• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли садити перець на розсаду в 2018 році

Якщо вас цікавить питання про те, коли найкраще садити перець на розсаду, значить ви не прихильник безрозсадного методу вирощування культур. До такого методу вирощування овочів найчастіше підходять городники, які хочуть прискорити період збору врожаю.

Коли садити перець на розсаду в 2018 році


Визначити оптимальні терміни посадки насіння на розсаду - справа непроста, адже для призначення точних дат необхідно врахувати два фактори:

час висадки розсади на постійне місце;
терміни готовності саджанців до "переїзду" в грунт.


Відразу варто відзначити, що перець - рослина теплолюбна, росте вона тільки за умови, що середня температура повітря не опускається нижче 20-22 градусів. Якщо взяти, наприклад, центральну і західну частину України, то подібний температурний режим тут встановлюється в травні-червні, в більш південних регіонах - в травні. Природно, це середні показники, більш точні відомості кожен городник отримує досвідченим шляхом, стежачи і аналізуючи погоду щорічно. Якщо ви - початківець городник, то у вашому випадку краще скористатися архівом погоди вашого регіону і по ньому обчислити необхідні дати.

Що стосується росту саджанців, то це дуже повільний і тривалий процес. Тільки на проростання насіння перцю йде до 10-14 днів, а перше ж цвітіння можна помітити через пару місяців після проростання (до речі, поява квітів - сигнал, що рослина потребує пересадки). З вищесказаного можна зробити висновок, наприклад, якщо в вашому регіоні перець у відкритий грунт можна висаджувати на початку червня, то, отже, до посадки насіння потрібно приступати не раніше кінця березня (тобто з передбачуваної дати пересадки потрібно відняти час росту саджанців і час на проростання насіння).
загрузка...
Коли садити перець на розсаду в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають