• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Місячний грошовий календар 2018

Багато сучасних людей, які дотримуються традицій наших давніх предків, схильні прислухатися до порад місячних календарів при здійсненні тієї чи іншої діяльності, і стосується це, в тому числі, фінансової активності. Відповідно до такого календарем, деякі дати підходять для здійснення важливих грошових операцій, а деякі - ні. У цій статті ми розберемося, що радить місячний грошовий календар на 2018 рік.

Місячний грошовий календар 2018


Правила місячного грошового календаря 2018

Відомо, що періоди зростаючої Місяця – ідеальний час для будь-яких починань. Дії, вчинені в цей час, закінчаться сприятливим результатом, принесуть успіх і задоволення. Саме на зростаючу Місяць бажано займатися найбільш важливою і серйозною діяльністю.
Цей період триває від молодика до повного місяця, потім настає фаза убування світила. За місячним календарем найбільше вдалих грошових днів випадає саме на стадію зростання, хоча і під час убування можна здійснювати ті чи інші фінансові справи.
Грошовий календар виділяє певні місячні добу, в які операції з грошима будуть успішними і принесуть вигоду. Як правило, ці добу не збігаються з традиційним календарем і припадають на 14 і 20 місячний день. Саме цей час рекомендовано для здійснення найбільш великих угод, вкладення великих сум, проведення важливих переговорів стосовно фінансів.
Невдалими місячними добами, незалежно від місяця, вважаються 3,4,15 23,25,29. Зазначимо, що під час убування Місяця давати гроші в борг не рекомендується, адже велика ймовірність, що їх вам не повернуть.Деякі люди скептично ставляться до цієї своєрідної грошової магії і не орієнтуються за місячним календарем у питаннях здійснення фінансових операцій. Тим не менше, певні закономірності, пов'язані з місячними фазами, все-таки існують. Помічено, що плануванням будь-яких витрат та обговоренням фінансових проектів краще займатися в молодика. Інвестувати гроші бажано в період зростання Місяця, щоб гарантовано отримати прибуток від вкладень. А під час зменшення світила фінансові операції краще відкласти на більш відповідні дні і зайнятися аналізом вже здійснених операцій.


Місячний грошовий календар 2018


Поради місячного грошового календаря на січень 2018 року

Перше число січня 2018 року випадає на час зростання Місяця, але вже на наступний день настане повний місяць. Здійснювати грошові операції 2 січня не потрібно, перенесіть справи на майбутні числа місяця.
Світило перейде у фазу убування 3 січня та триватиме цей період до 16 числа. Це час невдало для капіталовкладень і початку нової діяльності. Краще займіться складанням планів або підведіть підсумки минулого року.
Молодик у січні випадає на 17 число – відмінний день для проведення вигідних угод.
Після молодика Місяць перейде в зростаючу фазу, яка триватиме з 18 по 30 січня – це час більше всього підходить для нових інвестицій і укладання вигідних угод.
31 числа бажано завершити поточні фінансові справи, так як це час повного Місяця.Місячний грошовий календар 2018


Місячний грошовий календар на лютий 2018

Половина лютого, а саме період з 1 по 15 числа, припадає на фазу спадною місяця. У цей період намагайтеся не робити фінансових угод і не здійснювати великих покупок. Інвестувати гроші в різні проекти теж не варто, інакше можна потерпіти збитки.
16 число – день молодого місяця, з якого починається фінансовий ріст. З 17 числа і до кінця місяця можна займатися серйозними операціями по залученню грошей – з великою часткою ймовірності вони принесуть прибуток.Місячний грошовий календар 2018


Рекомендації місячного грошового календаря на березень 2018 року


Березень 2018 року в цілому виявиться вдалим місяцем для фінансових справ, розглянемо рекомендації місячного календаря більш докладно:

Світило буде перебувати у фазі росту 1 березня, а також з 18 по 30 число. Це означає, що можна робити серйозні фінансові операції, шукати нових партнерів для бізнесу, здійснювати грошові вкладення.
З 3 по 16 число – фаза убування Місяця. Найкраще, що ви можете зробити в цей час проаналізувати свою фінансову діяльність і розпланувати подальші дії.
Повний місяць у березні випадає на два дні: 2 і 31 числа. В цей час краще відкласти або перенести важливі ділові переговори та укладення угод.
Для початку нових грошових проектів найкраще підходить 17 число – день молодика.Місячний грошовий календар 2018


Місячний грошовий календар на квітень 2018

Другий весняний місяць розпочнеться з спадної фази світила, яка триватиме до 15 числа. Багато людей в такий час відчувають брак енергії і життєвих сил, тому прагнуть не вирішувати важливих і серйозних питань, у тому числі і грошових.
16 числа буде новолуння, яке сприятливо позначиться на всіх сферах людського життя. З 16 квітня можна займатися фінансовими питаннями, укладати договори та угоди.
Місяць буде прибувати протягом 12 днів, а саме з 17 по 29 квітня. Це найкращий період для відкриття нового бізнесу або розширення вже існуючого, вкладення грошей, здійснення дорогих покупок.
У повню, яке у квітні 2018 року випаде на 30 число, бажано не витрачати великих грошей і не планувати нічого серйозного на майбутнє.Місячний грошовий календар 2018


Що радить місячний грошовий календар на травень 2018

Травень 2018 року, як і квітень, почнеться з спадною Місяця. Триває ця фаза буде 2 тижні – по 14 число місяця. Такий період краще присвятити вирішенню поточних проблем або просто відпочити. Ніяких серйозних справ планувати не варто.
15 травня настане місяць, і Місячна енергія почне прибувати, що позитивно позначиться на фінансовій життя людей.
З першого дня зростаючої місячної фази можна будувати далекоглядні плани, спілкуватися з перспективними партнерами по бізнесу, інвестувати великі суми. Період зростання Місяця гарний і для пошуку роботи, і для зміцнення корисних зв'язків.
Важливі фінансові справи краще завершити до 29 травня, коли настане повний місяць. В такий день краще просто відпочити.
З 30 по 31 число займіться вирішенням поточних питань.Місячний грошовий календар 2018


Місячний грошовий календар на червень 2018

З 1 по 12 Місяць червня знаходитиметься у фазі спаду, так що в перший місяць літа краще відпочити і не вирішувати важливих питань, пов'язаних з фінансами.
У другій половині червня, а саме з 13 числа, енергія зростаючої Місяця почне благотворно впливати на всі життєві процеси. 13 числа, в новолуння, краще розпланувати свою майбутню фінансову діяльність.
З 14 числа можна укладати угоди і зустрічатися з діловими партнерами, зайнятися пошуком більш високооплачуваної роботи, присвятити час для плідної діяльності, яка обов'язково принесе прибуток.
Період зростаючого Місяця триватиме з 14 по 27 числа, після чого настане повний місяць. 28 червня краще відкласти на потім важливі справи і просто відпочити.
На убывающее світило займіться поточними питаннями. Пістарайтеся не здійснювати великих дорогих покупок і нікуди не вкладати великих сум.Місячний грошовий календар 2018


Місячний грошовий календар на липень 2018


Фінансовий календар липня 2018 року радить нам наступне:

Починаючи з 1 липня і закінчуючи 12 числом Місяць раніше буде перебувати в спадної фази. Це час не підходить для початку нових справ, зате у вас є багато часу, який можна присвятити рідним, своїм хобі або просто відпочинку.
Впритул зайнятися фінансами можна з 13 липня. На цю дату випадає молодик – час нових цілей, проектів і задумів.
Реалізовувати піставлені завдання почніть з 14 числа – в фазу зростання нічного світила. Триватиме цей сприятливий період до 26 липня.
27 числа нас чекає повний місяць, і з цієї дати знову настає час для відпочинку і рішення вже існуючих завдань. Великі інвестиції, великі покупки, розширення бізнесу краще відкласти на потім.Місячний грошовий календар 2018


Рекомендації місячного грошового календаря на серпень 2018

Щербатий фаза нічного світила випаде на 1-10 числа серпня. В ці дні астрологи радять відпочити і не вирішувати жодних грошових питань.
Молодик у серпні 2018 настане 11 числа. Можна починати планувати великі покупки, відрядження, зустрічі.
Місяць буде рости з 12 по 25 серпня – оптимальний період для будь-якої фінансової активності. Угоди, витрати та інвестиції, здійснені на зростаючу Місяць, принесуть вигоду і задоволення.
Період спаду місячної активності припаде на кінець місяця і почнеться з 26 числа – дня повного місяця. У ці числа знову можна присвятити час інших справах, не пов'язаних з грошима, або ж просто відпочити.Місячний грошовий календар 2018


Місячний грошовий календар на вересень 2018 року

У вересні, як і в інших місяцях 2018 року, буде простежуватися аналогічна тенденція. Місяць розпочнеться з періоду убування світила, який триватиме до 8 числа.
Гарненько відпочивши від складних справ, можна знову будувати плани на майбутнє з 9 вересня – дня новомісяччя.
З 10 по 24 числа настане час втілення в життя нових ідей і задумів. Це час плідної роботи та фінансової активності, період реалізації проектів, впровадження розробок, проведення відповідальних переговорів.
З 25 числа – дня повного місяця – енергія Місяця знову піде на спад, сповільнюючи всі інші життєві процеси.Місячний грошовий календар 2018


Що радить місячний грошовий календар на жовтень 2018


Жовтень 2018 року стане вельми продуктивним місяцем в плані ділової активності. Місячний календар дає нам наступні рекомендації:

Щербатий місячна фаза на початку жовтня займе трохи більше тижня і триватиме з 1 по 8 числа. Це період вважається не найкращим часом для серйозної і відповідальної діяльності, вкладів і нових проектів.
А ось з 9 числа вже можна будувати плани і складати розклад майбутніх справ.
До реалізації задумів у жовтні 2018 можна приступати з початком фази зростаючого Місяця, яка випаде на 10-23 числа. В це час ви можете сміливо розпоряджатися грошима на свій розсуд. Вважається, що будь-які внески, зроблені на зростаюче світило, принесуть чималий прибуток.
Щоб не зазнати збитків, пістарайтеся не виявляти зайвої активності з 24 жовтня до самого кінця місяця. А в повний місяць, яке настане 24 числа, краще відпочити.Місячний грошовий календар 2018


Місячний грошовий календар на листопад 2018 року

Період убування Місяця в листопаді 2018 триватиме недовго, всього тиждень. Час з 1 по 6 числа краще присвятити родині, улюбленому заняттю, приємному відпочинку або відпустки.
7 листопада настане молодик, починаючи з якого і аж до 22 числа ви можете вирішувати важливі проблеми, призначати зустрічі, підписувати договори, інвестувати великі суми. Хто вирішить зайнятися розширенням бізнесу або пошуком роботи, обов'язково досягне хороших результатів.
З 23 листопада – дня повного місяця – і до кінця місяця бажано знизити активність і просто відпочити. Не плануйте відряджень або будь-яких бізнес-заходів, займіться вирішенням нескладних поточних проблем.Місячний грошовий календар 2018


Місячний грошовий календар на грудень 2018

Перший тиждень грудня – не найкращий час для фінансової активності. У цей період Місяць все ще буде в фазі спаду, тому до молодика важливі справи бажано відкласти.
Молодик настане 7 числа. Такий день оптимально підходить для складання планів та завдань на майбутні числа місяця.
Приступити до втілення ідей можна з 8 числа. Період зростання Місяця триватиме до 21 грудня.
Кінець місяця знову доведеться на убуваючу фазу, так що просто займіться підготовкою до Нового Року, приділіть час собі і родині.Місячний грошовий календар 2018

загрузка...
Місячний грошовий календар 2018
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають