• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вихідні дні на новий рік 2018 в Україні

Новий рік - свято чудес, час подарунків, барвистих феєрверків і салютів. В середині зими настає чарівний час здійснення мрій і загальних веселощів. Свято з нетерпінням чекають і дорослі і діти, адже у всіх присутня віра, що наступний рік буде обов'язково кращим за попередній, а всі негаразди залишаться в минулому.
Вихідні дні на новий рік 2018 в Україні


Дізнавшись заздалегідь, як відпочиваємо на новий рік 2018 в Україні, можна ретельно підготуватися, спланувати поїздку або просто провести час у колі рідних і близьких.

Як відпочиваємо на Новий рік 2018 у Україні


Вихідні дні на новий рік 2018 в Україні


В Україні кілька років тому указом Кабінету міністрів, скасували тривалі новорічні вихідні. І найближчим часом навряд чи що-небудь зміниться. Державою визнані тільки два вихідних Новий рік і Різдво, а в перерві між святами українці вийдуть на роботу.

На новий рік передбачено всього три вихідних дні, з 30 грудня по 1 січня, а вже 2 число вважається робочим. Наступні вихідні будуть на Різдво з 6 по 8 січня, з вівторка 9 січня для українців почнеться трудовий тиждень.

Багато комерційних організації індивідуально складають графік вихідних. І в залежності від сфери діяльності підприємства, а також з огляду на 6-ти або 5-ти денний робочий тиждень, працівникам можуть додати або навпаки забрати кілька святкових вихідних. Для державних установ, банків та Укрпошти, вихідні будуть встановлюватися за особливим графіком.

Синоптики прогнозують, що на території України в січні не буде сильних морозів і рясних снігопадів. Похолодання передбачається тільки ближче до кінця місяця. Ідеальна погода, що б провести Новий рік в горах. Насолодитися свіжим гірським повітрям, і в повній мірі випробувати всі радощі свята. Для цього варто, завчасно домовитися з керівництвом і взяти кілька відгулів за свій рахунок. Адже для повноцінного відпочинку передбачених Кабінетом міністрів вихідних буде не достатньо.

Зимові канікули 2018

Дізнатися заздалегідь, коли у дітей в школі закінчиться чверть і настануть зимові канікули, хочуть практично всі батьки, адже від цього залежить організація сімейного відпочинку на всі Різдвяні свята.

Щороку розклад шкільних канікул заново складають в Міністерстві освіти. Коректують канікули таким чином, що б вони починалися в будній день, бажано в понеділок. І їх початок не зустрічався з вихідними або державними святами. Готовий розклад з ретельно прорахованими датами передають в регіональні навчальні заклади.

Але це лише орієнтовні дати, остаточне рішення про початок канікул приймає керівництво кожної школи окремо. Навіть в одному місті учні можуть піти на канікули в різний час. Адже навчальний процес в кожній школі йде по-різному. Деякі строго відповідають піставленому навчальному плану, а інші відходять від нього в силу різних обставин. Є тільки дві обов'язкових вимоги для всіх шкіл - канікули повинні починатися в понеділок, і не йти в сторону від рекомендованих дат більше ніж на два тижні.

У 2018 року ніяких змін не передбачається, і всі діти підуть відпочивати приблизно в один час з 25 грудня по 8 січня. У деяких школах ще додатково передбачені канікули для першокласників, що б діти піступово звикали до навчального процесу. І що б перший рік в школі не був занадто важким. Їх зазвичай призначають на кінець лютого, коли небезпека спалаху епідемії грипу найбільш висока.

Нині в багатьох школах практикують триместрову систему навчання. Розрахувати канікули за такою системою ще простіше. Адже після 5 або 6 тижнів занять, слід тижденю канікул. Але і в даному випадку, зимові канікули припадають на аналогічну дату. А ось навесні і восени дати відпочинку у шкіл, які навчаються по чвертях, значно відрізняються від триместрової системи.

У недавньому часі чиновниками була висловлена ​​ідея, встановити одну загальну дату для всіх шкіл країни. Це було б зручно для проведення усіх можливих конкурсів і олімпіад. У столиці було проведено опитування, з метою виявити ставлення батьків до нововведення. Але оскільки задум не набрав більшості голосів, то ідея так і залишилася нереалізованою. Навряд чи в найближчі роки система освіти зазнає кардинальних змін, тому можна вже сміливо планувати сімейний новорічний відпочинок на 2018 рік.

У студентів час зимових канікул сильно відрізняється, в залежності від вузу і плану навчання. У них заняття проходять по семестрах і після кожного семестру проходять іспити. І тільки після їх завершення, студентам надається відпочинок. Зазвичай час канікул припадає на кінець січня початок лютого. А на сам Новий рік, студенти посилено готуються до іспитів.

Два попередні роки пройшли під стихією вогню, що принесло багато бурхливих емоцій і яскравих подій. Наступаючий рік пройде під знаком жовтої собаки, і на зміну бурхливим через край пристрастям, прийде спокій, врівноваженість, гармонія і стабільність. Це стосується не тільки кожної людини, але і будь-якої держави в цілому.
загрузка...
Вихідні дні на новий рік 2018 в Україні
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають