• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Церковні свята в грудні 2018 року

Будь-які святкування 2018 року в грудні календар обіцяє, що саме в цей місяць було укладено відразу кілька цікавих святкових днів. Тут кожен віруючий може святкувати не тільки офіційні урочистості, але і навіть професійні, міжнародні, а також військові, православні. У число офіційних свят в грудні 2018 року можна розглянути в календарі. Тут кожне свято призначене для якогось особливого торжества.
Церковні свята в грудні 2018 року

До того ж, будь-яка подія приготувалоа ще більше цікавих урочистостей. Тобто сама важлива подія давніх часів був записана в календарі християн. Почалося це з самого народження Христа, і тільки потім було згадано кожну геройську подію, пов'язану з іншими святими, які повинні будуть згадувати всі православні віруючі люди.

Нові події грудня

Церковні свята в грудні 2018 року


Четвертого грудня всі православні відзначатимуть свято Введення в храм Пресвятої Богородиці. Цей день вважається одним із двунадесятих свят, який дуже часто встановлюється в пам'яті найважливішої події. Вони ж були взяті з біблійної історії. У цей самий день Іоаким і Анна колись привели в храм Єрусалима свою трирічну дочку Марію. Вона ж стає майбутньою святою Богородицею. Маленька дівчинка повністю присвячує все своє життя тільки Господу. Все це було зроблено в ім'я обітниці, яка була дана самою Ганною ще до моменту зачаття.

Ще, будучи юною, Марію зустрічає і навіть благословляє сам первосвященик Захарій, він же є, батьком Іоанна Хрестителя. При цьому в храмі в Єрусалимі Марія проводить довгі дев'ять років. Вона весь цей час молилася і вивчала Святе Письмо, але також не забувала вишивати. Після вона все ж залишає святе місце заради заручення з майбутнім чоловіком Йосипом, який стає її чоловіком. Святкування це стали проводити дуже пізно. Але вперше воно згадувалося ще в четвертому столітті. Але широке розповсюдження отримує тільки з дев'ятого століття. А підключення до числа дванадесятих відбулося тільки після чотирнадцятого століття.

День ікони Божої Матері

Церковні свята в грудні 2018 року


Цей же день присвячений іконі, вона ж іменується як Знамення. У ній зображена Пресвята Богородиця, яка зображена в образі жінки яка мольться. На грудях зображений щит круглої форми, який призначений для благословення немовляти - Спас-Еммануїла. Це перша ікона в усьому писанні. В усипальниці самої Агнії ще в Римі є зображення святої Матері, яка з розпростертими руками, молилася Господу і весь цей час перебувала з немовлям. Воно сидло на колінах Богоматері.

Саме ця ікона була зроблена ще в четвертому столітті. Крім цього, популярна вона як давньо візантійський образ Божої Матері. У п'ятому столітті, коли Пресвята Богородиця була перенесена у вигляді зображення на іконі, святість цього зображення відчули практично всі.

Додаткові дні святкування

Дев'ятого грудня 2018 року прийнято відзначати Великий День Юрія або ж Єгорія холодно.

П'ятнадцятого грудня, а за старим його звичаєм він вважається другим грудня, присвячений святому пророку Авакум. Він є одним із дванадцяти малих пророків. Він же стався з Симеона. Він колись пророкував приблизно 650 років вперед до Народження Христового. Також саме пророк Авакум пророкував велику руїну Єрусалимської святині. І в дійсності дуже скоро після його передбачення в Єрусалим нападає військо Вавилона. В результаті всіх віруючих полонять, але через якийсь час їх відпускають на батьківщину.

У воєнний період з вавілонськими жителями пророк несподівано видаляється в Аравію. Але в цей самий час відбувається несподіване диво. Саме в той момент, коли пророку необхідно було нести їжу женцям, на його шляху з'являється Ангел Господній. І з неймовірною силою переносить його в Вавилон. Тут же під тюремним ув'язненням нудився сам пророк Даниїл. Несподівано їжею, яка була призначена для женців, виявляється у пророка, чому досхочу наїдається. Після закінчення Авакум повертається додому і там же вмирає.

Дев'ятнадцяте грудня проводить свято Миколая. Таким же чином, необхідно відзначити, що цей день є святим днем, присвяченим Миколи Угодника.

Двадцять п'яте грудня в церкві буде присвячене спогадам Святителю Спиридону.
загрузка...
Церковні свята в грудні 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають