• 13:06 – Новий рік 2018: творчі ідеї прикраси новорічної ялинки 
  • 12:38 – Новий рік 2018: святковий декор будинку 
  • 11:14 – У чому зустрічати Новий рік 2018 
  • 19:53 – Чи можна виходити заміж в 2018 році 

Місячний календар здоров'я 2018 сприятливі дні

Не секрет, що сучасні люди поводяться надто самовпевнено по відношенню до власного здоров'я - багато хто звертається до лікаря тільки в тому випадку, коли щось сильно заболить. Або переносять простудні та вірусні захворювання на ногах. Знайома ситуація, чи не так? Нам всім не завадило б згадати, що людина, будучи важливою частиною природи, повинен жити за її законами. Це якнайкраще демонструє місячний календар здоров'я 2018 на кожен день, з яким ця стаття познайомить вас сьогодні.

Нерозумно недооцінювати вплив Місяця на здоров'я людини: астрологи давно довели, що її вплив на наш стан і самопочуття може бути як позитивним, так і негативним. Так чому б не скористатися місячним календарем здоров'я, щоб дізнатися, коли найкраще проводити оздоровчі процедури? Адже дотримуючись природного графіком Місяця, багато свої проблеми можна вирішити раз і назавжди.

Місячний календар здоров'я 2018: як фази Місяця впливають на людину

У процесі свого розвитку Місяць проходить 4 фази становлення. Під час дії кожної фази людський організм відчуває позитивний або негативний вплив нічного небесного світила.

Давайте дізнаємося, які місячні фази людині потрібно берегти здоров'я і відноситься до свого самопочуття з великою увагою:

Молодик. У цей період астральна енергія людини пригнічена, відповідно, і діяльність імунної системи «кульгає». Зараз найлегше стати жертвою збудників інфекційних захворювань і загрузнути в болоті стресових ситуацій. Дуже часто молодик вганяє людину в депресію і робить байдужим до всього навколо.

Повний місяць. Ще один напружений період у розвиток Місяця. Людини долає дратівливість і безпідставна агресія. В цей час, як правило, загострюються всі хронічні захворювання. Зараз дуже важливо стежити за своїм раціоном: є багато зелені, фруктів і овочів, приймати комплекси вітамінів і мінералів.

Але є і такі місячні фази, які надають сприятливий вплив на організм і наповнюють її творчою енергією:

Прибуває Місяць. У ці дні людина активно нарощує внутрішній енергетичний потенціал. Це найбільш вдалий час, щоб скласти і реалізувати програму оздоровчих процедур.

Щербатий Місяць. Сприятлива фаза сприяє енергетичному очищенню організму. На цей період можна планувати лікування аж до хірургічного втручання. Астрологи запевняють, що всі контакти з лікарями в ці дні принесуть виключно позитивні результати для здоров'я пацієнта. Щербатий Місяць вносить певні корективи у звички харчування людини: потрібно відмовитися від дуже калорійною і важкої їжі на користь продуктів рослинного походження.

Тепер давайте дізнаємося, які сприятливі дні для турботи про здоров'я приготував нам місячний календар 2018. Візьміть собі на замітку, щоб весь наступний рік залишатися у формі.

Місячний календар здоров'я на січень 2018

Першого місяця нового року порадувати нас нічим – активність Місяця загрожує психо-емоційному благополуччю людини. Не виключено, що в цей період ви будете почувати себе дуже пригнічено. Щоб частково зменшити негативний вплив місячного світла, більше відпочивайте. Серйозно підійдіть до різних оздоровчих процедур:

4,7,10 12 – 14,16 – 18,24,30 і 31 січня присвятіть очищенню організму від токсинів, накопичених за новорічні свята;

1 – 3,5,6 8,9,11 14,15,16 20,21,23 28 і 29 січня – прекрасні дні для розвантажувального харчування. В цей же час можна вперше відвідати тренажерний зал або записатися в басейн. А ось ін'єкції краси зараз протипоказані;

25 січня – не найкращий день для активного проведення часу, оскільки може застати вас зненацька втому і млявість. Сьогодні найкращий день для йоги і різних медитативних практик;

на 26,27 січня можна планувати зустрічі з рідними і друзями, оскільки ваші життєві сили будуть на висоті.

Місячний календар здоров'я на лютий 2018

У цьому місяці є ризик загострення хронічних захворювань. Щоб не погіршити стан свого здоров'я, потрібно приділити велику увагу профілактичним заходам. Графік оздоровчих процедур на лютий наступного:

1,2,5 8,9,14 15,17,18 19,22 і 23 лютого постарайтеся уникнути візитів до лікарів. Лікування в ці дні буде малоефективним і загрожує ускладненнями;

11 і 28 лютого остерігайтеся лягати на операційний стіл. В інші дні місяця оперативне втручання не принесе негативних наслідків;

3,6,7 10-13,20,21 24-28 лютого проявіть турботу про своє особі – омолоджуюча апаратна косметологія вам в допомогу. Також у ці дні можна порадувати м'язи помірним фізичним навантаженням;

4 і 16 лютого влаштуйте розвантажувальні дні.

Місячний календар здоров'я на березень 2018

Астрологи попереджають, що місячна енергетика березня несе велике навантаження для людського організму. У зоні особливого ризику знаходяться очі, вуха, зуби, кишечник і нирки. Тим не менш, можна виділити протягом місяця кілька енергетично «рівних» днів, щоб ефективно подбати про себе:

1 5 та 31 березня присвятіть очищенню організму і лікувального голодування;

3,9,18 20,25 і 29 березня остерігайтеся перебувати в місцях великого скупчення людей – є ймовірність «підхопити» інфекцію. Саме час почати пити чай з імбиром та лимоном;

14 і 27 березня самий час розім'яти м'язи в спортзалі.

Місячний календар здоров'я на квітень 2018

У цьому місяці потрібно в першу чергу подбати про свій емоційний стан, щоб уникнути депресії і нервових зривів. В іншому ж рекомендації такі:

1,3,13 17,23,24 27 і 28 квітня 2018 року побережіть себе, оскільки велика ймовірність підхопити простудне захворювання;

4,15,21 і 26 квітня підвищить тонус свого організму за допомогою активних занять в тренажерному залі;

5,6,29 квітня – сприятливі дні для очищення кишечника від шлаків для поліпшення обміну речовин.

Місячний календар здоров'я на травень 2018

У цьому місяці потрібно впритул зайнятися своїм здоров'ям людям, які страждають розладами нервової системи і серцево-судинними захворюваннями. У плані розвитку різноманітних захворювань місяць дуже напружений:

якщо 2,8,12 17,23,24 26 і 27 травня у вас виникнуть якісь тривожні симптоми погіршення самопочуття, відразу звертайтеся до лікаря і починайте лікування;

6,14,18 та 25 травня – чудовий час, щоб розім'яти основні групи м'язів в тренажерному залі. Особливо корисними будуть кардіо тренування;

4,5,29 і 30 травня слід урізноманітнити свій раціон фруктами та овочами з високим вмістом клітковини, щоб почистити кишечник.

Місячний календар здоров'я на червень 2018

З настанням літа потрібно з особливою прискіпливістю вивчити свій раціон і, якщо потрібно, кардинально перебудувати його, взявши курс на правильне харчування. Шлунково-кишковий тракт у цьому місяці – зона потенційного ризику для здоров'я: можливі порушення обміну речовин, диспепсія, розвиток діареї або закрепів. Також астрологи рекомендують:

3,4,6 червня присвятити очисним процедурам;

1,11,22 25 червня варто подбати про свій імунітет. Вітаються загартовуючі процедури;

24 червня – найкращий день місяця для початку суворої дієти.

Місячний календар здоров'я на липень 2018

Середина літа – потенційно небезпечний період для здоров'я дихальної системи, органів слуху, кісток, м'язів і сухожиль. Люди, які вже мають хронічні захворювання в цих областях, повинні докласти максимум зусиль, щоб проблема не пішла на загострення. Ось як провести липень з користю для здоров'я:

10,15,20 21,29,30 липня – займіться зміцненням імунітету;

22,27,28 липня – слушний час для очищення організму;

24 та 31 липня можна сідати на дієту і розраховувати на приголомшливі результати.

Місячний календар здоров'я на серпень 2018

У цьому місяці астрологи рекомендують жінкам займатися лікуванням і профілактикою розвитку захворювань, що стосуються молочних залоз і органів сечостатевої системи. У цей період найпильнішу увагу потрібно приділити захисним силам організму:

4,7,9 12-16,19-21,26 і 28 серпня займіться зміцненням організму з допомогою раціонального харчування;

1,2,5 6,9,10 14,15,16 20,21,25 і 30 серпня присвятіть спорту і омолоджуючих процедур;

6 і 22 серпня підходять для розвантажувальних днів.

Місячний календар здоров'я на вересень 2018

На початку осені побережіть себе. Навіть загартовані люди з міцним імунітетом ризикують зіткнутися з простудними захворюваннями:

2,4,7 10-12,17,22 26 і 30 вересня імунна система організму може дати збій;

4-6,8,9 11,12,14 16,19,23 24 і 26 вересня – сприятливий час для активного проведення часу. Займіться фізкультурою, проведіть вихідні в басейні;

18,23,24 28 вересня показано очищувальні процедури для кишечнику.

Місячний календар здоров'я на жовтень 2018

Ризик застудитися в цьому місяці трохи нижче, ніж у попередньому. Але це означає лише те, що за своїм здоров'ям потрібно слідкувати з подвоєним завзяттям. Особливо обережними повинні бути люди, які мають проблеми з серцево-судинної та сечостатевої систем, а також нирками і кишечником. Астрологи попереджають:

1,3,6 11,12,17 18,21,22 24,25,26 і 31 жовтня – несприятливі дні для загального стану здоров'я;

18,23,24 та 27 жовтня – гарний час для оздоровлення організму і тривалих прогулянок на свіжому повітрі.

Місячний календар здоров'я на листопад 2018

У листопаді дуже багато днів, енергетика яких буде сприяти примноженню здоров'я. Якщо вірити місячним календарем, майже весь місяць вашому станом ніщо не загрожує: ви будете чудово себе почувати, що б не сталося:

якщо знайдете привід звернутися за лікарською допомогою, краще всього відправитися на консультацію 3,4,5 7,9,10 11,12,14 17,18,19 20,21,22 23,27,28 і 30 листопада;

24 листопада зверніть увагу на своє емоційне здоров'я. У цей день можливі стреси і розвиток перевтоми.

Місячний календар здоров'я на грудень 2018

Місяць, що закриває 2018 рік в цілому буде позитивним для людей, які звикли стежити за своїм здоров'ям – неприємних сюрпризів у цей період, на щастя, чекати не доводиться. Ви будете добре себе почувати і з оптимізмом будувати плани на майбутнє. Тільки 1,2,4 8,9,19 і 24 грудня будьте обережні – не варто дуже старатися в тренажерному залі і нервувати понад заходів на роботі. 15 і 30 грудня добре сідати на дієту – вас чекає повна перемога над зайвою вагою.

Вплив Місяця на жіноче здоров'я. Відео

загрузка...
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають