіонах країни тепло приходить раніше, отже, до посадки можна приступити вже в кінці лютого-початку березня.
Тепер що стосується місячного календаря. Ні для кого не секрет, що фази місяця впливають на схід насіння та ріст культур. Особливо швидко відбувається проростання насіння в дні зростаючого місяця, тому якщо вам хочеться отримати міцну і здорову розсаду, посадіть культуру в один з нижченаведених днів:

в лютому найбільш сприятливий період з 16 по 28;
в березні найбільш сприятливий період з 17 по 29;
в квітні найбільш сприятливий період з 16 по 28.
загрузка...
Коли садити перець на розсаду в 2018 році за місячним календарем
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають